Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to uk_UA translation catalogue (616 entries)

en:  (Opens in new window)
uk_UA: (Відкривається у новому вікні)

en: %1$s %2$s Views
uk_UA: %1$s %2$s Переглядів

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
uk_UA: %1$s Бокова панель

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: %s (Required)
uk_UA: %s (Обов’язково)

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s is required
uk_UA: %s обов’язково

en: &laquo; Previous
uk_UA: &laquo; Попередні

en: &larr; Older Comments
uk_UA: &larr; Старіші коментарі

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Обрати &mdash;

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: (required)
uk_UA: (обов`язково)

en: 404 error page
uk_UA: Сторінка помилки 404

en: <b>%</b> Replies
uk_UA: Відповідей: <b>%</b>

en: <b>1</b> Reply
uk_UA: <b>1</b> Відповідь

en: <span>%d</span> bloggers like this:
uk_UA: <span>%d</span> блогерам подобається це:

en: A simple widget that displays social media icons.
uk_UA: Простий віджет, який відображає іконки соціальних медіа.

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Active
uk_UA: Активний

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Contact Form
uk_UA: Додати форму зворотнього зв’язку

en: Add Many Items
uk_UA: Додати багато пунктів

en: Add Menu Item
uk_UA: Додати пункт меню

en: Add New
uk_UA: Додати

en: Add New Menu Section
uk_UA: Додати новий розділ меню

en: Add New Project
uk_UA: Додати новий проект

en: Add New Project Tag
uk_UA: Додати нову позначку проекту

en: Add New Project Type
uk_UA: Додати новий тип проекту

en: Add New Testimonial
uk_UA: Додати нову рекомендацію

en: Add One Item
uk_UA: Додати один пункт

en: Add These New Menu Items
uk_UA: Додати ці нові пункти меню

en: Add a new field
uk_UA: Додати нове поле

en: Add a new service
uk_UA: Додати новий сервіс

en: Add another option
uk_UA: Додати інший параметр

en: Add logo
uk_UA: Додати лого

en: Add or remove Labels
uk_UA: Додати або видалити мітки

en: Add or remove tags
uk_UA: Додати або видалити теґи

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
uk_UA: Додати кнопки ділення до свого блогу та дозволити своїм відвідувачам ділитися записами зі своїми друзями.

en: Add this form to my post
uk_UA: Додати цю форму до мого запису

en: Add to section:
uk_UA: Додати до розділу:

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Album
uk_UA: Альбом

en: All
uk_UA: Все

en: All Menu Sections
uk_UA: Всі розділи меню

en: All Project Tags
uk_UA: Всі позначки проектів

en: All Project Types
uk_UA: Всі типи проектів

en: All Projects
uk_UA: Всі проекти

en: All Testimonials
uk_UA: Всі рекомендації

en: All author pages
uk_UA: Всі сторінки автора

en: All category pages
uk_UA: Всі сторінки категорії

en: All date archives
uk_UA: Всі архіви дати

en: All pages
uk_UA: Всі сторінки

en: All posts
uk_UA: Всі записи

en: All tag pages
uk_UA: Всі сторінки позначки

en: Alphabetical
uk_UA: По алфавіту

en: Alternate text:
uk_UA: Альтернативний текст:

en: An error occurred. Please try again later.
uk_UA: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Artist
uk_UA: Артист

en: Attachment Page
uk_UA: Прикріплена сторінка

en: Automattic
uk_UA: Автоматично

en: Available Services
uk_UA: Доступні сервіси

en: Back to Top &uarr;
uk_UA: Повернутися до верху &uarr;

en: Black
uk_UA: Чорний

en: Blog Archives
uk_UA: Архіви блогу

en: Blog URL:
uk_UA: Адреса блогу:

en: Blog follow email text
uk_UA: Текст e-mail повідомлення про підписку на блог

en: Blue
uk_UA: Блакитний

en: Button style
uk_UA: Стиль кнопки

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
uk_UA: За допомогою форми зворотнього зв’язку ваші читачі будуть мати можливість відправити вам відгук. Всі відгуки автоматично перевіряються на наявність спаму, перевірені відгуки будуть надіслані вам по e-mail.

