Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to sr_RS translation catalogue (459 entries)

en:  (Opens in new window)
sr_RS: (Отвара се у новом прозору)

en: %1$s %2$s Views
sr_RS: %1$s %2$s прегледа

en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

en: %1$s on %2$s
sr_RS: %1$s на %2$s

en: %s ago
sr_RS: %s раније

en: %s is required
sr_RS: %s је неопходан

en: %s requires a valid email address
sr_RS: %s захтева ваљану адресу е-поште

en: &laquo; Previous
sr_RS: &laquo; Претходно

en: &larr; Older Comments
sr_RS: &larr; Старији коментари

en: &mdash; Select &mdash;
sr_RS: &mdash; Изаберите &mdash;

en: (no title)
sr_RS: (нема наслова)

en: (required)
sr_RS: (обавезно)

en: <b>%</b> Replies
sr_RS: <strong>%</strong> одговора

en: <b>1</b> Reply
sr_RS: <strong>1</strong> одговор

en: Activate
sr_RS: Укључи

en: Activate Akismet
sr_RS: Укључите Акисмет

en: Active
sr_RS: Укључено

en: Add
sr_RS: Додај

en: Add New
sr_RS: Додај ново

en: Add a new service
sr_RS: Додај нову услугу

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
sr_RS: Додајте или уређујте садржај који се немора уклопити у чланак или статичну страну као што је портфолио
    		или изјаве. Прилагођен		садржај може бити видљив са специфичним URL-овима, или их можете додати помоћу shortcode-а.

en: Add or remove tags
sr_RS: Додај или уклони ознаке

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
sr_RS: Додајте дугмад дељења свом блогу и дозволите својим посетиоцима да деле чланке са својим пријатељима.

en: Admin bar
sr_RS: Управљачка трака

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
sr_RS: Напредно. Уколико је ова могућност штиклирана, морате ручно укључити ове датотеке у своју тему да би дељење веза радило.

en: Album
sr_RS: Албум

en: All
sr_RS: Сви

en: All Projects
sr_RS: Сви пројекти

en: All pages
sr_RS: Sve stranice

en: All posts
sr_RS: Сви чланци

en: Alternate text:
sr_RS: Резервни текст:

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
sr_RS: Управник овог блога мора да постави везу за Jetpack.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
sr_RS: Десила се грешка са прављењем ваше нове услуге дељења - молимо вас да проверите да ли сте дали исправне детаље.

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
sr_RS: Одговорите на кратку анкету да бисмо знали како радимо и шта да додамо у будућности.

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
sr_RS: Извините, али ниједан резултат није могао бити пронађен за тражену архиву. Можда ће претраживање помоћи за проналажење сродног чланка.

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
sr_RS: Да ли сигурно желите да прекинете са обзнањивањем чланака на ову везу?

en: Artist
sr_RS: Уметник

en: Attachment Page
sr_RS: Страници прилога

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
sr_RS: Аутоматски креирати два фајла мапе сајта који садрже листе URL-ова чланка и страница на вашем сајту.

en: Available Services
sr_RS: Доступне услуге

en: Background color
sr_RS: Боја позадине

en: Black
sr_RS: црна

en: Blog Archives
sr_RS: Архиве блога

en: Blog URL:
sr_RS: URL блога:

en: Blue
sr_RS: Плава

en: Button style
sr_RS: Стил дугмета

en: CSS Revisions
sr_RS: Ревизије CSS-а

en: CSS Stylesheet Editor
sr_RS: Уређивач CSS стилова

en: Cancel
sr_RS: Одустани

en: Cancel reply
sr_RS: Одустани од одговора

en: Caption:
sr_RS: Натпис:

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Center
sr_RS: Центрирано

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
sr_RS: Промените да ли ваши посетиоци могу да се пријављују на ваше чланке или коментаре или на оба.

en: Chart stats by
sr_RS: Статистике на дијаграму по

en: Choose from the most used tags
sr_RS: Изабери из најкоришћенијих ознака

en: Click to Press This!
sr_RS: Притисните за Објави ово!

en: Click to email this to a friend
sr_RS: Притисните да бисте послали ово пријатељу е-поштом

en: Click to print
sr_RS: Притисните за штампање

en: Click to share on Google+
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Гуглу+

en: Click to share on LinkedIn
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Линкедину

en: Click to share on Pinterest
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Пинтересту

en: Click to share on Reddit
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Редиту

en: Click to share on Tumblr
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Тамблеру

en: Click to share on Twitter
sr_RS: Притисните да бисте поделили на Твитеру

en: Click to view slideshow.
sr_RS: Притисните да бисте видели овај приказ слајдова.

