Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to hu translation catalogue (1594 entries)

en:  (Opens in new window)
hu: (Új ablakban nyílik meg)

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
hu: Teljes állapot megtekintése ezzel: 'wp jetpack status full'

en: %(number)s View | %(number)s Views
hu[0]: %(number)s megtekintés
hu[1]: %(number)s megtekintés

en: %(slug)s failed to activate. %(error)s
hu: %(slug)s modult nem sikerült aktiválni. %(error)s

en: %(slug)s has been activated.
hu: %(slug)s be lett kapcsolva.

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
hu[0]: %1$d Élelmiszerek menüpont
hu[1]: %1$d Élelmiszerek menüpontok

en: %1$s %2$s Views
hu: %1$s %2$s Megtekintés

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
hu: %1$s (%2$s) úgy gondolja, hogy érdekelhet a következő bejegyzés:

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
hu: %1$s Oldalsáv

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
hu[0]: Ha a webhely nyilvánosan nem hozzáférhető, fontolja meg a <a href="%1$s" title="%2$s">szolgáltatás kikapcsolását</a>.
hu[1]: Ha a webhely nyilvánosan nem hozzáférhető, fontolja meg a <a href="%1$s" title="%2$s">szolgáltatások kikapcsolását</a>.

en: %1$s and %2$s
hu: %1$s és %2$s

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %1$s on %2$s
hu: %1$s a %2$s bejegyzéshez

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
hu: Kikapcsolás %l

en: %s (Required)
hu: %s (Kötelező)

en: %s Error
hu: %s Hiba

en: %s has already been whitelisted
hu: %s már az engedélyezett listán van

en: %s has been activated.
hu: %s be lett kapcsolva.

en: %s has been deactivated.
hu: %s kikapcsolásra került.

en: %s has been whitelisted.
hu: %s már az engedélyezett listán van.

en: %s is not a valid command.
hu: %s nem érvényes parancs.

en: %s is not a valid module.
hu: %s nem valós modul.

en: %s is not a valid role.
hu: %s nem egy érvényes szerepkör.

en: %s is required
hu: %s megadása kötelező

en: %s option reset
hu: %s beállítás visszaállítása

en: %s plugin need updating. | %s plugins need updating.
hu[0]: %s bővítmény frissítése szükséges.
hu[1]: %s bővítmény frissítése szükséges.

en: %s requires a valid email address
hu: %s érvényes email cím

en: %s username:
hu: %s felhasználói név:

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
hu: %s hozzá szeretne férni a honlap adataihoz. A hozzáférés megadásához jelentkezzünk be.

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólás

en: &mdash; Select &mdash;
hu: &mdash; Választás &mdash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
hu: A fenti lehetőségek közül választhat. Lehet választani a 'beszerez', "törlés", és a "frissítés" közül.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
hu: További információkért írjuk be, hogy 'wp jetpack options'.

en: (modified %s ago)
hu: (módosítva %s)

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: (required)
hu: (kötelező)

en: + Add New WordPress
hu: + Új WordPress oldal hozzáadása

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: 404 error page
hu: 404-es hiba oldal

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
hu: <a class="button-primary" href="%s">Bekapcsolás most</a>

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
hu: <a class="button-primary" href="%s">Bekapcsolás most</a> vagy <a href="%s" >vissza az előző oldalra</a>.

en: <b>%</b> Replies
hu: <b>%</b> hozzászólás

en: <b>1</b> Reply
hu: <b>1</b> hozzászólás

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
hu: <p><a href="%1$s" title="WordPress.com honlap kezelő feliratkozás">Honlap kezelő aktiválás</a> után kezelhetőek a honlapok vezérlőpultjai egy központban a wordpress.com/plugins oldalon. <a href="%2$s" target="_blank">További információ</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Aktiválás</a>

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
hu: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Vissza %2$s" rel="gallery">Vissza a Galériába</a></span>

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
hu: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Régebbi

en: <span>%d</span> bloggers like this:
hu: <span>%d</span> blogger ezt szereti:

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
hu: <span>Szerző:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
hu: <strong>%s</strong>nem megengedett a beágyazás az oldalon.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
hu: <strong>A Jetpack aktiválva van!</strong> Minden oldalon a hálózatban be kell csatlakoztatni egyedileg az adminisztrátort az oldalon.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
hu: Néhány kedves szó, amellyel a látogatóinkat hozzászólásra bíztatjuk

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
hu: Leírás

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
hu: Rövidkód

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
hu: Értékelés

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
hu: Megosztás

en: A known issue.
hu: Egy ismert probléma.

en: A post or page is first published
hu: Bejegyzés vagy oldal első közzétételekor

en: A post or page is updated
hu: Bejegyzés vagy oldal frissítve

en: A problem with your XMLRPC file.
hu: XMLRPC fájl probléma.

en: A simple widget that displays social media icons.
hu: Egy egyszerű widget, amely megjeleníti a közösségi média ikonokat.

en: A theme conflict.
hu: Sablon ütközés.

en: ACTIVE
hu: BEKAPCSOLT

en: Action cancelled. Have a question?
hu: Művelet megszakítva. Kérdésünk volna?

en: Activate
hu: Bekapcsol

en: Activate Akismet
hu: Akismet bekapcsolása

en: Activate Jetpack Manage
hu: Jetpack kezelő bekapcsolása

en: Activate Protect
hu: Védelem bekapcsolása

en: Activate Site Management and JSON API
hu: Kapcsoljuk be az Oldal Menedzsmentet és a JSON API-t

en: Activate Site Stats
hu: Honlap statisztikák bekapcsolása

en: Activating %(slug)s…
hu: %(slug)s bekapcsolása…

en: Active
hu: Aktív

en: Activity
hu: Aktivitás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add Contact Form
hu: Új kapcsolat felvételi űrlap

en: Add Many Items
hu: Új menü tétel

en: Add Menu Item
hu: Új menü

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Comic
hu: Új képregény hozzáadása

en: Add New Menu Item Label
hu: Új menütétel mező

en: Add New Menu Section
hu: Új menü szekció

en: Add New Project
hu: Új feladat hozzáadása

en: Add New Project Tag
hu: Új feladat címke hozzáadása

en: Add New Project Type
hu: Új feladat típus hozzáadása

en: Add New Testimonial
hu: Új vélemény hozzáadása

en: Add One Item
hu: Egy új tétel hozzáadás

en: Add These New Menu Items
hu: Ezeknek az új menü elmeknek a hozzáadása

en: Add a new field
hu: Új mező

en: Add a new service
hu: Új szolgáltatás hozzáadása

en: Add a phrase
hu: Egy kifejezés hozzáadása

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
hu: Hozzáadhatunk egy email feliratkozási űrlapot és a felhasználók a kitöltés után értesülhetnek a honlap bejegyzéseiről.

en: Add another option
hu: Új további lehetőség

en: Add logo
hu: Logó hozzáadás

en: Add or remove Labels
hu: Címkék hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add or remove tags
hu: Címke hozzáadása, vagy eltávolítása

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
hu: Megosztási gombok hozzáadásával engedélyezzük a látogatóknak hogy megosszák bejegyzéseinket az ismerőseikkel.

en: Add sharing buttons to your posts
hu: Megosztási gombok megjelenítése a bejegyzéseknél

en: Add this form to my post
hu: Űrlap hozzáadása a bejegyzésemhez

en: Add to section:
hu: Szekció hozzáadás:

en: Add-on
hu: Bővítmény

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
hu: CSS Bővítmény <b>(Ajánlott)</b>

en: Additional data:
hu: További adatok:

en: Address:
hu: Címe:

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
hu: Állítsunk be a hozzászólási űrlapon, egy okos köszönési formát, és egyedi színeket.

en: Admin bar
hu: Adminisztrátori sáv

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
hu: Haladó: Ha ez a lehetőség bejelölésre kerül, akkor a megosztás hivatkozásokat kézzel kell megadni.

en: Advertisements
hu: Hirdetések

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
hu: Globális

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
hu: Az Akismet segíthet abban, hogy a honlap biztonságban lehessen a spam fenyegetésektől!

en: All
hu: Összes

en: All Comics
hu: Összes képregény

en: All Menu Item Labels
hu: Összes menütétel mezők

en: All Menu Sections
hu: Összes menü szekció

en: All Project Tags
hu: Minden feladat címke

en: All Project Types
hu: Minden feladat típus

en: All Projects
hu: Minden feladat

en: All Testimonials
hu: Minden vélemény

en: All author pages
hu: Minden szerző oldal

en: All category pages
hu: Minden kategória oldal

en: All current and future campaigns
hu: Minden jelenlegi és jövőbeli kampány

en: All date archives
hu: Minden dátum archívum

en: All modules activated!
hu: Minden modul bekapcsolva!

en: All modules activated.
hu: Minden modul bekapcsolva.

en: All modules deactivated!
hu: Minden modul kikapcsolva!

en: All pages
hu: Minden oldal

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
hu: Minden bővítmény naprakész. Szép munka!