en: CSS Revisions
uk_UA: Редакції CSS

en: CSS Stylesheet Editor
uk_UA: Редактор таблиць стилів CSS

en: Camera
uk_UA: Камера

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Carousel
uk_UA: Карусель

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Center
uk_UA: Центр

en: Change logo
uk_UA: Змінити лого

en: Checkbox
uk_UA: Чекбокс

en: Choose Images
uk_UA: Вибрати зображення

en: Choose from the most used tags
uk_UA: Найпопулярніші теґи

en: Choose logo
uk_UA: Оберіть лого

en: Circles
uk_UA: Кола

en: Click here
uk_UA: Натиснути тут

en: Click to Press This!
uk_UA: Натисніть, щоб скористатися "Press This"!

en: Click to email this to a friend
uk_UA: Натисніть, щоб надіслати це другові по e-mail

en: Click to print
uk_UA: Натисніть, щоб надрукувати

en: Click to share on Pinterest
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на Pinterest

en: Click to share on Reddit
uk_UA: Натисніть, щоб поділитися на Reddit

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comment Likes are
uk_UA: Вподобання коментаря це

en: Comment cache problem?
uk_UA: Проблема із кешом коментаря?

en: Comment follow email text
uk_UA: Текст e-mail повідомлення про підписку на коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Comments on this post are closed.
uk_UA: Коментування цього запису вимкнено.

en: Complex Phrases
uk_UA: Складні фрази

en: Configure
uk_UA: Налаштування

en: Connect
uk_UA: З’єднати

en: Connect to
uk_UA: Приєднатися до

en: Connect to WordPress.com
uk_UA: З’єднатися з WordPress.com

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
uk_UA: Під’єднайте свій блог до популярних сайтів соціальних мереж і автоматично діліться новими записами зі своїми друзями.

en: Connected
uk_UA: З’єднано

en: Contact Form
uk_UA: Форма зворотнього зв’язку

en: Contact Form URL:
uk_UA: Посилання форми зворотнього зв’язку:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Читати далі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert to Post
uk_UA: Перетворити на запис

en: Create Share Button
uk_UA: Створити кнопку "Поділитися"

en: Currently Reading
uk_UA: Читаю

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom CSS
uk_UA: Користувацький код CSS

en: Custom CSS Stylesheet
uk_UA: Користувацька таблиця CSS

en: Custom Email Address
uk_UA: E-mail користувача

en: Custom Message:
uk_UA: Користувацьке повідомлення:

en: Custom field deleted.
uk_UA: Власне поле видалено

en: Custom field updated.
uk_UA: Власне поле оновлено.

en: Customer Name
uk_UA: Ім'я покупця

en: Customer Testimonials
uk_UA: Клієнтські рекомендації

en: Customize Testimonials Archive
uk_UA: Налаштувати архів рекомендацій

en: DOWN
uk_UA: Вниз

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Date
uk_UA: Дата

en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
uk_UA: Нове поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
uk_UA: Перший параметр

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Description
uk_UA: Опис

en: Disable Post By Email
uk_UA: Вимкнути оприлюднення по e-mail

en: Disconnect
uk_UA: Роз’єднати

en: Display Header Text
uk_UA: Відображати текст заголовку

en: Display WordPress Posts
uk_UA: Відображати записи WordPress

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
uk_UA: Відображати всі ваші зображення галереї гарною мозаїкою.

en: Display as:
uk_UA: Відображати як:

en: Display images in full-size carousel slideshow.
uk_UA: Відображати зображення у повнорозмірному слайдшоу каруселі.

en: Display your books from Goodreads
uk_UA: Відображати свої книги з Goodreads

en: Don't show the Reblog button on posts
uk_UA: Не показувати кнопку "Поділитися" в записах

en: Double Negatives
uk_UA: подвійні заперечення

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Drag and drop available services here.
uk_UA: Перетягуйте доступні сервіси тут.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
uk_UA: Перетягуйте сервіси, які ви б хотіли увімкнути, у розділ нижче.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit CSS
uk_UA: Редагувати CSS

en: Edit Menu Section
uk_UA: Редагувати розділ меню

en: Edit Project
uk_UA: Редагувати проект

en: Edit Project Tag
uk_UA: Редагувати позначку проекту

en: Edit Project Type
uk_UA: Редагувати тип проекту

en: Edit Testimonial
uk_UA: Редагувати рекомендацію

en: Edit Your Profile
uk_UA: Редагувати свій обліковий запис

en: Edit this new field
uk_UA: Редагувати це нове поле

en: Email
uk_UA: Електрона пошта

en: Email Address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email me whenever
uk_UA: Надсилати мені e-mail повідомлення будь-коли

