Responsive Theme - en to uk translation catalogue (176 entries)

en: % Comments &darr;
uk: Коментарів

en: %1$d %2$s for "%3$s"
uk: %1$d %2$s для "%3$s"

en: &#8249; Older comments
uk: ‹ Попередні коментарі

en: &#8249; Older posts
uk: ‹ Попередні дописи

en: &#8249; Return to
uk: ‹ Повернутись

en: &copy;
uk: ©

en: &larr; Home
uk: ← Додому

en: &uarr;
uk: ↑

en: 1 Comment &darr;
uk: 1 Коментар

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
uk: 404 — Такої сторінки неіснує...

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
uk: <span class="%1$s">Опубліковано </span>%2$s<span class="%3$s"> автор </span>%4$s

en: About
uk: Про нас

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
uk[0]: Активувати встановлений плагін
uk[1]: Активувати встановлені плагіни

en: All plugins installed and activated successfully. %s
uk: Всі плагіни успішно встановлено й активовано. %s

en: All theme settings will be lost!
uk: Налаштування теми будуть втрачені.

en: Aperture: f&#47;
uk: Діафрагма: f/

en: Archive for %s
uk: Архів для %s

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
uk: Область 11 - sidebar-top.php - відображається в правій частині шапки

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
uk: Область 6 - sidebar-home.php - відображається на домашній сторінці

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
uk: Область 7 - sidebar-home.php - відображається на домашній сторінці

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
uk: Область 8 - sidebar-home.php - відображається на домашній сторінці

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
uk: Область 9 - sidebar-gallery.php - відображається на сторінках після зображення, що було обране в галереї

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
uk[0]: Початок встановлення плагіна
uk[1]: Початок встановлення плагінів

en: Blog
uk: Блог

en: Blog (full posts)
uk: Блог (дописи повністю)

en: Blog Archives
uk: Архіви блогу

en: Blog Excerpt (summary)
uk: Скорочена інформація про сайт (висвітлюється в пошукових системах)

en: Blog Title Toggle
uk: Змінити назву сайту

en: CSS Styles
uk: Таблиці стилів

en: CSS Tutorial
uk: Керівництво по CSS

en: Call to Action
uk: Гасло

en: Call to Action (Text)
uk: Текст кнопки заклику

en: Call to Action (URL)
uk: Веб-адреса кнопки заклику (URL)

en: Camera:
uk: Камера:

en: Categories
uk: Категорії

en: Click OK to Restore.
uk: Натисніть OK для відновлення.

en: Colophon Widget
uk: Віджет Нижньої частини сайту

en: Content Area
uk: Зона контенту

en: Content/Sidebar
uk: Контент/Бічна панель

en: Content/Sidebar Half Page
uk: Контент/...і бічна панель на пів сторінки

en: Custom CSS Styles
uk: Налаштувати стилі CSS

en: Custom Header
uk: Налаштування Верхньої частини сайту

en: Custom Scripts for Header and Footer
uk: Внесіть власні скрипти для Верхньої та Нижньої частини сайту.

en: Daily Archives: %s
uk: Щоденні архіви %s

en: Default
uk: Стандартно

en: Default Blog Posts Index Layout
uk: Стандартний формат сторінки дописів

en: Default Layouts
uk: Стандартні налаштунки Макета сторінки

en: Default Single Blog Post Layout
uk: Стандартний формат сторінки з одним дописом

en: Default Static Page Layout
uk: Стандартний формат фіксованої сторінки

en: Disable Call to Action Button?
uk: Вимкнути кнопку заклику (Гасло)?

en: Do you want to restore?
uk: Бажаєте відновити?

