Responsive Theme - en to fa translation catalogue (205 entries)

en: % Comments &darr;
fa: نظرات

en: %1$d %2$s for "%3$s"
fa: %1$d %2$s برای "%3$s‎"

en: &#8249; Older comments
fa: نظرات قدیمی‌تر

en: &#8249; Older posts
fa: &#8249; نوشته‌های قدیمی‌تر

en: &#8249; Return to
fa: &#8249; بازگشت به

en: &copy;
fa: &copy; کپی‌رایت

en: &darr; Skip to Main Content
fa: &darr; برو به محتوای اصلی

en: &larr; Home
fa: صفحه اصلی

en: 1 Comment &darr;
fa: ۱ نظر

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
fa: ۴۰۴ &#8212; خوشحال شدیم از دیدارتون در اینجا!

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
fa: <span class="%1$s">ارسال شده در </span>%2$s<span class="%3$s"> توسط </span>%4$s‎

en: <strong>WARNING:</strong> There is a big <strong>Responsive Theme</strong> update available. Please read the %1$s before updating.
fa: <strong>هشدار:</strong> این یک ارتقاء ضروری برای پوسته  <strong>Responsive</strong> است. لطفا قبل از ارتقاء %1$s را مطالعه کنید.

en: About
fa: درباره

en: Activate Add Ons
fa: فعال کردن امکانات اضافی

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
fa[0]: افزونه های نصب شده را فعال کن

en: All plugins installed and activated successfully. %s
fa: تمام افزونه ها نصب و فعال گردید. ‎%s‎

en: All theme settings will be lost!
fa: تمام تنظیمات پوسته از بین خواهد رفت!

en: Aperture: f&#47;
fa: دريچه ديافراگم: f&#47;

en: Archive for %s
fa: بایگانی برای %s

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
fa: منطقه 1 - sidebar.php - در حالت های پیش فرض، وبلاگ و قالب های صفحه چکیده وبلاگ نمایش داده خواهد شد.

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
fa: منطقه 10 - sidebar-colophon.php - ابزارک های پانوشت با عرض 100%

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
fa: منطقه 11 - sidebar-top.php - سمت راست سر برگ نمایش داده خواهد شد.

en: Area 12 - sidebar-footer.php - Maximum of 3 widgets per row
fa: منطقه 12 - sidebar-footer.php - حداکثر 3 ابزارک در هر ردیف

en: Area 2 - sidebar-right.php - Displays on Content/Sidebar page templates
fa: منطقه 2 - sidebar-right.php - در حالت قالب های محتوا/ستون کناری نمایش داده خواهد شد.

en: Area 3 - sidebar-left.php - Displays on Sidebar/Content page templates
fa: منطقه 3 - sidebar-left.php - در حالت قالب های ستون کناری/محتوا نمایش داده خواهد شد.

en: Area 4 - sidebar-left-half.php - Displays on Sidebar Half Page/Content page templates
fa: منطقه 4 - sidebar-left-half.php - در صفحات با قالب ستون کناری نیم صفحه/محتوا نمایش داده خواهد شد.

en: Area 5 - sidebar-right-half.php - Displays on Content/Sidebar Half Page page templates
fa: منظقه 5 - sidebar-right-half.php - در صفحات با قالب محتوا/ستون کناری نیم صفحه نمایش داده خواهد شد.

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa: منطقه 6 - sidebar-home.php - در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد.

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa: منطقه 7 - sidebar-home.php - در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد.

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa: منطقه 8 - sidebar-home.php - در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد.

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
fa: منطقه 9 - sidebar-gallery.php - در صفحه ای که بعد از کلیک روی عکس در گالری نمایش داده میشود، نمایش داده خواهد شد.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa[0]: نصب اقزونه ها را شروع کن

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Blog (full posts)
fa: وبلاگ (تمام نوشته ها)

en: Blog Archives
fa: بایگانی وبلاگ

en: Blog Excerpt (summary)
fa: چکیده وبلاگ (خلاصه مطلب)

en: Blog Title Toggle
fa: مخفی کردن عنوان وبلاگ

en: CSS Styles
fa: استایل CSS

en: CSS Tutorial
fa: خودآموز CSS

en: Call to Action
fa: فراخوانی برای اقدام

en: Call to Action (Text)
fa: «فراخوانی برای اقدام» (متن)

en: Call to Action (URL)
fa: «فراخوانی برای اقدام» (URL)

en: Camera:
fa: دوربین:

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Click OK to Restore.
fa: برای بازیافت روی OK کلیک کنید.