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
hu: Minden bővítmény naprakész. További jó munkát!

en: All posts
hu: Öszzes bejegyzés

en: All tag pages
hu: Minden címke oldal

en: All taxonomy pages
hu: Összes taxonómia oldal

en: All-time comments
hu: Eddigi hozzászólások

en: All-time views
hu: Eddigi megtekintés

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
hu: Feliratkozási ablakot jelenít meg a látogatóknak.

en: Alphabetical
hu: Betűrendben

en: Alternate text:
hu: Alternatív szöveg:

en: An API key is needed for Protect.
hu: Egy API kulcs szükséges a védelemhez.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
hu: Egy adminisztrátornak be kell állítania a Jetpack kapcsolatot.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
hu: Hiba történt a megosztási szolgáltatás beállításánál - ellenőrizzük, hogy érvényes adatokat adtunk-e meg.

en: An error occurred. Please try again later.
hu: Hiba történt. Próbálkozzunk később.

en: An incompatible plugin.
hu: Inkompatibilis bővítmény.

en: An unknown error occurred during installation
hu: Ismeretlen hiba történt a telepítés során

en: Aperture
hu: Nyílás

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
hu: Elnézést, de a keresés az archívumban nem vezetett eredményre! Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott hivatkozás.Talán egy újabb keresés segíthet megtalálni.

en: Archive page
hu: Összes bejegyzés

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
hu: Biztos benne, hogy kilép az űrlap szerkesztőjéből mentés nélkül? Minden Ön által végzett módosítás el fog veszni.

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
hu: Biztos ki kapcsoljuk a népszerűsítést ennél a bejegyzésnél?

en: Artist
hu: Előadó

en: At A Glance
hu: Áttekintés

en: Attachment Page
hu: Csatolmány oldal

en: Automatic Language Detection
hu: Automatikus nyelvfelismerés

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
hu: Automatikusan létrehoz két oldaltérkép fájlt, amik tartalmazzák az honlapunk bejegyzéseinek és oldalainak URL-jét.
    		Ez egyszerűbbé teszi a keresőmotoroknak (mint a Google), hogy a honlapunkat megjelenítsék releváns keresési találatként.

en: Automatically proofread content when:
hu: Automatikus lektorált tartalom, ha:

en: Automatically proofread content when:
hu: Automatikus lektorált tartalom, ha:

en: Automatically share your posts to social networks
hu: Automatikus megosztás a közösségi oldalakon

en: Automatically use first image in post
hu: Automatikusan használjuk a bejegyzés első képét

en: Autosave encountered an unexpected error
hu: Az automatikus mentés során váratlan hiba történt

en: Available Services
hu: Elérhető szolgáltatások

en: Back to Plan Setup
hu: Vissza a csomag beállításokhoz

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Backups
hu: Biztonsági mentések

en: Banner at the top of my site
hu: Banner az oldalunk tetején

en: Banner text
hu: Hirdetés szövege

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
hu: Ügyeljen arra, hogy kattintson az "Profil frissítése" gombra a képernyő alján, hogy mentse a változásokat.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
hu: Mielőtt közzétennénk a bejegyzést, frissítsük a következő kapcsolatokat, ahhoz, hogy a Népszerűsító megoszthassa a bejegyzést:

en: Best overall day
hu: Összesített legjobb nap

en: Bias Language
hu: Félreértelmezhető szavak

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
hu: A nagy iPhone/iPad frissítés már elérhető

en: Bing Webmaster Center
hu: Bing Webmestereszközök Központ

en: Bio:
hu: Életrajz:

en: Black
hu: Fekete

en: Blog Archives
hu: Valamennyi bejegyzés

en: Blog Posts
hu: Blog bejegyzések

en: Blog Subscriptions
hu: Blog feliratkozások

en: Blog follow email text
hu: Blog követés email szövege

en: Blue
hu: Kék

en: Border Color (hex):
hu: Szegély szín (hex):

en: Bottom
hu: Lent

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
hu: Adjuk át a WordPress.com felhő erejét a saját üzemeltetésű WordPress oldalunknak. A Jetpackkel összeköthetjük a blogot a WordPress.com fiókunkkal, és használhatjuk azokat a funkciókat, melyeket csak a WordPress.com felhasználói érhetnek el.

en: Button Style
hu: Gomb stílusa

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
hu: Új

en: Button style
hu: Gomb stílus

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
hu: Hozzáadva egy kapcsolatfelvételi adatlapot, az olvasóknak lehetőségük lesz visszajelzést küldeni számunkra. Minden visszajelzés spam szűrésen megy keresztül és csak a szűrőn átjutott email-ek postázódnak a megadott címre.

en: CSS Revisions
hu: CSS állapotok

en: CSS Stylesheet Editor
hu: CSS Stíluslap szerkesztő

en: Camera
hu: Kamera

en: Can I add more fields?
hu: Hozzáadsz további mezőket?

en: Can I send a notification to more than one person?
hu: Tudunk küldeni értesítést egynél több személy számára?

en: Can I view my feedback within WordPress?
hu: Megtekinthetem a WordPressen belül a visszajelzést?

en: Cancel
hu: Megszakítás

en: Cancel reply
hu: Kilépés a válaszból

en: Cannot load blog information at this time.
hu: Jelenleg nem lehet betölteni bloginformációkat.

en: Cannot load blog posts at this time.
hu: Jelenleg nem lehet betölteni blogbejegyzéseket.

en: Cannot use global flag on non-multisites
hu: Globális zászló nem használható nem multi oldalon

en: Caption
hu: Leírás

en: Caption:
hu: Képaláírás:

en: Carousel
hu: Körhinta galéria

en: Category
hu: Kategória

en: Caution:
hu: FIGYELEM:

en: Center
hu: Közép

en: Change logo
hu: Logo megváltoztatása

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
hu: Válasszuk ki, hogy a látogatók fel iratkozhatnak-e iratkozni a bejegyzésekre, hozzászólásokra, vagy mindkettőre!

en: Chart stats by
hu: Statisztikai táblázat

en: Cheatin' uh?
hu: Csalunk, csalunk?

en: Check for Spam
hu: Spam-ellenőrzés

en: Checkbox
hu: CheckBox

en: Checking
hu: Ellenőrzés

en: Choose Images
hu: Képek kiválasztása

en: Choose from the most used Labels
hu: Leggyakrabban használt mezők kiválasztása

en: Choose from the most used tags
hu: Választás a leggyakrabban előforduló címkék közül

en: Choose logo
hu: Logó kiválasztás

en: Circles
hu: Körök

en: Cleared all whitelisted IPs
hu: Engedélyezett listán lévő összes IP cím eltávolítása

en: Clich&eacute;s
hu: Klisék&eacute;s

en: Click here
hu: Kattintás ide

en: Click to Press This!
hu: Kattintsunk a -Kattintson ide- mondatra!

en: Click to autoplay the presentation!
hu: Kattintson a prezentáció indításához!

en: Click to email this to a friend
hu: Ajánlás egy barátnak email-ben

en: Click to print
hu: Kattints ide a nyomtatáshoz

en: Click to share on %s
hu: %s megosztásához kattintsunk ide

en: Click to share on Facebook
hu: Facebookon való megosztáshoz kattintás ide.