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
uk: Не хвилюйтесь, пропонуємо розібратись у всьому разом. Для цього, розгляньмо всі варіанти.

en: E-mail
uk: Адреса E-mail

en: Edit
uk: Редагувати

en: Embeds to footer.php &darr;
uk: Додаткові зміни до footer.php

en: Embeds to header.php &darr;
uk: Додаткові зміни до header.php

en: Enable Custom Front Page
uk: Встановіть власний формат Домашньої сторінки

en: Enable minified css?
uk: Використовувати мінімізовані таблиці стилів?

en: Enter your Facebook URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Facebook

en: Enter your Google+ URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Google+

en: Enter your Instagram URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Instagram

en: Enter your LinkedIn URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі LinkedIn

en: Enter your Pinterest URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Pinterest

en: Enter your RSS Feed URL
uk: Внесіть URL-адресу для RSS

en: Enter your StumbleUpon URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі StumbleUpon

en: Enter your Twitter URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Twitter

en: Enter your Vimeo URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Vimeo

en: Enter your Yelp! URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі Yelp!

en: Enter your YouTube URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі YouTube

en: Enter your call to action URL
uk: Внесіть веб-адресу кнопки заклику (URL)

en: Enter your call to action text
uk: Внесіть текст кнопки заклику

en: Enter your content
uk: Внесіть контент

en: Enter your custom CSS styles.
uk: Внесіть власні налаштунки стилів CSS

en: Enter your custom footer script.
uk: Внесіть власний скрипт для Нижньої частини сайту.

en: Enter your custom header script.
uk: Внесіть власний скрипт для Верхньої частини сайту.

en: Enter your foursquare URL
uk: Внесіть URL-адресу в мережі foursquare

en: Enter your headline
uk: Напишіть Заголовок тут...

en: Enter your subheadline
uk: Напишіть Підзаголовок тут...

en: Error 404
uk: Помилка 404

en: Featured Content
uk: Рекламований контент

en: Focal Length:
uk: Фокусна відстань:

en: Footer Menu
uk: Меню нижньої частини сайту

en: Full Size:
uk: Повний розмір:

en: Full Width Page (no sidebar)
uk: У повну ширину (без бічної панелі)

en: Gallery Sidebar
uk: Бічна панель Галереї

en: Go
uk: Шукати

en: Header Menu
uk: Меню верхньої частини сайту

en: Headline
uk: Заголовок

en: Hello, World!
uk: Привіт, Світ!

en: Help
uk: Довідка

en: Home
uk: Домівка

en: Home Page
uk: Домівка

en: Home Widget 1
uk: Віджет домашньої сторінки #1

en: Home Widget 2
uk: Віджет домашньої сторінки #2

en: Home Widget 3
uk: Віджет домашньої сторінки #3

en: Image Information
uk: Інформація про зображення

en: In Archive
uk: Архів

en: Installing Plugin: %s
uk: Встановлення плагіна: %s

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Landing Page (no menu)
uk: Домашня сторінка (без бічного меню)

en: Latest Posts
uk: Найновіші дописи

en: Layout
uk: Макет сайту

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Left Sidebar Half Page
uk: Ліва бічна панель на пів сторінки

en: Logo Upload
uk: Додати Лого

en: Main Sidebar
uk: Основна бічна панель

en: Monthly Archives: %s
uk: Помісячні архіви %s

en: More Themes
uk: Більше Тем

en: Name
uk: Ім`я

en: Need to replace or remove default logo?
uk: Бажаєте замінити або видалити стандартне лого?

en: Newer comments &#8250;
uk: Нові коментарі ›

en: Newer posts &#8250;
uk: Новіші дописи ›

en: No Comments &darr;
uk: Коментарів нема ↓

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk[0]: Один коментар в &ldquo;%2$s&rdquo;
uk[1]: %1$s коментарі в &ldquo;%2$s&rdquo;
uk[2]: %1$s коментарів в &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Options Saved
uk: Збережено

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
uk: Примусово змінює

en: Page %s
uk: Сторінка %s

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Paste your shortcode, video or image source
uk: Внесіть веб-адресу зображення, відео або HTML-сумісний код.

en: Permanent Link to %s
uk: Постійне посилання до %s

en: Pings&#47;Trackbacks
uk: Пінги / Зворотні посилання

en: Plugin activated successfully.
uk: Плагін успішно активовано.