en: Click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Colophon Widget
fa: ابزارک انتهای صفحه

en: Content Area
fa: ناحیه محتوا

en: Content/Sidebar
fa: محتوا/ستون کناری

en: Content/Sidebar Half Page
fa: محتوا/ستون کناری نیم صفحه

en: Custom CSS Styles
fa: CSS دلخواه

en: Custom Header
fa: سربرگ دلخواه

en: Custom Scripts for Header and Footer
fa: اسکریپت‌های سفارشی برای سربرگ و پانوشت

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Blog Posts Index Layout
fa: قالب پیش فرض چینش لیست نوشته های وبلاگ

en: Default Layouts
fa: چینش پیش فرض

en: Default Single Blog Post Layout
fa: چینش پیش فرض تک نوشته وبلاگ

en: Default Static Page Layout
fa: صفحه ثابت با چینش پیش فرض

en: Disable Call to Action Button?
fa: کلید «فراخوانی برای اقدام» غیر فعال شود؟

en: Disable breadcrumb list?
fa: منو رهگیری غیر فعال گردد؟

en: Do you want to restore?
fa: آیا می خواهید بازیافت کنید؟

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
fa: نترسید! با هم درستش می‌کنیم. بیاین با هم گزینه‌هایی رو که در پیش‌رو دارید بررسی کنیم.

en: E-mail
fa: پست الکترونیک

en: Edit
fa: ویرایش

en: Embeds to footer.php &darr;
fa: در footer.php جاسازی کن &darr;

en: Embeds to header.php &darr;
fa: در header.php جاسازی کن &darr;

en: Enable Custom Front Page
fa: فعال کردن صفحه اصلی سفارشی

en: Enable minified css?
fa: css فشرده فعال شود؟

en: Enter your Facebook URL
fa: آدرس فیس‌بوک خود را وارد کنید

en: Enter your Google+ URL
fa: آدرس گوگل+ خود را وارد کنید

en: Enter your Instagram URL
fa: آدرس اینستاگرام خود را وارد کنید

en: Enter your LinkedIn URL
fa: آدرس لینکدین خود را وارد کنید

en: Enter your Pinterest URL
fa: آدرس Pinterest خود را وارد کنید

en: Enter your RSS Feed URL
fa: آدرس خوراک RSS خود را وارد کنید

en: Enter your StumbleUpon URL
fa: آدرس StumbleUpon خود را وارد کنید

en: Enter your Twitter URL
fa: آدرس توییتر خود را وارد کنید

en: Enter your Vimeo URL
fa: آدرس Vimeo خود را وارد کنید

en: Enter your Yelp! URL
fa: آدرس Yelp! خود را وارد کنید

en: Enter your YouTube URL
fa: آدرس یوتیوب خود را وارد کنید

en: Enter your call to action URL
fa: URL «فراخوانی برای اقدام» خود را وارد کنید

en: Enter your call to action text
fa: متن «فراخوانی برای اقدام» خود را وارد کنید

en: Enter your content
fa: محتوای اصلی را وارد کنید

en: Enter your custom CSS styles.
fa: CSS دلخواه خود را وارد کنید.

en: Enter your custom footer script.
fa: اسکریپت پانوشت سفارشی خود را وارد کنید.

en: Enter your custom header script.
fa: اسکریپت سربرگ سفارشی خود را وارد کنید.

en: Enter your foursquare URL
fa: آدرس foursquare خود را وارد کنید

en: Enter your headline
fa: عنوان اصلی خود را وارد کنید

en: Enter your subheadline
fa: زیر عنوان خود را وارد کنید

en: Error 404
fa: خطای ۴۰۴

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Featured Content
fa: محتوای برجسته

en: Focal Length:
fa: فاصله‌ی کانونی:

en: Footer Menu
fa: منوی پانوشت

en: Footer Widget
fa: ابزارک های پانوشت

en: Full Size:
fa: سایز کامل:

en: Full Width Page (no sidebar)
fa: صفحه با عرض کامل (بدون ستون کناری)

en: Gallery Sidebar
fa: ستون‌کناری گالری

en: Go
fa: برو

en: Google+
fa: گوگل+

en: Header Menu
fa: منوی سربرگ

en: Headline
fa: عنوان اصلی

en: Hello, World!
fa: سلام دنیا!