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Color Scheme
sr_RS: Шема боја

en: Comment
sr_RS: Коментар

en: Comment navigation
sr_RS: Кретање коментара

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
sr_RS: Саставити чланке и коментаре са линковима, листама и другим стиловима користећи регуларне карактере и
    		знаци интерпункције. Брз и једноставан начин за форматирање текста без кодирања или ХТМЛ-а.

en: Configure
sr_RS: Подеси

en: Configure %s
sr_RS: Подеси %s

en: Connect to WordPress.com
sr_RS: Повежи се са WordPress.com-ом

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
sr_RS: Повежите свој блог са популарним веб местима за друштвено умрежавање и аутоматски делите нове чланке са својим пријатељима.

en: Connected
sr_RS: Повезан

en: Contact Form URL:
sr_RS: URL обрасца за контактирање:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Count the page views of registered users who are logged in.
sr_RS: Број прегледе страница регистрованих корисника који су пријављени.

en: Create Share Button
sr_RS: Направи дугме дељења

en: Custom
sr_RS: Прилагођено

en: Custom CSS
sr_RS: Прилагођен CSS

en: Custom Email Address
sr_RS: Прилагођена адреса е-поште

en: Custom Message:
sr_RS: Прилагођена порука:

en: Custom field deleted.
sr_RS: Прилагођено поље је обрисано.

en: Custom field updated.
sr_RS: Прилагођено поље је ажурирано.

en: Customize
sr_RS: Прилагоди

en: Daily Archives: %s
sr_RS: Дневне архиве: %s

en: Dark
sr_RS: тамна

en: Date
sr_RS: Датум

en: Deactivate
sr_RS: Искључи

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Delete
sr_RS: Обриши

en: Delete Permanently
sr_RS: Обриши трајно

en: Delete this item permanently
sr_RS: Трајно обриши ову ставку

en: Description
sr_RS: Опис

en: Disable CSS and JS
sr_RS: Онемогући CSS и JS

en: Disable Post By Email
sr_RS: Онемогући чланке преко е-поште

en: Disconnect
sr_RS: Прекини везу

en: Dismiss this notice.
sr_RS: Занемари ову напомену.

en: Display Header Text
sr_RS: Прикажи текст заглавља

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
sr_RS: Прикажите умањено издање свох Граватаровог профила

en: Display an image in your sidebar
sr_RS: Прикажите слику у својој бочној траци

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
sr_RS: Прикажи изборник дељења и дозволи гледаоцима да угнежђују или преузму овај видео запис

en: Drag and drop available services here.
sr_RS: Повуци и пусти доступне услуге овде.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
sr_RS: Повуците и пустите услуге које желите да омогућите у кутију испод.

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Edit CSS
sr_RS: Уреди CSS

en: Edit Menu Item
sr_RS: Уреди ставку изборника

en: Edit Project
sr_RS: Уреди пројекат

en: Edit Your Profile
sr_RS: Уредите свој профил

en: Email
sr_RS: Е-пошта

en: Email Address
sr_RS: Адреса е-поште

en: Email check failed, please try again
sr_RS: Провера е-поште није успела, молимо вас да покушате поново

en: Email me whenever
sr_RS: Пошаљи ми е-пошту увек

en: Empty Spam
sr_RS: Испразни непожељне коментаре

en: Enable Post By Email
sr_RS: Омогући чланке преко е-поште

en: Enabled Services
sr_RS: Омогућене услуге

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
sr_RS: Унесите URL иконице величине 16x16px коју желите да користите за ову услугу.

en: Error Details: %s
sr_RS: Детаљи грешке: %s

en: Error in moving to Trash.
sr_RS: Грешка у померању на отпад.

en: Error in restoring from Trash.
sr_RS: Грешка у враћању са отпада.

en: Error loading profile
sr_RS: Грешка приликом учитавања профила

en: Error!
sr_RS: Грешка!