en: Email notifications
uk_UA: Повідомлення про реєстрацію

en: Email settings
uk_UA: Налаштування e-mail

en: Empty Spam
uk_UA: Очистити спам

en: Enable Post By Email
uk_UA: Увімкнути оприлюднення по e-mail

en: Enable Testimonials for this site.
uk_UA: Увімкнути рекомендації для цього сайту.

en: Enable carousel
uk_UA: Увімкнути карусель

en: Enabled Services
uk_UA: Увімкнені сервіси

en: Enter the customer's name here
uk_UA: Введіть ім’я покупця тут

en: Enter your email address
uk_UA: Введіть свою e-mail адресу

en: Error loading profile
uk_UA: Помилка при завантаженні облікового запису

en: Error!
uk_UA: Помилка!

en: Error: please enter a valid email address.
uk_UA: Помилка: введіть правильну адресу E-mail, будь-ласка.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
uk_UA: Помилка: заповніть необхідні поля  (ім`я, E-mail) будь-ласка.

en: Explain...
uk_UA: Поясніть...

en: Facebook Page URL
uk_UA: Посилання на сторінку Facebook

en: Featured
uk_UA: Пов`язане

en: Featured Images
uk_UA: Головні зображення

en: Field type
uk_UA: Тип файлу:

en: First option
uk_UA: Перший параметр

en: Focal Length
uk_UA: Фокусна відстань

en: Follow Blog
uk_UA: Підписатися на блог

en: Follow Comments
uk_UA: Підписатися на коментарі

en: Follower Settings
uk_UA: Налаштування підписника

en: For more information:
uk_UA: Для більшої інформації:

en: From
uk_UA: Від

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
uk_UA: Головна сторінка, архівні сторінки, та пошукові результати

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Gravatar Hovercards
uk_UA: Візитка при наведенні на Gravatar

en: Gravatar Profile
uk_UA: Обліковий запис Gravatar

en: Green
uk_UA: Зелений

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Hide related content after posts
uk_UA: Ховати пов’язаний вміст після записів

en: Home
uk_UA: Домівка

en: Hours & Info
uk_UA: Години та інформація

en: Hours:
uk_UA: Години:

en: IP Address:
uk_UA: IP адреса:

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Icon + text
uk_UA: Іконка + текст

en: Icon URL
uk_UA: Посилання на іконку

en: Icon only
uk_UA: Тільки іконка

en: Ignore all
uk_UA: Ігнорувати все

en: Ignore always
uk_UA: Ігнорувати завжди

en: Ignored Phrases
uk_UA: Ігноровані фрази

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image Alignment:
uk_UA: Вирівнювання зображення:

en: Image Color:
uk_UA: Колір зображення:

en: Image Gallery Carousel
uk_UA: Карусель галереї зображень

en: Image Grid
uk_UA: Сітка зображень

en: Image Link
uk_UA: Посилання зображення

en: Image List
uk_UA: Список зображень

en: Image Settings:
uk_UA: Налаштування зображення:

en: Image Size:
uk_UA: Розмір зображення:

en: Image URL:
uk_UA: Посилання на зображення:

en: Image title:
uk_UA: Назва зображення:

en: Images:
uk_UA: Зображення:

en: Inactive
uk_UA: Бездіяльне

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
uk_UA: Вступний текст надсилається коли хтось підписується на ваш запис або блог. (Сайт і деталі підтвердження будуть додані для вас автоматично.)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
uk_UA: Вступний текст надсилається коли хтось підписується на ваш блог. (Сайт і деталі підтвердження будуть додані для вас автоматично.)

en: Invalid request
uk_UA: Невірний запит

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
uk_UA: Jetpack містить останні версії старих &#8220;%1$s&#8221; плагінів.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
uk_UA: Jetpack підтримує WordPress версії %s або пізнішу.

en: Jump to:
uk_UA: Перейти до:

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
uk_UA: Параметр

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
uk_UA: Параметри

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
uk_UA: перемістити

en: Landscape
uk_UA: Пейзаж

en: Language
uk_UA: Мова

en: Large
uk_UA: Великий

en: Last Modified
uk_UA: Останні зміни

en: Layout
uk_UA: Формат

en: Layout Options:
uk_UA: Параметри розміщення:

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more about Markdown.
uk_UA: Дізнатися більше про Markdown.

en: Leave a Reply
uk_UA: Напишіть відгук

en: Leave a Reply to %s
uk_UA: Написати відповідь до %s

en: Leave a reply
uk_UA: Залишити відповідь

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Like
uk_UA: Подобається

en: Like this:
uk_UA: Подобається це:

en: Likes
uk_UA: Вподобання

en: Likes Notifications
uk_UA: Сповіщення про вподобання

en: Likes and Shares
uk_UA: Вподобання та ділення

en: Link To:
uk_UA: Посилання на:

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
uk_UA: редагувати

en: Live Preview
uk_UA: Динамічний перегляд

en: Loading &hellip;
uk_UA: Завантаження&hellip;

en: Loading Comments...
uk_UA: Завантаження коментарів…

en: Loading video...
uk_UA: Завантаження відео…

en: Loading&hellip;
uk_UA: Завантаження&hellip;

en: Loading...
uk_UA: Завантаження…

en: Location of the Ogg video file.
uk_UA: Розміщення відео файлу ".ogg".

en: Logo
uk_UA: Лого

en: M j, Y @ G:i
uk_UA: d.m.Y H:i

en: Main Sidebar
uk_UA: Головна бічна колонка

en: Mark this message as NOT spam
uk_UA: Позначити це повідомлення як НЕ спам

en: Mark this message as spam
uk_UA: Позначити це повідомлення як спам

en: Markdown content
uk_UA: Вміст Markdown

en: Media
uk_UA: Медіафайли

en: Media Width:
uk_UA: Ширина медіа:

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Menu Items
uk_UA: Пункти меню

en: Menu Items re-ordered.
uk_UA: Пункти меню впорядковані

en: Menu Section
uk_UA: Розділ меню

en: Menu Sections
uk_UA: Розділи меню

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Чернетку пункту меню оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оприлюднено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: Menu item restored to revision from %s
uk_UA: Пункт меню відновлено до редакції від %s

en: Menu item saved.
uk_UA: Пункт меню збережено.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item updated.
uk_UA: Пункт меню оновлено.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оновлено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Missed schedule
uk_UA: Хибні відкладені

en: Missing attachment ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор додатку.

en: Missing target blog ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор цільового блогу.

en: Missing target post ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор цільового запису.

en: Mobile Apps
uk_UA: Мобільні програми

en: Mobile-compatible:
uk_UA: Сумісно з мобільними:

en: Monthly archives
uk_UA: Місячні архіви

en: More
uk_UA: Більше

en: More information
uk_UA: Більше інформації

en: More information on using Publicize.
uk_UA: Більше інформації про використання Publicize.

en: Name
uk_UA: Ім`я

en: New Menu Item
uk_UA: Новий пункт меню

en: New Project
uk_UA: Новий проект

en: New Project Tag Name
uk_UA: Нова назва позначки проекту

en: New Project Type Name
uk_UA: Нова назва типу проекту

en: New Row
uk_UA: Новий рядок

en: New Testimonial
uk_UA: Нова рекомендація

en: Newer Comments &rarr;
uk_UA: Новіші коментарі &rarr;

en: Newest
uk_UA: Найновіше

en: Next &raquo;
uk_UA: Далі &raquo;

en: Next &raquo;
uk_UA: Далі &raquo;

en: No
uk_UA: Ні

en: No Footer
uk_UA: Без підвалу

en: No Header
uk_UA: Без заголовку

en: No Labels
uk_UA: Міток немає

en: No Labels found
uk_UA: Міток не знайдено

en: No Menu Items found
uk_UA: Пунктів меню не знайдено

en: No Menu Items found in Trash
uk_UA: Пунктів меню в кошику не знайдено

en: No Projects found
uk_UA: Проектів не знайдено

en: No Projects found in Trash
uk_UA: Не знайдено проектів у кошику

en: No Testimonials found
uk_UA: Не знайдено рекомендацій

en: No Testimonials found in Trash
uk_UA: Не знайдено рекомендацій в кошику

en: No feedback found
uk_UA: Відгуків не знайдено

en: No logo set
uk_UA: Лого не встановлено

en: No plugins found.
uk_UA: Жодного плаґіну не знайдено.