en: Click to share on Google+
hu: Megosztás a Google plusszon

en: Click to share on LinkedIn
hu: Megosztom a LinkedInen

en: Click to share on Pinterest
hu: Kattintson ide, hogy megoszthassa a Pinterest-en

en: Click to share on Pocket
hu: Megosztás: Pocket

en: Click to share on Reddit
hu: Kattints ide a Reddit-en való megosztáshoz

en: Click to share on Tumblr
hu: Kattintson ide, hogy megoszthassa a Tumblr-en

en: Click to share on Twitter
hu: Kattints ide a Twitter-en való megosztáshoz

en: Click to share on WhatsApp
hu: WhatsApp megosztásához kattintás ide

en: Click to view detailed stats.
hu: Részletes statisztika megtekintéséhez kattintsunk ide.

en: Click to view slideshow.
hu: Kattints ide a diavetítéshez.

en: Close
hu: Bezárás

en: Color Scheme
hu: Színminta

en: Comic
hu: Képregény

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
hu: Képregény tervezet frissítve. <a target="_blank" href="%s">Képregény előnézete</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
hu: Tréfa közzétéve. <a href="%s">Tréfa megtekintése</a>

en: Comic restored to revision from %s
hu: %s képregény visszaálítása lektorálásra

en: Comic saved.
hu: Képregények elmentve.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
hu: Képregény tervezet: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Képregény előnézete</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
hu: Képregény elküldve. <a target="_blank" href="%s">Képregény megtekintése</a>

en: Comic updated.
hu: Képregény frissítve.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
hu: Tréfa frissítve. <a href="%s">Tréfa megtekintése</a>

en: Comics
hu: Képregények

en: Comics list
hu: Képregények listája

en: Comics list navigation
hu: Képregény lista navigáció

en: Comment
hu: hozzászólás

en: Comment cache problem?
hu: Hozzászólás gyorsítótár probléma?

en: Comment follow email text
hu: Hozzászólás követés email szövege

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: Commenting as %s
hu: Hozzászólás, mint %s

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments are not allowed.
hu: Hozzászólás nem engedélyezett.

en: Comments on this post are closed.
hu: Ehhez a bejegyzéshez nem lehet hozzászólni.

en: Community Widget
hu: Közösségi Widget

en: Compare Plans
hu: Csomagok összehasonlítása

en: Complex Phrases
hu: Komplex kifejezések

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
hu: Állítsunk össze bejegyzéseket és hozzászólásokat hivatkozásokkal, listákkal, és 
    		más szabályos karaktereket használó stílusokkal, illetve írásjelekkel. Ez gyors és egyszerű módja a szövegformázásnak HTML és kódolás nélkül.

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure %s
hu: %s beállítása

en: Configure Akismet
hu: Akismet beállítása

en: Configure VaultPress
hu: VaultPress beállítása

en: Configure your sharing buttons
hu: Megosztási gombok testreszabása

en: Confirm Safe Mode
hu: Biztonságos mód megerősítése

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Connect and share your posts on %s
hu: Regisztrálj és oszd meg bejegyzéseid: %s

en: Connect to
hu: Kapcsolódva

en: Connect to WordPress.com
hu: Csatlakozás a WordPress.com-hoz

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
hu: Kösd össze blogodat népszerű közösségi oldalakkal és automatikusan ossz meg új bejegyzéseket a barátaiddal.

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Connected as:
hu: Kapcsolódva:

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Form URL:
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap URL:

en: Continue &rarr;
hu: Folytatás &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Bővebben... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert to Comic
hu: Tréfa konvertálás

en: Convert to Post
hu: Bejegyzéssé alakítás

en: Cookie Policy
hu: Cookie szabályzat

en: Copied!
hu: Sikeres másolás.

en: Could not check updates for plugins on this site.
hu: Nem sikerült ellenőrizni a bővítmény frissítéseket a honlapon.

en: Could not connect to VaultPress.
hu: Nem tudunk csatlakozni a VaultPress-hez.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
hu: Nem sikerült beszerezni a VideoPress feltöltési jelet. Próbáljuk meg később.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
hu: Számolja az oldal megtekintéseket a regisztrált felhasználóktól, akik bejelentkeztek.

en: Create Post by Email address
hu: Bejegyzés létrehozása email címről

en: Create Share Button
hu: Megosztási gomb létrehozása

en: Create address
hu: Cím létrehozása

en: Currently Reading
hu: Olvasom

en: Custom
hu: egyéni

en: Custom CSS
hu: Egyedi CSS

en: Custom CSS Stylesheet
hu: Egyedi Stíluslap

en: Custom Email Address
hu: Egyedi Email Cím

en: Custom Message:
hu: Egyedi üzenet:

en: Custom URL:
hu: Egyéni URL:

en: Custom field deleted.
hu: Egyedi mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyedi mező frissítve.

en: Customer Name
hu: Ügyfél neve

en: Customer Testimonials
hu: Ügyfél vélemények

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Customize Testimonials Archive
hu: Összes vélemény oldalának a testreszabása

en: DOWN
hu: Le

en: Daily Archives: %s
hu: %s napi bejegyzések

en: Daily archives
hu: Napi archívumok

en: Dark
hu: Sötét

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Date
hu: Közzétéve

en: Day
hu: nap

en: Days
hu: Napi

en: Deactivate
hu: Kikapcsol

en: Deactivating %(slug)s…
hu: %(slug)s kikapcsolása…

en: Debug Info
hu: Hibakeresés információk

en: Debug Jetpack for more information.
hu: Jetpack hibakereső további információi

en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
hu: Új mező

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
hu: Első opció

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete Post by Email address
hu: Bejegyzés törlése ettől az email címtől

en: Delete this item permanently
hu: Ezen tétel végleges törlése

en: Deleted option: %s
hu: Törölt beállítás: %s

en: Description
hu: Leírás

en: Detailed information
hu: Részletes információ

en: Diacritical Marks
hu: Diakritikus jelek

en: Disable CSS and JS
hu: CSS és JS letiltás

en: Disable Post By Email
hu: Kikapcsoljuk az email-en keresztüli bejegyzéseket

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Disconnect
hu: Szétkapcsolás

en: Disconnect Jetpack
hu: Jetpack leválasztása

en: Disconnecting Jetpack
hu: Jetpack leválasztása

en: Dismiss this notice
hu: Értesítés elvetése

en: Dismiss this notice.
hu: Utasítsa el ezt az értesítést.

en: Display Header Text
hu: Fejrész szöveg megjelenítése

en: Display WordPress Posts
hu: WordPress bejegyzések mutatása

en: Display a banner for EU Cookie Law and GDPR compliance.
hu: Üzenetsáv az 'EU Cookie Law' és a GDPR megfeleléshez.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
hu: Térképen jeleníti meg a helyet, az órát, és az elérhetőséget.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
hu: Gravatar profil mutatása kis méretben

en: Display a photo gallery or slideshow
hu: Galéria, vagy diavetítés megjelenítése

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
hu: Jelenítse meg az összes galéria képeit Csempe Galéria stílusa szerint.

en: Display an image in your sidebar
hu: Kép megjelenítése az oldalsávban

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
hu: Hivatalos Twitter Idővonal widget megjelenítése.

en: Display as:
hu: Megjelenítés módja:

en: Display author
hu: Szerző mutatása

en: Display comment link
hu: Hozzászólás link megjelenítése

en: Display date
hu: Dátum mutatása

en: Display featured images
hu: Kiemelt képek megjelenítése

en: Display images in full-size carousel slideshow.
hu: Teljes méretű körhinta galéria bemutató képeinek megjelenítéséhez.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
hu: Jelenítsük meg a megosztás menüt, és engedélyezzük a felhasználóknak, hoyg beillesszék, vagy letöltsék ezt a videót

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
hu: Jelenítsünk meg közelgő eseményeket iCalendar hírfolyamból.

en: Display your books from Goodreads
hu: Megjeleníti a Goodreads könyveit

en: Display your recent Flickr photos.
hu: A legutóbbi Flickr fotók megjelenítése.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
hu: Jelenítsünk meg friss bejegyzéseket másik WordPress.com, vagy Jetpackkel rendelkező blogokból.

en: Do I need to fill this out?
hu: Ki kell tölteni ezt?

en: Domains
hu: Domainek

en: Don&#8217;t send this to subscribers
hu: Ezt ne küldjük a feliratkozóknak

en: Don't show the Reblog button on posts
hu: Ne jelenítsük meg a reblog gombot a bejegyzéseknél

en: Double Negatives
hu: Dupla negatívumok

en: Download
hu: Letöltés

en: Downtime monitoring
hu: Leállás megfigyelés

en: Drag and drop available services here.
hu: Húzzuk ide a használandó szolgáltatásokat.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
hu: Húzd a lenti dobozba azokat a szolgáltatásokat, melyeket használni szeretnél.

en: Drag up or down
    to re-arrange
hu: Húzzuk fel vagy le 
    az újrarendezéshez

en: Drop down
hu: Lenyíló lista

en: Drop images to upload
hu: Ejtsünk ide képeket a feltöltéshez.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
hu: Minden modul rendelkezik egy Bekapcsolás vagy Kikapcsolás hivatkozással, így a funkciókat külön-külön lehet beállítani.

