Responsive Theme - en to nl translation catalogue (182 entries)

en: % Comments &darr;
nl: % Reacties &darr;

en: %1$d %2$s for "%3$s"
nl: %1$d %2$s op "%3$s"

en: &#8249; Older comments
nl: &#8249; Oudere reacties

en: &#8249; Older posts
nl: &#8249; Oudere berichten

en: &#8249; Return to
nl: &#8249; Keer terug naar

en: &darr; Skip to Main Content
nl: &darr; Doorgaan naar hoofdinhoud

en: 1 Comment &darr;
nl: 1 Reactie &darr;

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
nl: 404 &#8212; Leuk om je hier tegen te komen!

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
nl: <span class="%1$s">Geplaatst op </span>%2$s<span class="%3$s"> door </span>%4$s

en: <strong>WARNING:</strong> There is a big <strong>Responsive Theme</strong> update available. Please read the %1$s before updating.
nl: <strong>OPGELET:</strong> Er is een belangrijke <strong>Responsive Theme</strong> update beschikbaar. Gelieve eerst de %1$s na te lezen alvorens te updaten.

en: About
nl: Over

en: Activate Add Ons
nl: Schakel add-ons in

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
nl[0]: Activeer geïnstalleerde plugin
nl[1]: Activeer geïnstalleerde plugins

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl: Alle plugins werden met succes geïnstalleerd en geactiveerd. %s

en: All theme settings will be lost!
nl: Alle thema-instellingen zullen verloren gaan!

en: Aperture: f&#47;
nl: Opening f&#47;

en: Archive for %s
nl: Archief voor %s

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
nl: Gebied 1 - sidebar.php - Wordt weergegeven op standaard sjablonen, blogpaginasjablonen en op uittreksels van blogpaginasjablonen

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
nl: Gebied 10 - sidebar-colophon.php, voettekst widget van volledige (100%) breedte

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
nl: Gebied 11 - sidebar-top.php - Wordt rechts van de header weergegeven

en: Area 12 - sidebar-footer.php - Maximum of 3 widgets per row
nl: Gebied 12 - sidebar-footer.php - Maximaal 3 widgets per rij

en: Area 2 - sidebar-right.php - Displays on Content/Sidebar page templates
nl: Gebied 2 - sidebar-right - Wordt weergegeven op inhoud/zijbalk paginasjablonen

en: Area 3 - sidebar-left.php - Displays on Sidebar/Content page templates
nl: Gebied 3 - sidebar-left.php - Wordt weergegeven op zijbalk/inhoud paginasjablonen

en: Area 4 - sidebar-left-half.php - Displays on Sidebar Half Page/Content page templates
nl: Gebied 4 - sidebar-left-half.php - Wordt weergegeven op de Zijbalk halverwege pagina/Inhoud paginasjablonen

en: Area 5 - sidebar-right-half.php - Displays on Content/Sidebar Half Page page templates
nl: Gebied 5 - sidebar-right-half.php - Wordt weergegeven op de Inhoud/Zijbalk halverwege pagina paginasjablonen

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl: Gebied 6 - sidebar-home.php - Wordt op de homepagina weergegeven

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl: Gebied 7 - sidebar-home.php - Wordt op de hompagina weergegeven

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl: Gebied 8 - sidebar-home.php - Wordt op de homepagina weergegeven

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
nl: Gebied 9 - sidebar-gallery.php - Wordt weergegeven op de pagina die verschijnt nadat er op een afbeelding in een galerij is geklikt