en: Posted in %s
uk: Опубліковано в %s

en: Posts tagged %s
uk: Мітки дописів %s

en: Quick Tutorial
uk: Покрокова інструкція

en: RSS Feed
uk: Імпорт RSS

en: Read more &#8250;
uk: Читати все ››

en: Restore Defaults
uk: За змовчуванням

en: Return to Required Plugins Installer
uk: Повернутися до встановлення важливих плагінів

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Right Sidebar Half Page
uk: Права бічна панель на пів сторінки

en: Save Options
uk: Зберегти

en: Scripts
uk: Скрипти

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Search results for: %s
uk: Результати пошуку для: %s

en: See Docs
uk: Переглянути документацію

en: Showcase
uk: Матеріали по Темі

en: Shutter:
uk: Затвор:

en: Sidebar/Content
uk: Бічна панель/Контент

en: Sidebar/Content Half Page
uk: Бічна панель/...і контент на пів сторінки

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Social Icons
uk: Іконки Соцмереж

en: Something went wrong with the plugin API.
uk: Виникли помилки з інтерфейсом плагіна.

en: Sub-Header Menu
uk: Додаткове меню

en: Subheadline
uk: Підзаголовок

en: Tagged with:
uk: Мітки:

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. |
uk[0]: Наступний плагін потребує оновлення до останньої версії для повної сумісності з цією темою: %1$s.
uk[1]: Наступний плагіни потребують оновлення до останньої версії для повної сумісності з цією темою: %1$s.

en: Theme Elements
uk: Елементи теми

en: Theme Options
uk: Налаштунки Теми

en: Themes You Can Trust
uk: Довірені теми

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
uk: Це вікно першого віджета домашньої сторінки. Щоб редагувати перейдіть у меню Вигляд > Віджети та оберіть 6-й віджет (якщо рахувати зверху вниз) в Сегменті 6, котрий зветься Віджет домівки #1. Заголовок віджета можна відредагувати там само.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
uk: Це вікно другого віджета домашньої сторінки. Щоб редагувати перейдіть у меню Вигляд > Віджети та оберіть 7-й віджет (якщо рахувати зверху вниз) в Сегменті 7, котрий зветься Віджет домівки #2. Заголовок віджета можна відредагувати там само.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
uk: Це вікно третього віджета домашньої сторінки. Щоб редагувати перейдіть у меню Вигляд > Віджети та оберіть 8-й віджет (якщо рахувати зверху вниз) в Сегменті 8, котрий зветься Віджет домівки #3. Заголовок віджета можна відредагувати там само.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
uk: Цей допис захищено паролем. Уведіть пароль щоб переглянути коментарі.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
uk[0]: Ця тема потребує наступного плагіна: %1$s.
uk[1]: Ця тема потребує наступних плагінів: %1$s.

en: Title Text
uk: Текст заголовка

en: Top Menu
uk: Верхнє меню

en: Top Widget
uk: Віджет Верхньої частини сайту

en: Translate
uk: Перекласти

en: Upgrade
uk: Оновлення

en: View all posts by %s
uk: Переглянути всі дописи автора %s

en: Website
uk: Сайт

en: Welcome to %1$s! Upgrade to %2$s today.
uk: Вітаємо в темі %1$s! Оновіть до %2$s вже сьогодні.

en: Yearly Archives: %s
uk: Річні архіви %s

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
uk: Ви можете повернутися %s або продовжити пошук потрібної сторінки.

en: Your H2 subheadline here
uk: Підзаголовок можна розмістити тут

en: Your search for %s did not match any entries.
uk: Ваш запит %s не має жодних співпадінь.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
uk: Заголовок, підзаголовок і цей текст можна редагувати та замінити в розділі Налаштунки Теми. Текст кнопки заклику (Гасло), та URL-адресу на яку вона вказує, також можна змінити. Зображення праворуч можна замінити на будь-яке інше, або на відео з мережі YouTube.

en: blog post
uk: публікація

en: check to disable
uk: вимкнути

en: check to enable
uk: увімкнути

en: mm
uk: мм

en: powered by
uk: Працює на

en: scroll to top
uk: Догори

en: search here &hellip;
uk: що шукаємо?...