en: Help
fa: راهنما

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Home Page
fa: صفحه اصلی

en: Home Widget 1
fa: ابزارک صفحه اصلی ۱

en: Home Widget 2
fa: ابزارک صفحه اصلی ۲

en: Home Widget 3
fa: ابزارک صفحه اصلی ۳

en: ISO:
fa: ایزو:

en: Image Information
fa: اطلاعات عکس

en: In Archive
fa: در بایگانی

en: Instagram
fa: اینستاگرام

en: Installing Plugin: %s
fa: در حال نصب افزونه: ‎%s‎

en: Instructions
fa: دستورالعمل ها

en: Landing Page (no menu)
fa: صفحه تک بازاریابی (بدون منو)

en: Latest Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Layout
fa: چینش

en: Left Sidebar
fa: ستون‌کناری چپ

en: Left Sidebar Half Page
fa: ستون‌کناری چپ نیم‌صفحه

en: LinkedIn
fa: لینکدین

en: Logo Upload
fa: بارگذاری لوگو

en: Main Sidebar
fa: ستون کناری اصلی

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه: %s

en: More Themes
fa: پوسته‌های بیشتر

en: Name
fa: نام

en: Need to replace or remove default logo?
fa: می‌خواهید لوگوی پیش‌فرض را جانشین و یا حذف کنید؟

en: Newer comments &#8250;
fa: نظرات جدیدتر

en: Newer posts &#8250;
fa: نوشته‌های جدیدتر &#8250;

en: No Comments &darr;
fa: بدون نظر

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s نظر برای &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Options Saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
fa: %1تنظیمات مربوط به صفحه اصلی %2s وردپرس را بازنویسی کن

en: Page %s
fa: صفحه ‎%s‎

en: Pages
fa: صفحات

en: Pages:
fa: صفحات:

en: Paste your shortcode, video or image source
fa: کد کوتاه، آدرس ویدیو و یا تصویر خود را اینجا کپی کنید.

en: Permanent Link to %s
fa: پیوند یکتا به %s

en: Pings&#47;Trackbacks
fa: پینگ ها &#47; بازتاب ها

en: Plugin activated successfully.
fa: افزونه با موفقیت فعال گردید.

en: Posted in %s
fa: پست شده در %s

en: Posts tagged %s
fa: نوشته‌ها با برچسب %s

en: Quick Tutorial
fa: خودآموز سریع

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Read more &#8250;
fa: بیشتر بخوانید &#8250;

en: Responsive Add Features
fa: امکانات اضافی Responsive

en: Responsive Theme is a flexible foundation with fluid grid system that adapts your website to mobile devices and the desktop or any other viewing environment. Theme features 9 Page Templates, 11 Widget Areas, 6 Template Layouts, 4 Menu Positions and more. Powerful but simple Theme Options for full CMS control with easy Logo Upload, Social Networking and Webmaster Tools etc. Responsive is WooCommerce Compatible, Multilingual Ready (WPML), RTL-Language Support, Retina-Ready, Search Engine Friendly, W3C Markup Validated and currently translated into 45 languages. Cross-Browser compatible. <a href="http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/">Official support forum</a> (http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/)
fa: پوسته Responsive از سیستم پیکربندی قابل انعطاف همراه با grid شناور بهره میگیرد و سایت شما را با موبایل، دسکتاپ و یا هر صفحه نمایش دیگری تطابق می دهد. این پوسته 9 قالب برای نمایش صفحات، 11 منطقه برای نمایش ابزارک ها، 6 قالب برای چینش، 4 محل برای نمایش منو و امکانات بسیار دیگری دارد. بسیار قدرتمند و در عین حال دارای امکانات ساده برای کنترل یک CMS کامل با امکان بارگزاری لوگو، شبکه های اجتماعی، ابزار Webmaster و غیره می باشد. Responsive با WooCommerce تطابق کامل دارد، چند زبانه است، از زبان های راست به چپ و صفحه نمایش Retina پشتیبانی می کند، با موتورهای جستجو عملکرد خوبی دارد، کد آن مورد تائید W3C است، هم اکنون به 45 زبان دنیا ترجمه می شود و با تمام مرورگرها نیز تطابق دارد. <a href="http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/">انجمن رسمی پشتیبانی</a> (http://cyberchimps.com/forum/free/responsive/)

en: Restore Defaults
fa: بازگرداندن مقادیر پیش‌فرض

en: Return to Required Plugins Installer
fa: به نصب کننده افزونه الزامی برگردید

en: Right Sidebar
fa: ستون‌کناری راست

en: Right Sidebar Half Page
fa: ستون‌کناری راست نیم‌صفحه

en: Save Options
fa: ذخیره تنظیمات

en: Scripts
fa: اسکریپت

en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: Search results for: %s
fa: نتیجهٔ جستجو برای: %s

en: See Docs
fa: مستندات را ببنید

en: Showcase
fa: ویترین

en: Shutter:
fa: شاتر:

en: Sidebar/Content
fa: ستون کناری/محتوا

en: Sidebar/Content Half Page
fa: ستون کناری/محتوا نیم صفحه

en: Sitemap
fa: نقشه سایت

en: Social Icons
fa: آیکون‌های اجتماعی

en: Something went wrong with the plugin API.
fa: رابط برنامه‌نویسی افزونه دچار مشکل شده است