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Begin met het installeren van de plugin
nl[1]: Begin met het installeren van de plugins

en: Blog (full posts)
nl: Blog (volledige berichten)

en: Blog Archives
nl: Blog archief

en: Blog Excerpt (summary)
nl: Blogfragment (samenvatting)

en: Blog Title Toggle
nl: Blogtitel aan/uit-knop

en: CSS Styles
nl: CSS-stijlen

en: CSS Tutorial
nl: CSS leerprogramma

en: Call to Action
nl: Call-to-action

en: Call to Action (Text)
nl: Call-to-action (tekst)

en: Call to Action (URL)
nl: Call-to-action (URL)

en: Camera:
nl: Camera

en: Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Click OK to Restore.
nl: Klik op OK om de instellingen terug te zetten

en: Click here
nl: Klik hier

en: Colophon Widget
nl: Colofon widget

en: Content Area
nl: Contentblok

en: Content/Sidebar
nl: Content/Zijbalk

en: Content/Sidebar Half Page
nl: Content/Zijbalk halverwege pagina

en: Custom CSS Styles
nl: Aangepaste CSS-stijlen

en: Custom Header
nl: Aangepaste Kop

en: Custom Scripts for Header and Footer
nl: Aangepaste scripts voor Header en Voettekst

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Default
nl: Standaard

en: Default Blog Posts Index Layout
nl: Standaard layout blogpost-index

en: Default Layouts
nl: Standaard layouts

en: Default Single Blog Post Layout
nl: Standaard layout blogpost

en: Default Static Page Layout
nl: Standaard layout Statische pagina

en: Disable Call to Action Button?
nl: Call-to-actionknop uitschakelen?

en: Disable breadcrumb list?
nl: Kruimelpad uitschakelen?

en: Do you want to restore?
nl: Wilt u de instellingen terugzetten?

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
nl: Niet in paniek raken. Laten we kijken wat de mogelijkheden hier zijn.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Embeds to footer.php &darr;
nl: Wordt ingesloten in footer.php &darr;

en: Embeds to header.php &darr;
nl: Wordt ingesloten in header.php &darr;

en: Enable Custom Front Page
nl: Schakel aangepaste frontpagina in

en: Enable minified css?
nl: Gecomprimeerde css inschakelen?

en: Enter your Facebook URL
nl: Voer je Facebook URL in

en: Enter your Google+ URL
nl: Voer je Google+ URL in

en: Enter your Instagram URL
nl: Voer je Instagram URL in

en: Enter your LinkedIn URL
nl: Voer je LinkedIn URL in

en: Enter your Pinterest URL
nl: Voer je Pinterest URL in

en: Enter your RSS Feed URL
nl: Voer je RSS Feed URL in

en: Enter your StumbleUpon URL
nl: Voer je StumbleUpon URL in

en: Enter your Twitter URL
nl: Voer je Twitter URL in

en: Enter your Vimeo URL
nl: Voer je Vimeo URL in

en: Enter your Yelp! URL
nl: Voer je Yelp! URL in

en: Enter your YouTube URL
nl: Voer je YouTube URL in

en: Enter your call to action URL
nl: Voer je actie-URL in

en: Enter your call to action text
nl: Voer je call-to-action tekst in

en: Enter your content
nl: Voer je content (tekst e.d.) in

en: Enter your custom CSS styles.
nl: Voer je aangepaste CSS-stijlen in

en: Enter your custom footer script.
nl: Vul je aangepaste voettekstscript in.

en: Enter your custom header script.
nl: Voer je aangepaste headerscript in.

en: Enter your foursquare URL
nl: Voer je foursquare URL in

en: Enter your headline
nl: Vul je koptekst in

en: Enter your subheadline
nl: Vul je subkoptekst in

en: Error 404
nl: Fout 404

en: Featured Content
nl: Uitgelichte content

en: Focal Length:
nl: Brandpuntafstand

en: Footer Menu
nl: Voettekst Menu

en: Footer Widget
nl: Voettekst widget

en: Full Size:
nl: Volledige grootte

en: Full Width Page (no sidebar)
nl: Pagina op volledige breedte (geen zijbalk)

en: Gallery Sidebar
nl: Zijbalk Galerie

en: Go
nl: Ga

en: Headline
nl: Koptekst

en: Hello, World!
nl: Hallo wereld!