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
hu: Emeljük ki bármelyik bejegyzést a <a href="%1$s">"featured" címkével</a> vagy a egy kiválasztott címkével. Az aktuális sablon maximálisan %2$s kiemelt bejegyzést támogat.

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit CSS
hu: CSS szerkesztés

en: Edit Comic
hu: Képregény szerkesztése

en: Edit Menu Item
hu: Menütétel szerkesztése

en: Edit Menu Item Label
hu: Menütétel mező szerkesztés

en: Edit Menu Section
hu: Menü szekció szerkesztés

en: Edit Project
hu: Feladat szerkesztése

en: Edit Project Tag
hu: Feladat címke szerkesztése

en: Edit Project Type
hu: Feladat típus szerkesztése

en: Edit Selection...
hu: Kijelölés Szerkesztése...

en: Edit Testimonial
hu: Vélemény szerkesztése

en: Edit Your Profile
hu: Adatmódosítás

en: Edit this new field
hu: Új mező szerkesztése

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email Address:
hu: Email cím:

en: Email check failed, please try again
hu: Email ellenőrzés sikertelen, próbáld újra

en: Email me whenever
hu: Email küldése nekem, amikor

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
hu: Az értesítés a következő email címre fog érkezni: %s. (<a href="%s">Szerkesztés</a>)

en: Empty Spam
hu: Spam-tároló ürítése

en: Enable Portfolio Projects for this site.
hu: Portfólió tartalom típus engedélyezése, ezen a honlapon.

en: Enable Post By Email
hu: Engedélyezzük az email-en keresztüli bejegyzéseket

en: Enable Testimonials for this site.
hu: Vélemények tartalom típus engedélyezése, ezen a honlapon.

en: Enable carousel
hu: Körhinta Galéria Engedélyezése

en: Enable excerpts on front page and on archive pages
hu: Kivonat megjelenítése a kezdőoldalon és az archívum oldalakon

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
hu: Jetpack portfólió bejegyzés típus kikapcsolása vagy bekapcsolása.

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
hu: Engedélyezem a lektorálást az alábbi nyelvtani és stilisztikai szabályok írásakor a bejegyzéseimnél és oldalaimnál:

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Enabled Services
hu: Engedélyezett szolgaltatások

en: English Options
hu: Angol beállítások

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
hu: Adjuk meg a WordPress.com vagy Jetpack WordPress honlap hivatkozást.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
hu: Adjuk meg annak a 16x16px méretű ikonnak a hívatkozását, amelyet használni szeretnénk ehhez a szolgáltatáshoz.

en: Enter the customer's name here
hu: Add meg itt az ügyfél nevét

en: Enter the menu item's name here
hu: Adjuk meg a menüpont nevét

en: Enter your email address
hu: Add meg az email címed

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
hu: Adja meg email címét, hogy feliratkozzon a blogra és értesítést kapjon az új üzenetekről e-mailben.

en: Error Details: %s
hu: Hiba részletei: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID számmal kezdődik. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID üres. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID nem lépcsőzetes. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Error code: %s
hu: Hibakód: %s

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
hu: Nem sikerült csatlakozni a WordPress.com oldalához. Hibakód: %1$s, %2$s

en: Error in moving to Trash.
hu: Hiba a lomtárba helyezés közben....

en: Error in restoring from Trash.
hu: Hiba a lomtárból történő visszahelyezés közben...

en: Error loading profile
hu: Profil betöltési hiba

en: Error!
hu: Hiba!

en: Error, bad module.
hu: Hiba, rossz modul.

en: Error: please enter a valid email address.
hu: HIBA: Szabványos, valódi email címet kell megadni

en: Error: please fill the required fields (name, email).
hu: HIBA: A kötelező mezőket (név, email) ki kell tölteni

en: Every minute | Every %d minutes
hu[0]: Percenként

[ctx: Example: "412 Spam comments blocked"]
en: Spam comments blocked.
hu: Spam hozzászólás blokkolva.

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
hu: Oldal

en: Excerpts
hu: Bevezetők

en: Explain...
hu: Mondja...

en: Export feedback as CSV
hu: Visszajelzés exportálása CSV formátumba

en: Facebook Page Plugin
hu: Facebook oldal bővítmény

en: Facebook Page URL
hu: Facebook Oldal URL

en: Feature Info
hu: Funkció információ

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Content
hu: Kiemelt tartalom

en: Featured Images
hu: Kiemelt képek

en: Feed(s) to Display:
hu: Hírcsatornák megjelenítése:

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Feedback discarded.
hu: Visszajelzés eldobva.

en: Feedback(s) marked as spam
hu: Visszajelzés(ek) megjelölése spamként!

en: Field type
hu: Mező típus

en: Filter Testimonials list
hu: Szűrés a vélemények listájára

en: Filter comics list
hu: Szűrés a képregények listájára

en: Filter menu items list
hu: Szűrés a menü elemek listájára

en: Filter projects list
hu: Szűrés a feladatok listájára

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
hu: Keresse meg a hibásan működő bővítményt azok egyenkénti leállításukkal, kivéve Jetpack bővítményét. Ha a probléma továbbra is fennáll, a hibát nem egy bővítmény okozza. Ha a probléma megoldódott, akkor a bővítményeket egyesével kapcsoljuk be, folyamatosan ellenőrizve, mindegyiknél, hogy a hiba nem jelentkezik újra. Ha a hiba újra jelentkezik akkor - ott a bűnös! Tudassa velünk észrevételét, és mi megpróbálunk segíteni.

en: First option
hu: Első beállítások

en: First param must be string or empty
hu: Az első paraméter csak karakterláncot vagy semmit ne tartalmazzon

en: Flickr Photos
hu: Flickr Fotók

en: Focal Length
hu: Fókusztávolság

en: Follow Blog
hu: Blog követése

en: Follow Comments
hu: Hozzászólás követése

en: Follow me on Twitter
hu: Követés Twitteren

en: Followed Sites
hu: Követett oldalak

en: Follower Settings
hu: Követő beállítások

en: Food Menus
hu: Étel menük

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
hu: Például, fűszeres, kedvenc, stb. <br /> Vesszővel válasszuk el a szavakat

en: For more information:
hu: További információk:

en: Form builder
hu: Űrlap építés

en: From
hu: Innen

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
hu: Főoldal, Archívum oldalak és a Keresési eredmények oldala

en: Front page
hu: Kezdőoldal

en: Full management mode is off for this site.
hu: Teljes kezelési mód ki van kapcsolva ezen a honlapon.

en: Gallery
hu: Galéria

en: Get WordPress Apps for every device
hu: Töltsük le a WordPress alkalmazásokat minden eszközre

en: Get an API Key
hu: API kulcs beszerzése

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
hu: Kezdjük el a Jetpack Multisite beállítását és csatlakoztassuk a fiókunkat.

en: Get started with Jetpack Multisite
hu: Ismerkedjünk meg a Multisite Jetpackel

en: Goodreads
hu: Goodreads -Olvasási lista-

en: Google Analytics
hu: Google Analítikák

en: Google Maps API Key
hu: Google Térképek API kulcs

en: Google Search Console
hu: Google kereső konzol

en: Google Translate
hu: Google Fordító

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
hu: A Google mostantól megköveteli egy API kulcs meglétét hogy használhassuk a térképeket az oldalunkon. Olvassuk el <a href="%s">dokumentációt (angol)</a> a kulcs beszerzésének lépéseihez

en: Google+ Badge
hu: Google+ jelvény

en: Gravatar Hovercards
hu: Gravatar névjegykártya

en: Gravatar Profile
hu: Gravatar adatlap

en: Green
hu: Zöld

en: Greeting Text
hu: Üdvözlő Szöveg

en: Grid
hu: Rács

[ctx: Header. Noun: Monitor is a module of Jetpack.]
en: Monitor
hu: Figyelő

[ctx: Header. Noun: Protect is a module of Jetpack.]
en: Protect
hu: Védelem

en: Height (px; at least 200):
hu: Magasság (px; legalább 200):

en: Here are your whitelisted IPs:
hu: Íme az engedélyezett lista IP címei:

en: Here&#8217;s what your form will look like
hu: Kinézet&#8217;

en: Hidden Verbs
hu: Rejtett igék

en: Hide all featured images
hu: Minden kiemelt kép elrejtése

en: Hide related content after posts
hu: Kapcsolódó tartalom elrejtése a bejegyzések után

en: Hide the stats smiley face image.
hu: Elrejti a statisztikában a hangullatjel képeket.