en: Error: please enter a valid email address.
sr_RS: Грешка: молим унесите ваљану адресу е-поште.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
sr_RS: Грешка: молим попуните потребна поља (име, е-адресу)

en: Example:
sr_RS: Пример:

en: Facebook
sr_RS: Фејсбук

en: Facebook Page URL
sr_RS: Фејсбуков URL странице

en: Featured
sr_RS: Издвојено

en: Featured Images
sr_RS: Издвојене слике

en: Feed(s) to Display:
sr_RS: Довод(и) за приказивање:

en: Feedback
sr_RS: Подршка

en: Follow Blog
sr_RS: Праћење блога

en: Follow Comments
sr_RS: Праћење коментара

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: From
sr_RS: Под

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
sr_RS: Почетна страница, странице архиве и резултати претраге

en: Front page
sr_RS: Почетна страница

en: Gallery
sr_RS: Галерија

en: Gravatar Hovercards
sr_RS: Граватарове картице на преласку

en: Green
sr_RS: зелена

en: Have feedback on Jetpack?
sr_RS: Имате реаговање на Jetpack?

en: Hide
sr_RS: Сакриj

en: Home
sr_RS: Почетак

en: IP Address:
sr_RS: IP адреса:

en: Icon
sr_RS: Иконица

en: Icon + text
sr_RS: Иконица + текст

en: Icon URL
sr_RS: URL иконице

en: Icon only
sr_RS: Само иконица

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
sr_RS: Уколико је празно, ми ћемо покушати да одредимо величину слике.

en: Ignore all
sr_RS: Занемари све

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image Alignment:
sr_RS: Поравнање слике:

en: Image Color:
sr_RS: Боја слике:

en: Image Link
sr_RS: Веза са слике

en: Image Settings:
sr_RS: Подешавања слике:

en: Image Size:
sr_RS: Величина слике:

en: Image URL:
sr_RS: URL слике:

en: Image title:
sr_RS: Наслов слике:

en: Inactive
sr_RS: Неактиван

en: Invalid parameter "dismissed".
sr_RS: Невалидан параметар "одбачено"

en: Invalid request
sr_RS: Неисправан захтев

en: Jetpack FAQ
sr_RS: Jetpack-ова ЧПП

en: Jetpack Subscriptions Settings
sr_RS: Jetpack-ова подешавања пријава

en: Jetpack Support
sr_RS: Jetpack-ова подршка

en: Jetpack by WordPress.com
sr_RS: Jetpack од WordPress.com

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
sr_RS: Jetpack проверава ваш сајт сваких пет минута и ако се детектује застој добићете е-мејл
    		нотификација која обавештава о проблему, да бисте могли да реагујете брзо и вратите сајт онлине.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
sr_RS[0]: Jetpack садржи најновије издање додатка %l.
sr_RS[1]: Jetpack садржи најновије издање додатака %l.
sr_RS[2]: Jetpack садржи најновије издање додатака %l.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
sr_RS: Jetpack захтева издање Вордпреса %s или касније.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
sr_RS: Jetpack унапређује ваше Вордпресово веб место коме сте сами домаћини са сјајном моћи облака од WordPress.com.

en: Label
sr_RS: Натпис

en: Language
sr_RS: Језик

en: Large
sr_RS: Велика

en: Last Modified
sr_RS: Последња измена

en: Learn More
sr_RS: Сазнај више

en: Learn more
sr_RS: Сазнај више

en: Leave a Reply
sr_RS: Оставите одговор

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Оставите одговор на %s

en: Leave a reply
sr_RS: Оставите одговор

en: Left
sr_RS: Лево

en: Light
sr_RS: светла

en: Like
sr_RS: Свиђа ми се

en: Likes
sr_RS: Свиђања

en: Likes and Shares
sr_RS: Свиђања и дељења

en: Link URL (when the image is clicked):
sr_RS: URL везе (када је притиснуто на слику):

en: LinkedIn
sr_RS: Линкедин

en: Links to services that you use across the web.
sr_RS: Везе ка услугама које користите на вебу.

en: Links to your blog's RSS feeds
sr_RS: Везе ка RSS доводима вашег блога

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
sr_RS: Везе ка вашим веб местима, блоговима или било којим другим веб местима која помажу у описивању ко сте ви.

en: Live Preview
sr_RS: Преглед уживо

en: Loading video...
sr_RS: Учитавање видео записа ...