en: No suggestions
uk_UA: Немає підказок

en: No tags found.
uk_UA: Не знайдено теґів.

en: No themes found.
uk_UA: Тем не знайдено.

en: No writing errors were found.
uk_UA: Не знайдено помилок написання.

en: None
uk_UA: Жодного

en: Not Connected
uk_UA: Не з’єднано

en: Not connected
uk_UA: Не з’єднано

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
uk_UA: Позначка

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en: Number of Posts to Display:
uk_UA: Кількість записів для показу:

en: OK
uk_UA: Добре

en: Official buttons
uk_UA: Офіційні кнопки

en: Ogg File URL
uk_UA: Посилання на файл Ogg

en: Older %s
uk_UA: ← Старіші публікації %s

en: Older posts
uk_UA: Старіші записи

en: On for all comments
uk_UA: Увімкнено для всіх коментарів

en: On for all posts
uk_UA: Увімкнено для всіх записів

en: Open link in a new window/tab
uk_UA: Відкривати посилання в новому вікні/вкладці

en: Opens in new window
uk_UA: Відкривається у новому вікні

en: Options
uk_UA: Опції

en: Orange
uk_UA: Оранжевий

en: Order
uk_UA: Порядок розміщення

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Parent Menu Section
uk_UA: Батьківський розділ меню

en: Parent Menu Section:
uk_UA: Батьківський розділ меню:

en: Parent Project Type
uk_UA: Батьківський тип проекту

en: Parent Project Type:
uk_UA: Батьківський тип проекту:

en: Path
uk_UA: Шлях

en: Permalink to %s
uk_UA: Постійне посилання на %s

en: Personal Links
uk_UA: Особисті посилання

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Pingback:
uk_UA: Сповіщення:

en: Pink
uk_UA: Рожевий

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, надайте вірну e-mail адресу.

en: Please provide an email address.
uk_UA: Будь ласка, надайте e-mail адресу.

en: Please provide your name.
uk_UA: Будь ласка, введіть своє ім'я.

en: Plugin activated.
uk_UA: Плагін увімкнений.

en: Plugin deactivated.
uk_UA: Плагін вимкнений.

en: Plugins
uk_UA: Плаґіни

en: Popular
uk_UA: Найпопулярніше

en: Popular Labels
uk_UA: Популярні мітки

en: Popular Project Tags
uk_UA: Популярні позначки проектів

en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: Portfolio Items
uk_UA: Елементи портфоліо

en: Portfolio Projects
uk_UA: Проекти портфоліо

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
uk_UA: Сторінки портфоліо відображають не більше %1$s проектів

en: Portrait
uk_UA: Портрет

en: Post Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Post by %s.
uk_UA: Записи автора %s.

en: Post by Email
uk_UA: Оприлюднення по e-mail

en: Post type:
uk_UA: Тип запису:

en: Posted by
uk_UA: Опубліковано

en: Posted by %s
uk_UA: Надіслано %s

en: Posted in %s
uk_UA: Опубліковано в %s

en: Posts
uk_UA: Публікації

en: Posts & Comments
uk_UA: Записи та коментарі

en: Press This
uk_UA: Натисніть на це

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Preview:
uk_UA: Попередній перегляд:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
uk_UA: Перегляд: зміни слід зберегти, інакше їх буде втрачено

en: Price
uk_UA: Вартість

en: Primary Menu
uk_UA: Основне меню

en: Print
uk_UA: Друк

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Project
uk_UA: Проект

en: Project Tag
uk_UA: Позначка проекту

en: Project Tags
uk_UA: Позначки проекту

en: Project Type
uk_UA: Тип проекту

en: Project Types
uk_UA: Типи проектів

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Чернетку елемента проекту оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
uk_UA: Проект оприлюднений. <a href="%s">Переглянути проект</a>

en: Project restored to revision from %s
uk_UA: Проект відновлено до редакції від %s

en: Project saved.
uk_UA: Проект збережено.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
uk_UA: Проект відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Проект надіслано. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project updated.
uk_UA: Проект оновлено.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Проект оновлено. <a href="%s">Переглянути елемент</a>

en: Projects
uk_UA: Проекти

en: Proofread Writing
uk_UA: Перевіряти написання

en: Proudly powered by %s
uk_UA: Сайт працює на %s

en: Publicize
uk_UA: Оприлюднити

en: Publish
uk_UA: Опублікувати

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: Purple
uk_UA: Пурпуровий

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
uk_UA: Наведіть курсор на свій Gravatar, щоби переглянути свій обліковий запис.