en: Home Page
nl: Homepagina

en: ISO:
nl: ISO

en: Image Information
nl: Afbeeldingsinformatie

en: In Archive
nl: In het Archief

en: Installing Plugin: %s
nl: Bezig met installeren plugin: %s

en: Instructions
nl: Instructies

en: Landing Page (no menu)
nl: Landingspagina (geen menu)

en: Latest Posts
nl: Laatste berichten

en: Left Sidebar
nl: Zijbalk links

en: Left Sidebar Half Page
nl: Zijbalk links halverwege pagina

en: Logo Upload
nl: Logo uploaden

en: Main Sidebar
nl: Hoofd zijbalk

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: More Themes
nl: Meer thema's

en: Name
nl: Naam

en: Need to replace or remove default logo?
nl: Wil je het standaard logo vervangen/verwijderen?

en: Newer comments &#8250;
nl: Nieuwere reacties &#8250;

en: Newer posts &#8250;
nl: Nieuwere berichten &#8250;

en: No Comments &darr;
nl: Geen Reacties &darr;

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Options Saved
nl: Opties opgeslagen

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
nl: Overschrijft de Wordpress %1sfrontpaginaoptie%2s

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s

en: Paste your shortcode, video or image source
nl: Plak hier je shortcode, video of afbeeldingsbron

en: Permanent Link to %s
nl: Permanente Link naar %s

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin met succes geactiveerd.

en: Posted in %s
nl: Geplaatst in %s

en: Posts tagged %s
nl: Berichten getagd met %s

en: Quick Tutorial
nl: Snelle handleiding

en: Read more &#8250;
nl: Lees meer &#8250;

en: Responsive Add Features
nl: Responsive functies toevoegen

en: Responsive Theme
nl: Responsive thema

en: Responsive Theme is a flexible foundation with fluid grid system that adapts your website to mobile devices and the desktop or any other viewing environment. Theme features 9 Page Templates, 11 Widget Areas, 6 Template Layouts, 4 Menu Positions and more. Powerful but simple Theme Options for full CMS control with easy Logo Upload, Social Networking and Webmaster Tools etc. Responsive is WooCommerce Compatible, Multilingual Ready (WPML), RTL-Language Support, Retina-Ready, Search Engine Friendly, W3C Markup Validated and currently translated into 45 languages. Cross-Browser compatible. <a href="http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/">Official support forum</a> (http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/)
nl: Het Responsive thema is een flexibele basis met een veerkrachtig rastersysteem dat de weergave van uw website aanpast aan elk platform (Desktop, tablet, smartphone, enz.). Het thema heeft 9 paginasjablonen, 11 widget-gebieden, 6 sjabloonlayouts, 4 menuposities en meer. Krachtige maar eenvoudige themaopties voor volledige CMS-controle met eenvoudige logo-upload, hulpmiddelen voor sociale netwerken en webmasters enz. Responsive is compatibel met WooCommerce, meertalig (WPML), ondersteuning voor talen die van rechts naar links (RTL) worden geschreven, Retina-ready, zoekmachinevriendelijk, W3C-opmaak gevalideerd en momenteel vertaald naar 45 talen. Cross-browser compatibel.  <a href="http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/">Officieel ondersteuningsforum</a> (http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/)

en: Restore Defaults
nl: Zet terug naar standaardinstellingen

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Terug naar vereist installatieprogramma voor plugins

en: Right Sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: Right Sidebar Half Page
nl: Zijbalk rechts halverwege pagina