en: Loading&hellip;
sr_RS: Учитавање&hellip;

en: Loading...
sr_RS: Учитавање...

en: Location of the Ogg video file.
sr_RS: Место Ogg датотеке видео записа.

en: Logged In
sr_RS: пријављени

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
sr_RS: Пријављивање са WordPress.com налогом је тренунто немогуће због проблема са конекцијом.

en: Logo
sr_RS: Лого

en: M j, Y @ G:i
sr_RS: j. F Y. у H:i

en: Main Sidebar
sr_RS: Главна бочна трака

en: Make this connection available to all users of this blog?
sr_RS: Направи ову везу доступном свим корисницима овог блога?

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
sr_RS: Управљање и ажурирање овог и осталих WordPress сајтова из једне командне табле на WordPress.com. You can update
    		додатке, поставити их на аутоматско ажурирање, и (де)активирати их по сајту или одједном за све
    		wordpress.com/plugins. Такође, можете користити нов едитор за чланке, прилагодљив за мобилне уређаје преко WordPress.com
    		преглед и активација инсталираних тема и креирање или едитовање менија на сајту.

en: Mark this message as NOT spam
sr_RS: Врати ови поруку из непожељних

en: Mark this message as spam
sr_RS: Означи ову поруку као непожељну

en: Media
sr_RS: Садржај

en: Media File
sr_RS: Датотеци садржаја

en: Medium
sr_RS: Средња величина

en: Menu
sr_RS: Мени

en: Menu Item
sr_RS: Ставка изборника

en: Message
sr_RS: Порука

en: Message Sent
sr_RS: Порука је послата

en: Messages
sr_RS: Поруке

en: Metadata
sr_RS: Метаподаци

en: Missed schedule
sr_RS: Промашено заказивање

en: Mobile Apps
sr_RS: Апликације за преносиве уређаје

en: Monthly Archives: %s
sr_RS: Месечне архиве: %s

en: Monthly archives
sr_RS: Месечне архиве

en: More
sr_RS: Више

en: More information
sr_RS: Више података

en: More information on using Publicize.
sr_RS: Више података о коришћењу Обзнањивања.

en: Name
sr_RS: Име

en: Newer Comments &rarr;
sr_RS: Новији коментари &rarr;

en: Newest
sr_RS: Најновије

en: Next &raquo;
sr_RS: Следеће &raquo;

en: Next &raquo;
sr_RS: Следеће &raquo;

en: No
sr_RS: Не

en: No feedback found
sr_RS: Нема пронађене подршке

en: No plugins found.
sr_RS: Нема пронађених додатака.

en: No suggestions
sr_RS: Нема препорука

en: No tags found.
sr_RS: Нема пронађених ознака.

en: None
sr_RS: Нема

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: OK
sr_RS: У реду

en: Official buttons
sr_RS: Званична дугмад

en: Ogg File URL
sr_RS: URL Ogg датотеке

en: Older posts
sr_RS: Старији чланци

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
sr_RS: На овој страници, можете погледати модуле који су доступни у Jetpack-у, сазнати више о њима и активирати их или деактивирати по потреби.

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
sr_RS: cyrillic

en: Open link in a new window/tab
sr_RS: Отвори везу у новом прозору/језичку

en: Opens in new window
sr_RS: Отвара се у новом прозору/језичку

en: Options
sr_RS: Могућности

en: Orange
sr_RS: наранџаста

en: Order
sr_RS: Поредак

en: Page %s
sr_RS: Страна %s

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: Path
sr_RS: Путања

en: Permalink to %s
sr_RS: Стална веза ка %s

en: Personal Links
sr_RS: Личне везе

en: Pingback:
sr_RS: Повратни пинг:

en: Pink
sr_RS: роза

en: Pinterest
sr_RS: Пинтерест

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
sr_RS: Молимо вас да водите рачуна да су ваше услуге ограничене зато што је ваше веб место приватно.

en: Please verify your birthday.
sr_RS: Молимо вас да потврдите свој рођендан.

en: Plugins
sr_RS: Додаци

en: Popular
sr_RS: Популарни

en: Post Comment
sr_RS: Предај коментар

en: Post by Email
sr_RS: Чланак преко е-поште

en: Post navigation
sr_RS: Кретање чланака

en: Post type Archives:
sr_RS: Тип чланка Архива:

en: Post was not sent - check your email addresses!
sr_RS: Чланак није послат - проверите своје адресе е-поште!