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Hour
hu: óra

en: Hours & Info
hu: Nyitva tartás és információ

en: Hours:
hu: Órája:

en: How does this work?
hu: Hogyan működik?

en: How many photos would you like to display?
hu: Mennyi fotót szeretnénk megjeleníteni?

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
hu: Üdvözlet.
     
    A feliratkozás az új bejegyzésekre email levélben sikeresen megtörtént.
     
    Az aktiváláshoz kattintsunk a megerősítésre. Ha nem történt meg a feliratkozás, akkor célszerű ezt a levelet figyelmen kívül hagyni.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
hu: Üdvözlet.
    
    A feliratkozás az új bejegyzésekre email levélben sikeresen megtörtént.
    
    Az aktiváláshoz kattintsunk a megerősítésre. Ha nem történt meg a feliratkozás, akkor célszerű ezt a levelet figyelmen kívül hagyni.

en: I already use this app.
hu: Már telepítve van az alkalmazás.

en: I have a problem restoring my site.
hu: Problémám akadt a weboldalam helyreállítása közben.

en: I have security concerns / my site is hacked.
hu: Biztonsági problémák adódtak / feltörték az oldalt

en: I need help with backing up my site.
hu: Segítségre van szükségem a weboldalam biztonsági mentéséhez.

en: IP Address:
hu: IP cím:

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon + text
hu: Ikon + szöveg

en: Icon URL
hu: Ikon hívatkozás

en: Icon only
hu: Csak ikon

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
hu: Határozza meg azokat a szavakat és kifejezéseket, melyeket figyelmen kívül hagyja a lektoráló, a bejegyzéseinél és oldalain:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
hu: Próbálja meghatározni a kép méretét:

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
hu: Ha nem pontos a válasz, akkor egy bővítmény vagy a sablon további karakterejét jelenít meg. Próbáljuk meg a 2. és 3. lépést.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
hu: Ha ezek egyike sem segített megoldást találni, akkor kattintsunk ide <a href="%s">, hogy kapcsolatba léphessen velünk a Jetpack támogatás csapata</a>. Mondjunk el a problémáról annyit, amennyit csak lehet, valamint, hogy milyen lépésekkel próbáltuk megoldani a problémát, és ezek után az egyik boldog mérnök felveszi a kapcsolatot velünk, hogy segítsen.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
hu: Ha még nincs WordPress.com regisztrációd, akkor regisztrálj ingyen mindössze néhány másodperc alatt.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
hu: Ha 404-es hibaüzenetet kapunk, lépjünk kapcsolatba az internetszolgáltatónkkal. Lehetséges, hogy a biztonsági megfontolások miatt XMLRPC tiltás van érvényben.

en: Ignore all
hu: Mindet mellőz

en: Ignore always
hu: Mindig mellőz

en: Ignore suggestion
hu: Figyelmen kívül hagyás a ajavasoltaknak

en: Ignored Phrases
hu: Mellőzött kifejezések

en: Image
hu: Kép

en: Image Alignment:
hu: Kép igazítás:

en: Image Color:
hu: Kép szín:

en: Image Gallery Carousel
hu: Körhinta Kép Galéria

en: Image Gallery Slideshow
hu: Kép galéria diavetítés

en: Image Grid
hu: Képek rácsban

en: Image Link
hu: Kép hivatkozása

en: Image List
hu: Képek listában

en: Image Settings:
hu: Kép beállítások:

en: Image Size:
hu: Kép mérete:

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Image URL:
hu: Kép URL:

en: Image title:
hu: Kép címe:

en: Images
hu: Képek

en: Images:
hu: Képek:

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Include this CSS in the Mobile Theme
hu: Ennek a CSS-nek az alkalmazása Mobil Sablonnál

en: Infinite Scroll Behavior
hu: A Végtelen Görgetés viselkedés

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
hu: A bemutatkozó szöveg akkor kerül elküldésre, amikor valaki követi egy bejegyzésünket, vagy a blogunkat. (Honlap és megerősítő részletek kerülnek még hozzáadásra.)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
hu: A bemutatkozó szöveget akkor küldjük el, amikor valaki feliratkozik a blogra. (Honlap és jóváhagyási részletek automatikusan bekerülnek a levélbe.)

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
hu: Érvénytelen Akismet kulcs. Kérjük vegye fel a kapcsolatot a támogatással.

en: Invalid JSON
hu: Érvénytelen JSON

en: Invalid Parameter
hu: Érvénytelen paraméter

en: Invalid Video GUID!
hu: Érvénytelen Videoazonosító!

en: Invalid image URL
hu: Érvénytelen kép URL

en: Invalid key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid or expired nonce.
hu: Hibás, vagy lejárt munkamenet

en: Invalid parameter "dismissed".
hu: Érvénytelen paraméter "elutasított".

en: Invalid parameter "notice".
hu: Érvénytelen "megjegyzés" paraméter.

en: Invalid remote response.
hu: Érvénytelen távoli válasz.

en: Invalid request
hu: Érvénytelen kérés

en: Invalid security token.
hu: Hibás biztonsági kulcs.

en: Is this site private?
hu: Ez az oldal magánjellegű?

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
hu: Úgy tűnik, hogy a Facebook URL nem megfelelően lett beállítva. Ellenőrizd a <a href="%s">widget beállításokat</a>.

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
hu: Úgy tűnik, hogy a webhely nem képes helyesen kommunikálni a Jetpackel.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
hu: Lehetséges, hogy az alábbiak közül valamelyik okozza, amelyet, magunk is feltárhatunk:

en: Items on your restaurant's menu
hu: Étterem menü mezők

en: Items to show:
hu: Megjelenítendő tételek:

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
hu: JETPACK_CLIENT__HTTPS be van állítva, hogy SOHA

en: Jargon
hu: Szakszó

en: Jetpack Debugging Center
hu: Jetpack Hibakeresés Központ

en: Jetpack FAQ
hu: Jetpack GY.I.K.

en: Jetpack Network Settings Updated!
hu: Jetpack hálózat beállítások frissítve!

en: Jetpack Plugin Version
hu: Jetpack bővítmény verzió

en: Jetpack Safe Mode
hu: Jetpack biztonságos mód

en: Jetpack Settings
hu: Jetpack beállítás

en: Jetpack Sites
hu: Jetpack oldalak

en: Jetpack Stats Icon
hu: Jetpack statisztikák ikon

en: Jetpack Subscriptions Settings
hu: Jetpack feliratkozások beállításai

en: Jetpack Subscriptions:
hu: Jetpack feliratkozások:

en: Jetpack Support
hu: Jetpack Támogatás

en: Jetpack Sync Full Status: `%1$s`
hu: A Jetpack szinkronizáció teljes állapota: `%1$s`

en: Jetpack by WordPress.com
hu: Jetpack a WordPress.com-tól

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
hu: A Jetpack öt percenként ellenőrzi a honlapunkat, és ha leállást érzékel, küld nekünk egy figyelmeztető emailt, így gyorsan tudunk reagálni a hibára és újra elérhető lehet a honlapunk.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
hu[0]: Jetpack tartalmazza a legújabb verzióját a régi %l pluginnak.
hu[1]: Jetpack tartalmazza a legújabb verzióitt a régi %l pluginoknak.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
hu: A Jetpack tartalmazza a legújabb verzióját a régi &#8220;%1$s&#8221; bővítménynek.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %(error_key)s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
hu: Jetpack nem tud kapcsolódni a WordPress.com-hoz: %(error_key)s. Ez gyakran azt jelenti, hogy a kiszolgálódon valami rosszul van beállítva.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
hu: A Jetpack sikeresen lecsatlakozott.