en: Random Order:
uk_UA: Випадковий порядок:

en: Recent Posts
uk_UA: Недавні записи

en: Red
uk_UA: Червоний

en: Related
uk_UA: Пов’язано

en: Related Posts
uk_UA: Пов’язані записи

en: Related posts
uk_UA: Пов’язані записи

en: Remove Service
uk_UA: Видалити сервіс

en: Remove logo
uk_UA: Видалити лого

en: Repeated Word
uk_UA: Повторюване слово

en: Replacement
uk_UA: Заміна

en: Reply
uk_UA: Відповідь

en: Required?
uk_UA: Обов’язково?

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Results:
uk_UA: Результати:

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save &amp; Buy Upgrade
uk_UA: Зберегти та придбати розширення

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Stylesheet
uk_UA: Зберегти таблицю стилів

en: Save this field
uk_UA: Зберегти це поле

en: Saved successfully
uk_UA: Збережено успішно

en: Scheduled
uk_UA: Відкласти

en: Scroll back to top
uk_UA: Прокрутити назад до верху

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Comments
uk_UA: Пошук коментарів

en: Search Everything
uk_UA: Шукати все

en: Search Feedback
uk_UA: Шукати відгук

en: Search Media
uk_UA: Пошук медіа

en: Search Menu Items
uk_UA: Шукати пункти меню

en: Search Menu Sections
uk_UA: Шукати розділи меню

en: Search Plugins
uk_UA: Шукати плаґіни

en: Search Project Tags
uk_UA: Шукати позначки проектів

en: Search Project Types
uk_UA: Шукати типи проектів

en: Search Projects
uk_UA: Шукати проекти

en: Search Results for: %s
uk_UA: Пошукові результати для: %s

en: Search Testimonials
uk_UA: Шукати рекомендації

en: Search results
uk_UA: Результати пошуку

en: Send Email
uk_UA: Надіслати e-mail

en: Send to Email Address
uk_UA: Надіслати за e-mail адресою

en: Separate tags with commas
uk_UA: Розділяйте теґи комами

en: Service name
uk_UA: Назва сервісу

en: Services dragged here will appear individually.
uk_UA: Сервіси, перетягнені сюди, будуть відображатися окремо.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
uk_UA: Сервіси переміщені сюди будуть приховані за кнопкою share

en: Set as logo
uk_UA: Встановити як лого

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings have been saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: Share this:
uk_UA: Поділитися цим:

en: Shared
uk_UA: Вже поділилися

en: Shared Post
uk_UA: Спільний запис

en: Sharing
uk_UA: Поділитись

en: Sharing Buttons
uk_UA: Кнопки "Поділитися"

en: Sharing Settings
uk_UA: Налаштування ділення

en: Sharing label
uk_UA: Мітка ділення

en: Shelf:
uk_UA: Полиця:

en: Show
uk_UA: Відобразити

en: Show Account Links
uk_UA: Показати посилання облікового запису

en: Show Excerpts:
uk_UA: Показати уривки:

en: Show Faces
uk_UA: Показувати обличча

en: Show Featured Image:
uk_UA: Показати головне зображення:

en: Show Personal Links
uk_UA: Показати особисті посилання

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
uk_UA: Показувати заголовок "Пов’язано", щоби чіткіше відокремити цей розділ від записів

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
uk_UA: Показувати параметр <em>"Підписатися на блог"</em> у формі коментування

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: Show buttons on
uk_UA: Показувати кнопки на

en: Show likes.
uk_UA: Показати вподобання.

en: Show map
uk_UA: Показати мапу

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
uk_UA: Показувати метадані фото (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) у каруселі, коли доступно.

en: Show related content after posts
uk_UA: Показувати пов’язаний вміст після записів

en: Show sharing buttons.
uk_UA: Показати кнопки "Поділитися".