en: Posted by
sr_RS: Објављено од стране

en: Posted by %s
sr_RS: Објављено од стране %s

en: Posted in %s
sr_RS: Објављено у %s

en: Posts
sr_RS: Чланци

en: Posts & Comments
sr_RS: Чланци и коментари

en: Posts page
sr_RS: Страница чланака

en: Press This
sr_RS: Објави ово

en: Preview
sr_RS: Преглед

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
sr_RS: Преглед: промене морају бити сачуване или ће бити изгубљене

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

en: Print
sr_RS: Штампање

en: Privacy Policy
sr_RS: Политика приватности

en: Project updated.
sr_RS: Пројекта је ажуриран.

en: Projects
sr_RS: Пројекат

en: Proudly powered by %s
sr_RS: Са поносом покреће %s

en: Publicize
sr_RS: Објављивање

en: Publicize:
sr_RS: Обзнана:

en: Publish
sr_RS: Објави

en: Published
sr_RS: Објављено

en: Purple
sr_RS: љубичаста

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
sr_RS: Стави дијаграм на управљачку траку који показује прегледе за 48 сати.

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
sr_RS: Ставите свога миша преко свог Граватара да бисте проверили свој профил.

en: Recent Posts
sr_RS: Скорашњи чланци

en: Red
sr_RS: црвена

en: Reddit
sr_RS: Редит

en: Regenerate Address
sr_RS: Поново направи адресу

en: Registered users
sr_RS: Регистровани корисници

en: Remove Service
sr_RS: Уклони услугу

en: Reply
sr_RS: Одговор

en: Report visibility
sr_RS: Видљивост извештаја

en: Restore
sr_RS: Поврати

en: Restore this item from the Trash
sr_RS: Врати ову ставку са отпада

en: Right
sr_RS: Десно

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај измене

en: Save configuration
sr_RS: Сачувај поставку

en: Scheduled
sr_RS: Заказано

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search Comments
sr_RS: Претражи коментаре

en: Search Feedback
sr_RS: Претражи подршку

en: Search Media
sr_RS: Претражи садржај

en: Search Plugins
sr_RS: Претражи додатке

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

en: Search results
sr_RS: Резултати претраживања

en: Search your content.
sr_RS: Претражите садржај

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
sr_RS: Изаберите корисника или изаберите "прилагођеног" и унесите адресу е-поште прилагођеног.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
sr_RS: Одаберите улоге које ће моћи да виде извештаје статистике.

en: Semantic Personal Publishing Platform
sr_RS: Семантичка платформа за лично издаваштво

en: Send Email
sr_RS: Пошаљи е-пошту

en: Send to Email Address
sr_RS: Пошаљи на адресу е-поште

en: Sent by a verified %s user.
sr_RS: Послато од стране потврђеног %s корисника.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
sr_RS: Послато од стране непотврђеног корисника вашег места.

en: Separate tags with commas
sr_RS: Одвојите више ознака запетама

en: Service name
sr_RS: Име услуге

en: Services dragged here will appear individually.
sr_RS: Услуге повучене овде ће се појављивати појединачно.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
sr_RS: Услуге повучене овде ће бити сакривене иза дугмета дељења.

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Settings have been saved
sr_RS: Подешавања су сачувана

en: Share
sr_RS: Дељење

en: Share this:
sr_RS: Подели ово:

en: Shared
sr_RS: Дељена

en: Shared Post
sr_RS: Подељени чланак

en: Sharing
sr_RS: Дељење

en: Sharing Buttons
sr_RS: Дугмад дељења

en: Sharing Settings
sr_RS: Подешавања дељења

en: Sharing URL
sr_RS: URL дељења

en: Sharing is off. Add services above to enable.
sr_RS: Дељење је искључено. Додајте услуге изнад да бисте омогућили.

en: Sharing label
sr_RS: Натпис дељења

en: Show
sr_RS: Прикажи

en: Show Account Links
sr_RS: Прикажи везе налога

en: Show Faces
sr_RS: Прикажи лица

en: Show Personal Links
sr_RS: Прикажи личне везе

en: Show Stream
sr_RS: Прикажи ток

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
sr_RS: Прикажи могућност <em>'прати блог'</em>' у обрасцу за коментаре