en: Jetpack has locked your site's login page.
hu: A Jetpack Protect lezárta a weboldalat belépési felületét.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
hu: Jetpack kapcsolódik a WordPress.com szolgáltatáshoz

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
hu: A Jetpack a teljes hálózaton aktiválásra került, ezért a figyelmeztetéseket nem lehet elrejteni.

en: Jetpack is not active on this site.
hu: A Jetpack nincs bekapcsolva ezen a honlapon.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
hu: A Jetpack jelenleg nincs csatlakoztatva: WordPress.com

en: Jetpack options reset.
hu: Jetpack beállítások visszaállítása.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
hu: A Jetpack WordPress %s verziót vagy újabbat igényel.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
hu: Jetpack a WordPress.com számítási felhőjének hihetetlen energiájával tölti fel a saját tárhelyen üzemelő WordPress telepítéseket.

en: Jetpack version
hu: Jetpack verzió

en: Jetpack will automatically take your great published content and share it instantly with third-party services
    		like search engines, increasing your reach and traffic.
hu: Jetpack automatikusan elkészíti a nagyszerű közzétett tartalmainkat a harmadik fél által nyújtott szolgáltatások felé,
    		hasonlóképpen mint a keresők, ezzel növelve az elérhetőséget és a forgalmat.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
hu[0]: Csatlakozás a többi %s feliratkozóhoz
hu[1]: Csatlakozás a többi %s feliratkozókhoz

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
hu: Lehetővé teszi, hogy minden Jetpackot bekapcsolt és csatlakoztatott honlapunk egy kattintással a WordPress.com felhasználófiókunk segítségével kezelhessünk.

en: Jumpstart could not be dismissed.
hu: Repülőrajt ne lehetett elutasítva.

en: Jumpstart dismissed.
hu: Repülőrajt elutasítva.

en: Jumpstart done.
hu: Repülőrajt befejeződött.

en: Jumpstart failed activating this module: %s. | Jumpstart failed activating these modules: %s.
hu[0]: A repülőrajt nem tudja aktiválni ezt a modult: %s.
hu[1]: A repülőrajt nem tudja aktiválni ezeket a modulokat: %s.

en: Label
hu: Címke

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
hu: Email cím

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
hu: Név

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
hu: Weboldal

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
hu: Beállítás

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
hu: Új

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
hu: Kezelés

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
hu: Beállítások

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
hu: mozgatás

en: Labels
hu: Feliratok

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
hu: Mezők: <small>fűszeres, kedvenc, stb. <em>Vesszővel elválasztva</em></small>

en: Landscape
hu: Tájkép

en: Language
hu: Nyelv

en: Large
hu: Nagy

en: Last Modified
hu: Módosítva

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Layout Options:
hu: Elrendezés:

en: Learn More
hu: Bővebben

en: Learn more
hu: Bővebben

en: Learn more about Markdown.
hu: További információk a Markdown-ról.

en: Leave a Reply
hu: Hozzászólás

en: Leave a Reply to %s
hu: Hozzászólás a(z) %s bejegyzéshez

en: Leave a reply
hu: Hozzászólás

en: Left
hu: Bal

en: Let us know your name.
hu: Adjunk meg egy nevet.

en: Let us know!
hu: Tudassa velünk!

en: Light
hu: Világos

en: Like
hu: Tetszik

en: Like this:
hu: Tetszett a bejegyzés?

en: Likes
hu: Tetszik

en: Likes Notifications
hu: Tetszik értesítések

en: Likes and Shares
hu: Kedvelés és Megosztás

en: Limit must be greater than or equal to 0.
hu: Határértéknek nagyobbnak vagy egyenlőnek kell lennie, mint 0.

en: Link Color (hex):
hu: Hivatkozás szín (hex):

en: Link To:
hu: Hivatkozás:

en: Link URL (when the image is clicked):
hu: Hivatkozás URL (amikor a képre kattintunk):

en: Link account with WordPress.com
hu: Felhasználói fiók összekapcsolása WordPress.com-al

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
hu: szerkesztés

en: Links to services that you use across the web.
hu: A világhálón általunk használt szolgáltatások összekapcsolása.

en: Links to your blog's RSS feeds
hu: Hivatkozás a blog RSS hírcsatornájára

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
hu: Hivatkozások a weboldalaidra, blogjaidra vagy bármely más oldalra, ami megmutatja, hogy ki is vagy.

en: List
hu: Lista

en: Live Preview
hu: Élő előnézet

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
hu: Töltsük be az <a href="%s">XMLRPC fájlt</a>. A megjelenő oldalon az „XML-RPC server accepts POST requests only.” szövegnek kell megjelennie.

en: Loading Comments...
hu: Hozzászólások betöltése...

en: Loading video...
hu: Video betöltése...

en: Loading&hellip;
hu: Betöltés&hellip;

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Loading…
hu: Betöltés...

en: Location
hu: Helyszín

en: Location of the Ogg video file.
hu: Ogg videó fájl helye.

en: Log in as <span>%s</span>
hu: Bejelentkezve <span>%s</span> felhasználónévvel

en: Log in as a different WordPress.com user
hu: Bejelentkezés más WordPress.com felhasználónévvel

en: Log in with WordPress.com
hu: Belépés WordPress.com fiókkal

en: Log in with username and password
hu: Bejelentkezés felhasználónévvel és jelszóval

en: Logged In
hu: bejelentkezett

en: Logged Out
hu: Kijelenkezett

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
hu: A bejelentkezés a WordPress.com fiókkal jelenleg nem elérhető mert kapcsolódási problémák léptek fel az oldallal.

en: Login Blocked by Jetpack
hu: A belépést a Jetpack letiltotta

en: Loop video playback
hu: Folyamatos lejátszás

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
hu: Ebéd: 11:00 - 14:00 
    Vacsora: H-CS 17:00 - 22:00, P-Szo:17:00 - 01:00

en: M j, Y @ G:i
hu: Y. F j.  l -  H:i

en: MailChimp Subscriber Popup
hu: MailChimp Feliratkozási Ablak

en: Main Sidebar
hu: Fő oldalsáv

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
hu: Győződjünk meg arról, hogy a leggyakrabban használt IP-címeket adjuk meg, mert válthatunk az otthoni, irodai vagy egyéb helyek közötti felhasználások között. IP-cím eltávolítása előtt az engedélyezőlistából távolítsuk el az IP címet.

en: Make this connection available to all users of this blog?
hu: Tegyük elérhetővé ezt a kapcsolatot a blog valamennyi felhasználója számára?

en: Manage
hu: Kezelés

en: Manage Plugins
hu: Bővítmények kezelése

en: Manage Your Menus
hu: Menüink kezelése

en: Manage Your Plugins
hu: Bővítményeink kezelése

en: Manage Your Security Settings
hu: Biztonsági beállításaink kezelése

en: Manage Your Site
hu: Honlapjaink kezelése

en: Manage Your Themes
hu: Sablonjaink kezelése

en: Manage all your sites from a single dashboard: publish content, track stats, moderate comments, and so much more from anywhere in the world.
hu: Kezeljük az összes oldalunkat egyetlen vezérlőpultról, legyen az: tartalmak publikálása, statisztikák megtekintése, hozzászólások moderálása, és még sok minden a világ bármely tájáról.