en: Show the Reblog button on posts
uk_UA: Показувати кнопку "Поділитися" в записах

en: Show:
uk_UA: Показати:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
uk_UA: або

en: Silver
uk_UA: Срібний

en: Similar post
uk_UA: Схожий запис

en: Site Logo
uk_UA: Лого сайту

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: Site Stats
uk_UA: Статистика

en: Site Title, Tagline, and Logo
uk_UA: Назва сайту, ключова фраза та лого

en: Social Media Icons
uk_UA: Іконки соціальних медіа

en: Someone likes one of my posts
uk_UA: Комусь подобається один із моїх записів

en: Sort by:
uk_UA: Сортування за:

en: Spam
uk_UA: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spelling
uk_UA: Правопис

en: Static page:
uk_UA: Статична сторінка:

en: Stats
uk_UA: Статистика

en: Style:
uk_UA: Стиль:

en: Stylesheet saved.
uk_UA: Іконку збережено.

en: Subject
uk_UA: Тематика

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Submit &#187;
uk_UA: Відправити &#187;

en: Submitting Comment%s
uk_UA: Відправлення коментаря%s

en: Subscribe
uk_UA: Підписатись

en: Subscribe to %s
uk_UA: Підписатися на %s

en: Success!
uk_UA: Чудово!

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Tag name
uk_UA: Назва теґу

en: Tags
uk_UA: Теґи

en: Take WordPress with you.
uk_UA: Візьміть WordPress із собою.

en: Terms of Service
uk_UA: Умови надання послуг

en: Testimonial
uk_UA: Рекомендація

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Чернетку рекомендації оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
uk_UA: Сторінки рекомендацій відображають не більше %1$s рекомендацій

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію оприлюднено. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
uk_UA: Рекомендація відновлена до редакції від %s

en: Testimonial saved.
uk_UA: Рекомендацію збережено.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial updated.
uk_UA: Рекомендація оновлена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендація оновлена. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonials
uk_UA: Рекомендації

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text & Image Links
uk_UA: Посилання тексту та зображення

en: Text Link
uk_UA: Текстове посилання

en: Text only
uk_UA: Тільки текст

en: Theme
uk_UA: Тема оформлення

en: Theme: %1$s.
uk_UA: Тема: %1$s.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
uk_UA: Ці налаштування міняють e-mail повідомлення, які надсилаються з вашого блогу підписникам.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
uk_UA: (обов’язково)

en: This connection is working correctly.
uk_UA: Це з’єднання працює як слід.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
uk_UA[0]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.
uk_UA[1]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.
uk_UA[2]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.

en: This post is password protected.
uk_UA: Цей запис захищено паролем.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
uk_UA: Цей запис захищений паролем. Введіть пароль, щоб переглянути коментарі.

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Thumbnail Grid
uk_UA: Сітка мініатюр

en: Tiled Galleries
uk_UA: Галереї плиткою

en: Time
uk_UA: Форматування часу

en: Time:
uk_UA: Час:

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: To infinity and beyond
uk_UA: До безкінечності та далі

en: Top Posts
uk_UA: Найпопулярніші пости

en: Top Posts &amp; Pages
uk_UA: Найпопулярніші пости і сторінки

en: Top Searches
uk_UA: Найпопулярніші пошуки

en: Transparent Background
uk_UA: Прозорий фон

en: Trash
uk_UA: В кошик

en: Turned on per post
uk_UA: Увімкнено для деяких записів

en: Tweets by @%s
uk_UA: Записи користувача Tweeter: @%s

en: Type
uk_UA: Тип

en: Types
uk_UA: Типи

en: Uncategorized
uk_UA: Некатегоризовано

en: Unpublished
uk_UA: Неопубліковане

en: Untitled Post
uk_UA: Запис без назви

en: Update Menu Section
uk_UA: Оновити розділ меню

en: Update Project Tag
uk_UA: Оновити позначку проекту

en: Update Project Type
uk_UA: Оновити тип проекту

en: Uploading...
uk_UA: Завантаження…

en: Use Markdown for comments.
uk_UA: Використовувати Markdown для коментарів.

en: Use Markdown for posts and pages.
uk_UA: Використовувати Markdown для записів та сторінок.

en: Use a large and visually striking layout
uk_UA: Використовувати великий розмір та яскраве розміщення

en: Use these settings to display different types of content on your site.
uk_UA: Використовуйте ці налаштування, щоби відображати різні типи вмісту на вашому сайті.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
uk_UA: -- Вибрати --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
uk_UA: Ховати

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
uk_UA: Показувати

en: Username
uk_UA: Ім’я користувача

en: Value
uk_UA: Значення

en: Verified Services
uk_UA: Підтверджені сервіси

en: Video on %s
uk_UA: Відео на %s

en: Video post by %s.
uk_UA: Відео запис автора %s.

en: Video post.
uk_UA: Відео запис.