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. |
fa[0]: با عرض پوزش، شما مجوزهای لازم برای فعال کردن افزونه s% را ندارید. برای کمک به فعال کردن این افزونه با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. |
fa[0]: با عرض پوزش، شما مجوزهای لازم برای نصب افزونه s% را ندارید. برای کمک به نصب این افزونه با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. |
fa[0]: با عرض پوزش، شما مجوزهای لازم برای ارتقاء افزونه s% را ندارید. برای کمک به ارتقاء این افزونه با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: Sub-Header Menu
fa: منوی زیر سربرگ

en: Subheadline
fa: زیر عنوان

en: Tagged with:
fa: با برچسب:

en: The Custom Front Page is disabled. You can enable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
fa: صفحه اصلی سفارشی غیر فعال است. برای فعال کردن به <a href="%1$s">تنظیمات پوسته</a>مراجعه کنید.

en: The Custom Front Page is enabled. You can disable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
fa: صفحه اصلی سفارشی فعال گردید. برای غیر فعال کردن به <a href="%1$s">تنظیمات پوسته</a>مراجعه کنید.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. |
fa[0]: برای تطابق با این پوسته این افزونه ها نیاز به ارتقاء به آخرین نسخه را دارند: %1$s

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: این افزونه های پیشنهادی غیر فعال هستند: %1$s

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: این افزونه های مورد نیاز غیر فعال هستند: %1$s

en: Theme Elements
fa: عناصر پوسته

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

en: Themes You Can Trust
fa: پوسته های قابل اعتماد

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
fa: این جعبه اولین ابزارک صفحه اصلی شما است. لطفاً برای تغییر این ابزارک به مسیر نمایش&larr;ابزارک‌ها بروید و ششمین ابزارک از بالا به اسم ابزارک صفحه اصلی ۱ را انتخاب کنید. عنوان ابزارک نیز از همان جا قابل تغییر است.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
fa: این جعبه دومین ابزارک صفحه اصلی شما است. لطفاً برای تغییر این ابزارک به مسیر نمایش&rarrابزارک‌ها بروید و ششمین ابزارک از بالا به اسم ابزارک صفحه اصلی ۲ را انتخاب کنید. عنوان ابزارک نیز از همان جا قابل تغییر است.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
fa: این جعبه سومین ابزارک صفحه اصلی شما است. لطفاً برای تغییر این ابزارک به مسیر نمایش&rarrابزارک‌ها بروید و ششمین ابزارک از بالا به اسم ابزارک صفحه اصلی ۳ را انتخاب کنید. عنوان ابزارک نیز از همان جا قابل تغییر است.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته با رمز محافظت شده است. رمز را وارد کنید تا بتوانید نظرات را ببنید.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa[0]: این پوسته این افزونه ها را پیشنهاد می کند: ‎%1$s‎

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa[0]: این پوسته به این افزونه ها نیاز دارد: ‎%1$s‎

en: Title Text
fa: متن عنوان

en: Top Menu
fa: منوی بالا

en: Top Widget
fa: ابزارک فوقانی

en: Translate
fa: ترجمه

en: Twitter
fa: توییتر

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: View all posts by %s
fa: نمایش تمام نوشته‌ها توسط %s

en: Website
fa: وب سایت

en: Welcome to %1$s! Upgrade to %2$s today.
fa: خوش آمدید به ‎%1$s‎! به ‎%2$s‎ ارتقاء دهید امروز.

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه: %s

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
fa: شما می‌توانید به %s برگردید و یا صفحه‌ی مورد نظرتان را جستجو کنید.

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: Your H2 subheadline here
fa: جای زیر عنوان۲ شما

en: Your search for %s did not match any entries.
fa: جستجوی شما برای %s نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
fa: عنوان، زیرعنوان و این متن را می‌توانید در قسمت تنظیمات پوسته تغییر دهید. کلید «فراخوانی برای اقدام» و لینک‌اش را هم می‌توانید در همان بخش تغییر دهید. تصویر سمت چپ می‌تواند یک تصویر و یا حتی ویدویی در یوتیوب باشد.

en: blog post
fa: نوشته وبلاگ

en: check to disable
fa: برای غیر فعال کردن انتخاب کنید

en: check to enable
fa: برای فعال کردن انتخاب کنید

en: mm
fa: میلیمتر

en: powered by
fa: قدرت گرفته از

en: scroll to top
fa: بازگشت به بالای صفحه

en: search here &hellip;
fa: اینجا جستجو کنید &hellip;