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
hu: Kezeljük és frissítsük ezen és más WordPress honlapokat egy egyszerű vezérlőpulton a WordPress.com oldalán. Frissíthetjük a
    		bővítményeket, beállíthatjuk, hogy automatikusan frissüljenek és ki-be kapcsolhatjuk őket oldalanként vagy akár tömegesen a
    		wordpress.com/plugins oldalról. Használhatjuk a WordPress.com új, mobilbarát bejegyzésszerkesztőjét, illetve
    		megtekinthetjük és bekapcsolhatjuk a telepített sablonokat és kezelhetjük a honlapunk menüit.

en: Manage has been activated for you!
hu: Kezelés be van kapcsolva!

en: Manage security on WordPress.com
hu: Biztonság kezelése a WordPress.com-on

en: Manage your email preferences.
hu: Email beállításaink kezelése

en: Mark as Spam
hu: Levélszemétnek jelölés

en: Mark this message as NOT spam
hu: Megjelölés NEM spam-ként.

en: Mark this message as spam
hu: Hozzászólás spamnak minősítése

en: Markdown content
hu: Markdown tartalom

en: Match by Email
hu: Egyezés email-ben

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
hu: Maximális szélesség (px; 220 - 1200):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
hu: Bejegyzések megjelenítésének maximális száma  (max:10) :

en: Media
hu: Médiatár

en: Media File
hu: Média fájl

en: Media Width:
hu: Media szélesség:

en: Medium
hu: Közepes

en: Menu
hu: Menü

en: Menu Item
hu: Menü tétel

en: Menu Item Label
hu: Menü elem címke

en: Menu Item Labels
hu: Menü elem címkék

en: Menu Items
hu: Menü tételek

en: Menu Items re-ordered.
hu: Menü tételek újrarendezve

en: Menu Section
hu: Menü szekció

en: Menu Sections
hu: Menü szekciók

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hu: Menüpont vázlat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Menu item labels list
hu: menü elem címkéinek listája

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
hu: Menü tétel közzétéve. <a href="%s">Megtekintés</a>

en: Menu item restored to revision from %s
hu: Fórum visszaállítása %s időpontú állapotból

en: Menu item saved.
hu: Menü tétel mentve.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
hu: Tervezett menüpont: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézet</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hu: Menü tétel hozzáadva. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Menu item updated.
hu: Menü tétel frissítve.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
hu: A fórum frissítésre került. <a href="%s">Fórum megtekintése</a>

en: Menu items list
hu: Menü elemek listája

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Sent
hu: Üzenet elküldve

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Metadata
hu: Meta adat

en: Minutes
hu: perc

en: Missing attachment ID.
hu: Hiányzik a csatolmány azonosító.

en: Missing options.
hu: Hiányzó beállítások.

en: Missing parameter "notice".
hu: Hiányzó "megjegyzés" paraméter.

en: Missing parameter "type".
hu: Hiányzó "típus" paraméter.

en: Missing target blog ID.
hu: Hiányzó cél blog ID.

en: Missing target post ID.
hu: Hiányzó cél bejegyzés ID.

en: Mobile App Promos
hu: Mobil alkalmazás prmóció

en: Mobile Apps
hu: Mobil alkalmazások

en: Mobile-compatible:
hu: Mobil-kompatibilitás:

en: Modal (Overlay Box)
hu: Ablak (Átfedő doboz)

en: Mode:
hu: Mód:

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email
hu: A felhasználók feliratkozhatnak a bejegyzésekre és hozzászólásokra, és értesítést kaphatnak email-ben azokról.

[ctx: Module Description]
en: Allow visitors to share your content.
hu: Lehetővé teszi a látogatóknak, hogy tartalmat osszanak meg.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
hu: Összegyűjtött statisztika és betekintés.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
hu: Különböző elegáns, grafikus beállításokkal jelenítheti meg képgalériáinkat.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
hu: Engedélyezze a felugró névjegykártyákat a hozzászóló Gravatarjával.

[ctx: Module Description]
en: Enhanced search, powered by Elasticsearch
hu: Fejlett keresés, az Elasticsearch segítségével

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
hu: A látogatók számára egy egyszerű mód arra, hogy megmutassák elismerésüket a tartalommal kapcsolatban.

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
hu: Forgalom és elérhetőség növelése.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
hu: Növeljük a látogatói élményt egy Tetszik gomb megjelenítésével a hozzászólások kedveléséhez.

[ctx: Module Description]
en: Insert a customizable contact form anywhere on your site.
hu: Helyezzünk el egy testre szabható kapcsolati űrlapot bárhol a honlapunkon.

[ctx: Module Description]
en: Tweak your site’s CSS without modifying your theme.
hu: Webhely testreszabása CSS segítségével, a sablon módosítása nélkül.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
hu: A bejegyzések és oldalak egyszerű szöveges Markdown szintaxis segítségével is megírhatóak.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
hu: Matematika

[ctx: Module Name]
en: Carousel
hu: Körhinta galéria

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
hu: Hozzászólás kedvelések

[ctx: Module Name]
en: Comments
hu: Hozzászólások

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
hu: Kapcsolat űrlap

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
hu: Egyedi CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
hu: Egyedi bejegyzés típusok

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
hu: Biztonsági mentések

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
hu: Fokozott disztribúció

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
hu: Extra oldalsáv widgetek

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
hu: Gravatar névjegykártya

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
hu: Végtelen görgetés

[ctx: Module Name]
en: Likes
hu: Kedvelések

[ctx: Module Name]
en: Manage
hu: Kezelés

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
hu: Mobil sablon

[ctx: Module Name]
en: Monitor
hu: Figyelő

[ctx: Module Name]
en: Notifications
hu: Értesítések

[ctx: Module Name]
en: Post by email
hu: Bejegyzés email-en keresztül

[ctx: Module Name]
en: Protect
hu: Védelem

[ctx: Module Name]
en: Publicize
hu: Népszerűsítés

[ctx: Module Name]
en: Related posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések

[ctx: Module Name]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: Module Name]
en: Sharing
hu: Megosztás

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
hu: Rövid kód beágyazások

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
hu: Egyszeri bejelentkezés

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
hu: Statisztika

[ctx: Module Name]
en: Site verification
hu: Weboldal ellenőrzés

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
hu: Oldaltérképek

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
hu: Helyesírás és nyelvhelyesség

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
hu: Csempe galériák

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
hu: WP.me rövidített hivatkozások

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
hu: Widget láthatóság

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
hu: Megjelenés

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
hu: Központosított kezelés

[ctx: Module Tag]
en: Developers
hu: Fejlesztők

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
hu: Mobil

[ctx: Module Tag]
en: Other
hu: Egyéb

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
hu: Képek és videók

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
hu: Ajánlott

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
hu: Statisztika

[ctx: Module Tag]
en: Social
hu: Közösségi

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
hu: Forgalom

[ctx: Module Tag]
en: Writing
hu: Írás

en: Module not found: `%s`.
hu: A következő modul nem található: `%s`.

en: Modules reset to default.
hu: Modulok visszaállítás az alapértelmezettre.

en: Month
hu: hónap

en: Monthly Archives: %s
hu: %s havi bejegyzések

en: Monthly archives
hu: Havi archívum

en: Months
hu: Havi

en: More
hu: (tovább...)

en: More Features
hu: További jellemzői

en: More Info
hu: További információ

en: More Photos
hu: Még több fotó

en: More information
hu: Bővebb információ

en: More information on using Publicize.
hu: Bővebb információ a népszerűsítésről.

en: Move menu section down
hu: Menü szekció lefele mozgatás

en: Move menu section up
hu: Menü szekció felfele mozgatás

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
hu: Meg kell adni a Twitter Timeline ID-t vagy felhasználónevet.

en: My Tweets
hu: Twittjeim

en: My site is down / I can't access my site.
hu: Az oldal nem működik / nem elérhető

en: Name
hu: Név

[ctx: Navigation item]
en: Debug
hu: Hibakeresés

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
hu: Adatvédelem

[ctx: Navigation item]
en: Terms
hu: ÁSZF

[ctx: Navigation item.]
en: At A Glance
hu: Áttekintés

[ctx: Navigation item.]
en: At a Glance
hu: Áttekintés

[ctx: Navigation item.]
en: Plans
hu: Csomagok

[ctx: Navigation item.]
en: Reset Options (dev only)
hu: Beállítások visszaállítása (csak fejlesztői verzió)

[ctx: Navigation item.]
en: Security
hu: Biztonság

[ctx: Navigation item.]
en: Sharing
hu: Megosztás

[ctx: Navigation item.]
en: Writing
hu: Írás

[ctx: Navigation item. Noun. Links to a debugger tool for Jetpack.]
en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Network Settings
hu: Hálózati beállítások

en: New Comic
hu: Új képregény

en: New Menu Item
hu: Új menü tétel

en: New Menu Item Label Name
hu: Új menütétel mező név

en: New Menu Sections Name
hu: Új menü szekció név

en: New Project
hu: Új feladat

en: New Project Tag Name
hu: Új feladat címke neve

en: New Project Type Name
hu: Új feladat típus neve

en: New Row
hu: Új sor

en: New Testimonial
hu: Új vélemény

en: New field
hu: Új mező

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
hu: Újabb <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólás &rarr;

en: Newest
hu: Legújabb

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: No
hu: Nem

en: No API key
hu: Nincs API kulcs

en: No Borders
hu: Nincs szegély

en: No Comics found
hu: Nem találhatóak képregények

en: No Comics found in Trash
hu: Nincsenek képregények a Lomtárban.