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
uk_UA: Переглянути обліковий запис користувача %1$s на %2$s

en: View All
uk_UA: Все

en: View Full Profile &rarr;
uk_UA: Переглянути повний обліковий запис &rarr;

en: View Full Site
uk_UA: Переглянути цілий сайт

en: View Menu Item
uk_UA: Переглянути пункт меню

en: View Menu Section
uk_UA: Переглянути розділ меню

en: View Mobile Site
uk_UA: Переглянути мобільний сайт

en: View Project
uk_UA: Переглянути проект

en: View Project Tag
uk_UA: Переглянути позначку проекту

en: View Project Type
uk_UA: Переглянути тип проекту

en: View Testimonial
uk_UA: Переглянути рекомендацію

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
uk_UA: Переглянути повний розмір <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
uk_UA: Переглянути на Instagram

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
uk_UA: Бачити профіль людей коли ваша мишка за їхнім Граватаром

en: Views
uk_UA: Перегляди

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visit the post for more.
uk_UA: Відвідайте запис для більшого.

en: Website
uk_UA: Сайт

en: What's a Gravatar?
uk_UA: Що таке Gravatar?

en: White
uk_UA: Білий

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
uk_UA: є

en: Widget title:
uk_UA: Назва віджета:

en: Width
uk_UA: Ширина

en: WordPress.com Likes are
uk_UA: Вподобання WordPress.com

en: WordPress.com Reblog Button
uk_UA: WordPress.com, кнопка "Поділитися"

en: WordPress.com Username
uk_UA: Ім'я користувача на WordPress.com

en: Write a Comment...
uk_UA: Написати коментар...

en: Yes
uk_UA: Так

en: You are not allowed to make this change.
uk_UA: У вас немає дозволу робити цю зміну.

en: You are not allowed to manage this item.
uk_UA: У вас немає дозволу керувати цим елементом.

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
uk_UA: Ви можете зробити з’єднання тільки для себе, чи для всіх користувачів свого блогу. На спільних з’єднаннях вказано, що вони спільні.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: У Вас недостатньо повноважень для доступу до цієї сторінки.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
uk_UA: Ви маєте <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">увійти</a>, щоб оприлюднити коментар.

en: Your Custom Content Types
uk_UA: Ваші користувацькі типи вмісту

en: Your Email Address
uk_UA: Ваша e-mail адреса

en: Your Name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: З’явився коментар у черзі на узгодження

en: Your comment is in moderation.
uk_UA: Ваш коментар чекає одобрення.

en: Your comment was approved.
uk_UA: Ваш коментар одобрено.

en: Your new field was saved successfully
uk_UA: Ваше нове поле збережено успішно

en: Your theme supports Testimonials
uk_UA: Ваша тема підтримує рекомендації

en: a post or page is updated
uk_UA: запис або сторінку оновлено

en: and
uk_UA: і

en: cancel
uk_UA: Скасувати

en: day
uk_UA: день

en: edit
uk_UA: редагувати

en: edit text
uk_UA: редагувати текст

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
uk_UA: Отакої, виникла проблема при створенні вашої форми. Вам варто спробувати ще раз.

en: go back
uk_UA: назад

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
uk_UA: У "%s"

en: month
uk_UA: місяць

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
uk_UA: Читати

[ctx: noun]
en: Comment
uk_UA: Коментар

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
uk_UA: Прочитано

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
uk_UA: %s якщо:

en: search everything
uk_UA: шукати все

en: the past day
uk_UA: минулий день

en: the past month
uk_UA: минулий місяць

en: the past week
uk_UA: минулий тиждень

en: the past year
uk_UA: минулий рік

en: week
uk_UA: тиждень

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
uk_UA: %1$s \о %2$s