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
sr_RS: Прикажи могућност <em>'прати коментаре'</em> у обрасцу за коментаре

en: Show buttons on
sr_RS: Прикажи дугмад на

en: Show profile photos in the plugin.
sr_RS: Прикажи фотографије профила у додатку.

en: Show top posts over
sr_RS: Покажи број чланака преко

en: Show top search terms over
sr_RS: Прикажи најкоришћеније упите на претрази преко

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
sr_RS: Приказ релевантног садржаја посетиоцима сајта у подножју чланака. Ово их покреће
    		да претражите још садржаја, истражите ваш сајт, и трансформишите их у регуларне читаче.

en: Show:
sr_RS: Прикажи:

en: Silver
sr_RS: сива

en: Site Name
sr_RS: Име веб места

en: Site Stats
sr_RS: Статистике веб места

en: Sites
sr_RS: Веб места

en: Skip to primary content
sr_RS: Скочи на примарни садржај

en: Slideshow
sr_RS: Приказ слајдова

en: Small
sr_RS: Мала

en: Sorry, nothing to report.
sr_RS: Жао нам је, нема ичега за извештавање.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
sr_RS: Жао нам је, ваш блог не може да дели чланке преко е-поште.

en: Sort by:
sr_RS: Уреди по:

en: Spam
sr_RS: Непожељан коментар

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Непожељне <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Непожељне <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Непожељне <span class="count">(%s)</span>

en: Stats
sr_RS: Статистике

en: Stylesheet saved.
sr_RS: Стил сачувам.

en: Subject
sr_RS: Подређено

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: Submit &#187;
sr_RS: Пошаљи &#187;

en: Subscribe
sr_RS: Пријава

en: Success!
sr_RS: Успех!

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Tag name
sr_RS: Назив ознаке

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Take Survey
sr_RS: Узми анкету

en: Take WordPress with you.
sr_RS: Понесите Вордпрес са собом.

en: Terms of Service
sr_RS: Услови коришћења

en: Testimonials
sr_RS: Сведочанства

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text & Image Links
sr_RS: Текстуалне и везе са слика

en: Text Link
sr_RS: Текстуална веза

en: Text only
sr_RS: Само текст

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
sr_RS: Најлакши начин за оптремање видео снимака без реклама и брендирања на ваш сајт. Добијате статистику за видео

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
sr_RS[0]: Старо издање је искључено и може бити уклоњено са вашег веб места.
sr_RS[1]: Стара издања су искључена и могу бити уклоњена са вашег веб места.
sr_RS[2]: Стара издања су искључена и могу бити уклоњена са вашег веб места.

en: Theme
sr_RS: Tema

en: Theme: %1$s.
sr_RS: Тема: %1$s.

en: There are unsaved settings in this tab that will be lost if you leave it. Proceed?
sr_RS: Постоје незапамћене измене у овом табу, које ће бити изгубљене ако га напустите. Наставити?

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
sr_RS: Постојао је проблем приликом повезивања на %s. Молимо вас да прекинете везу и покушате поново.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
sr_RS: Догодила се грешка приликом креирања корисника. Молим вас контактирајте администратора вашег сајта.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
sr_RS: Догодила се грешка приликом пријављивања са WordPress.com налогом, молимо вас покушајте касније или се пријавите са корисничким именом и лозинком.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
sr_RS: Ова подешавања мењају е-пошту послату са вашег блога пратиоцима.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
sr_RS[0]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографију</a>.
sr_RS[1]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографије</a>.
sr_RS[2]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографија</a>.

en: This post has been shared!
sr_RS: Овај чланак је подељен!

en: This post is password protected.
sr_RS: Овај чланак је заштићен лозинком.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr_RS: Овај чланак је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: This slideshow requires JavaScript.
sr_RS: Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

en: This video is intended for mature audiences.
sr_RS: Овај видео запис је намењен само за одраслу публику.

en: This will reset all Jetpack options, are you sure?
sr_RS: Ово ће ресетовати све Jetpack опције, да ли сте сигурни?

en: Thumbnail
sr_RS: Умањена слика

en: Time
sr_RS: Време

en: Time:
sr_RS: Време:

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: Top Posts
sr_RS: Најпопуларнији чланци

en: Top Posts &amp; Pages
sr_RS: Најпопуларнији чланци и стране

en: Top Searches
sr_RS: Најпопуларније претраге

en: Trash
sr_RS: Отпад

en: Twitter
sr_RS: Твитер

en: Type
sr_RS: Врста

en: Types
sr_RS: Врсте

en: Uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

en: Unpublished
sr_RS: Необјављено

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Value
sr_RS: Вредност

en: Verified Services
sr_RS: Потврђене услуге

en: View All
sr_RS: Види све

en: View Full Profile &rarr;
sr_RS: Види цео профил &rarr;

en: View Mobile Site
sr_RS: Види веб место за преносиве уређаје

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
sr_RS: Видите профиле људи када пређете мишем преко њихових Граватара

en: Views
sr_RS: Посете

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
sr_RS: Прегледи током 48 сати. Притисните за више статистика веб места.

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
sr_RS: Посетите <a href="%s">Статистике веб места</a> да бисте видели своје статистике.

en: Warning! Multibyte support missing!
sr_RS: Упозорење! Multibyte подршка недостаје!

en: Website
sr_RS: Веб место

en: What's a Gravatar?
sr_RS: Шта је Граватар?

en: White
sr_RS: бела

en: Widget title:
sr_RS: Наслов виџета:

en: Width
sr_RS: Широчина

en: WordPress.com Username
sr_RS: WordPress.com корисничко име

en: Y/m/d g:i:s A
sr_RS: Y/m/d H:i:s

en: Yearly Archives: %s
sr_RS: Годишње архиве: %s

en: Yes
sr_RS: Да

en: You are not allowed to manage this item.
sr_RS: Није вам дозвољено да управљате овом ставком.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
sr_RS: Није вам дозвољено да померите ову ставку ван отпада.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
sr_RS: Није вам дозвољено да померите ову ставку на отпад.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
sr_RS: Можете укључити или искључити појединачне Jetpack-ове модуле тако да одговарају вашим потребама.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
sr_RS: Можете додати следеће променљиве свом URL услуге дељења:

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
sr_RS: Можете направити везу само за себе саме или за све кориснике на вашем блогу. Дељене везе су означене текстом (Дељена).

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sr_RS: Немате довољна права да приступите овој страни.

en: You have shared this post with %s
sr_RS: Поделили сте овај чланак са %s

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
sr_RS: Морате да региструјете свој Jetpack пре повезивања.

en: Your Email Address
sr_RS: Ваша адреса е-поште

en: Your Name
sr_RS: Ваше име

en: Your blog does not currently have any published posts.
sr_RS: Ваш блог тренутно нема објављене чланке.

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека преглед.

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
sr_RS: Ваши корисници ће моћи да се пријаве на ваш сајт са WordPress.com налогом.
    		Ово изискује два фактора аутентификације који га чине најбезбеднијим механизмом за пријаву на вашем сајту.

en: a post or page is first published
sr_RS: чланак или страна је први пут објављена

en: a post or page is updated
sr_RS: чланак или страна је ажурирана

en: and
sr_RS: и

en: cancel
sr_RS: Одустани

en: day
sr_RS: дан

en: edit
sr_RS: Уреди

en: month
sr_RS: месец

[ctx: noun]
en: Comment
sr_RS: Коментар

[ctx: share to]
en: Email
sr_RS: Е-пошта

[ctx: share to]
en: Facebook
sr_RS: Фејсбук

[ctx: share to]
en: LinkedIn
sr_RS: Линкедин

[ctx: share to]
en: Pinterest
sr_RS: Пинтерест

[ctx: share to]
en: Press This
sr_RS: Објави ово

[ctx: share to]
en: Print
sr_RS: Штампање

[ctx: share to]
en: Tumblr
sr_RS: Тамблер

[ctx: share to]
en: Twitter
sr_RS: Твитер

en: the past day
sr_RS: претходни дан

en: the past month
sr_RS: претходни месец

en: the past quarter
sr_RS: претходно тромесечје

en: the past week
sr_RS: претходна седмица

en: the past year
sr_RS: претходна година

en: week
sr_RS: седмица

en: {{a}}Manage Likes visibility from the Sharing Module Settings{{/a}}
sr_RS: {{a}}Управљајте прегледношћу лајкова помоћу модула за подешавање подела{{/a}}