en: Save Options
nl: Bewaar opties

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: See Docs
nl: Zie Docs

en: Showcase
nl: Etalage

en: Shutter:
nl: Sluiter

en: Sidebar/Content
nl: Zijbalk/Content

en: Sidebar/Content Half Page
nl: Zijbalk/Content halverwege pagina

en: Social Icons
nl: Social media iconen

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er ging iets mis met de plugin API.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. |
nl[0]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om de %s plugin te activeren. Gelieve contact op te nemen met de beheerder van deze site voor hulp met de activatie van de plugin.
nl[1]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om deze %s plugins te activeren. Gelieve contact op te nemen met de beheerder van deze site voor hulp met de activatie van deze plugins.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. |
nl[0]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om de %s plugin te installeren. Gelieve contact op te nemen met de beheerder van deze site voor hulp met de installatie van de plugin.
nl[1]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om de %s plugins te installeren. Gelieve contact op te nemen met de beheerder van deze site voor hulp met de installatie van de plugins.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. |
nl[0]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om de %s plugin te updaten. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp met het updaten van de plugin.
nl[1]: Sorry, maar u heeft niet de juiste machtigingen om de %s plugins te updaten. Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp met het updaten van de plugins.

en: Sub-Header Menu
nl: Subheader Menu

en: Subheadline
nl: Subkoptekst

en: Tagged with:
nl: Getagd met

en: The Custom Front Page is disabled. You can enable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nl: De aangepaste frontpagina is uitgeschakeld. U kunt deze inschakelen in de <a href="%1$s"> thema-instellingen</a>.

en: The Custom Front Page is enabled. You can disable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nl: De aangepaste frontpagina is ingeschakeld. U kunt deze uitschakelen in de <a href="%1$s"> thema-instellingen</a>.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. |
nl[0]: Volgende plugin moet geüpdatet worden naar de meest recente versie om een maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren: %1$s.
nl[1]: Volgende plugins moeten geüpdatet worden naar hun meest recente versie om een maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: Volgende aanbevolen plugin is momenteel uitgeschakeld: %1$s.
nl[1]: Volgende aanbevolen plugins zijn momenteel uitgeschakeld: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: Volgende vereiste plugin is momenteel uitgeschakeld: %1$s.
nl[1]: Volgende vereiste plugins zijn momenteel uitgeschakeld: %1$s.

en: Theme Elements
nl: Thema-elementen

en: Theme Options
nl: Thema-opties

en: Themes You Can Trust
nl: Thema's waarop u kunt vertrouwen

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
nl: Dit is je eerste home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 6e widget van boven in gebied 6 genaamd Home Widget 1. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
nl: Dit is je tweede home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 7e widget van boven in gebied 7 genaamd Home Widget 2. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
nl: Dit is je derde home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 8e widget van boven in gebied 8 genaamd Home Widget 3. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl: Dit bericht is beschermd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om reacties te zien.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema raadt volgende plugin aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema raadt volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema heeft volgende plugin nodig: %1$s.
nl[1]: Dit thema heeft volgende plugins nodig: %1$s.

en: Title Text
nl: Titel tekst

en: Top Menu
nl: Bovenste Menu

en: Top Widget
nl: Bovenste widget

en: Translate
nl: Vertaal

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle berichten geplaatst door %s

en: Welcome to %1$s! Upgrade to %2$s today.
nl: Welkom bij %1$s! Upgrade vandaag nog naar %2$s.

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
nl: Je kan teruggaan naar %s of zoeken naar de pagina die je wilde zien.

en: Your H2 subheadline here
nl: Je H2 subkoptekst hier

en: Your search for %s did not match any entries.
nl: Je zoektocht naar %s heeft geen resultaten opgeleverd

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
nl: Je titel, subtitel en deze content zijn te bewerken vanuit Themakeuze. Net als de Call-to-actionknop en de bijbehorende bestemmingslink. Afbeelding aan de rechterkant kan een afbeelding zijn of zelfs een Youtube-video als je dat wil.

en: blog post
nl: blogbericht

en: check to disable
nl: Selecteer om uit te schakelen

en: check to enable
nl: Selecteer om in te schakelen

en: powered by
nl: ondersteund door

en: scroll to top
nl: scroll naar boven

en: search here &hellip;
nl: zoek hier &hellip;