en: No Footer
hu: Nincs lábléc

en: No Header
hu: Nincs fejléc

en: No Labels
hu: Nincsenek feliratok

en: No Labels found
hu: Nem találhatóak címkék

en: No Menu Items found
hu: Nincs menütétel

en: No Menu Items found in Trash
hu: Nincs menütétel a lomtárban

en: No Modules Found
hu: A modul nem található

en: No Projects found
hu: Feladatok nem találhatóak

en: No Projects found in Trash
hu: Nincsenek feladatok a lomtárban

en: No Scrollbar
hu: Nincs görgetősáv

en: No Testimonials found
hu: Nincs találat

en: No Testimonials found in Trash
hu: Nincs találat a lomtárban

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
hu: A kérésben nem található blog azonosító. Próbáljuk meg leválasztani a Jetpacket a WordPress.comról, majd kapcsoljuk össze újra. Ha ez megtörtént, próbáljuk meg újra csatlakoztatn a Népszerűsítőt.

en: No command found.
hu: Parancs nem található.

en: No comment text was submitted.
hu: A hozzászólás szöveg nem lett megadva.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
hu: Nincs adat a VideoPress azonosító mögött: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
hu: Nem találhatóak visszajelzések

en: No logo set
hu: Logo nincs beállítva

en: No plugins found.
hu: Nem található bővítmény!

en: No reply from Jetpack servers
hu: A Jetpck szerverei nem válaszolnak

en: No suggestions
hu: Nincsenek javaslatok

en: No tags found.
hu: Nincs címke

en: No themes found.
hu: Nem találhatók sablonok.

en: No upcoming events
hu: Nincs közelgő esemény

en: No update needed
hu: Nincs szükség frissítésre

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
hu: Nem található felhasználói információ a kérésben. Bizonyosodjunk meg róla, hogy a felhasználói fiókunk össze van kapcsolva a Jetpackkel. Az összekapcsoláshoz használjuk az admin felület <a href="%s">Jetpack oldalát</a>.

en: No writing errors were found.
hu: Nem írásban észlelt hibát.

en: Nobody likes downtime, and that's why Downtime Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
hu: Senki sem szereti, ha a weboldala leáll, ezért dolgozik a Jetpack Figyelő. Rajta tartja szemét honlapunkon, és ellenőrzi annak működését minden öt percben. Amint leállást észlel, kapni fogunk egy email értesítést, amiben figyelmeztet a szóban forgó eseményről. Így gyorsan cselekedhetünk, hogy a webhely újra elérhető legyen!

en: Nonce verification failed.
hu: Hiba történt a nonce paraméter ellenőrzése során.

en: None
hu: Egyik sem

en: None, just display the badge please
hu: Csak a kitűzőt jelenítsük meg

en: Not Connected
hu: Nincs kapcsolat

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
hu: Megjegyzés: Az Egyedi CSS visszaáll alaphelyzetbe, amikor sablont változtatunk.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Notify me of follow-up comments by email.
hu: Email értesítőt kérek, ha további hozzászólás érkezik a bejegyzéshez.

en: Notify me of new posts by email.
hu: Email értesítőt kérek, ha új bejegyzés jelenik meg az oldalon.

[ctx: Noun]
en: Format:
hu: Formátum:

[ctx: Noun]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
hu: Szerző

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
hu: Szerepkör

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
hu: Dátum

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
hu: Címke

[ctx: Noun. Displayed to screen readers.]
en: Settings
hu: Beállítások

en: Number of Posts to Display:
hu: A megjelenítendő bejegyzések száma:

en: Official buttons
hu: Hivatalos gombok

en: Offset must be greater than or equal to 0.
hu: Eltolásnak nagyobbnak vagy egyenlőnek kell lennie, mint 0.

en: Ogg File URL
hu: OGG Fájl URL

en: Older posts
hu: Régebbi bejegyzések

en: On Mobile
hu: Mobilon

en: On for all posts
hu: Bekapcsolása minden bejegyzésnél

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
hu: Ezen az oldalon tudja megtekinteni a Jetpack moduljait, itt olvashat róluk többet és bekapcsolhatja vagy kikapcsolhatja ezeket, ha szükséges.

en: One of your IP addresses was not valid.
hu: Egy IP cím nem érvényes.

en: Only images can be uploaded here.
hu: Itt csak képek feltöltése lehetséges.

en: Only super admins can edit the global whitelist
hu: Csak a szuper adminok szerkeszthetik a globális engedélyezőlistát

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
hu: hungarian

en: Open link in a new window/tab
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban/új fülön

en: Open links in new window/tab:
hu: Hivatkozások megnyitása új ablakban/fülön:

en: Opens in new window
hu: Új ablakban nyílik meg

en: Option
hu: Beállítás

en: Optional text to display to your readers:
hu: Opcionális szöveg, amit meg kíván jeleníteni az olvasóknak:

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Options failed to reset.
hu: Beállításokat nem sikerült visszaállítani.

en: Options reset.
hu: Beállítások visszaállítása

en: Or
hu: Vagy

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Order
hu: Sorrend

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
hu: A PHP XML modulja nem elérhető. Lépjünk kapcsolatba a tárhelyszolgáltatóval, hogy engedélyezzék a PHP XML modult.

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Page URL
hu: Oldal URL

en: Page Widget
hu: Oldal Widget

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Parent Menu Section
hu: Szülő menü szekció

en: Parent Menu Section:
hu: Szülő menü szekció:

en: Parent Project Type
hu: Származtatott feladat típus

en: Parent Project Type:
hu: Származtatott feladat típus:

en: Passive Voice
hu: Szenvedő alak

en: Path
hu: Elérési út

en: People
hu: Emberek

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Permalink to %s
hu: %s bejegyzés közvetlen hivatkozása

en: Person Widget
hu: Személyi Widget

en: Personal Links
hu: Személyes hivatkozások

en: Phone:
hu: Telefonja:

en: Phrases to Avoid
hu: Kerülendő mondatok

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Pinterest Site Verification
hu: Pinterest weboldal ellenőrzés

en: Plan
hu: Csomag

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
hu: A(z) %s lejátszásához JavaScript szükséges.

en: Please activate Akismet.
hu: Kérjük kapcsoljuk be az Akismet nevű bővítményt.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
hu: Győződjünk meg róla, hogy írunk-e hozzászólást.

en: Please describe the problem you are having.
hu: Írjuk le részletesen a problémát.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
hu: Kérjük, adja meg az IP-címet, amelyet szeretne az engedélyezőlistára tenni.

en: Please install Akismet.
hu: Kérjük telepítsük az Akismet nevű bővítményt.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
hu: Figyeljünk arra, hogy a szolgáltatások korlátozottak, mivel a honlapunk személyes.

en: Please provide a valid email address.
hu: Kérem adjon meg egy érvényes email címet.

en: Please provide an email address to comment.
hu: Kérjük, adja meg email címét a hozzászóláshoz.

en: Please provide an email address.
hu: Kérjük, add meg az email címed.

en: Please provide your name to comment.
hu: Kérjük, adja meg a nevét a hozzászóláshoz.

en: Please provide your name.
hu: Kérjük add meg a neved.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
hu: Kérjük oldjuk meg ezt a matematikai feladványt, amivel bizonyítjuk, hogy nem vagyunk robotok. Miután megoldottuk, újra bejelentkezhetünk.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
hu: Kérjük adjunk meg egy felhasználói ID-t, felhasználónevet, vagy email címet.

en: Please specify a valid module.
hu: Adjunk meg egy valós modult.

en: Please specify a valid user.
hu: Adjunk meg egy érvényes felhasználónevet.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
hu: Adjuk meg, hogy egy blogot, vagy egy felhasználót szeretnénk leválasztani.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
hu: Kérjük, adjuk meg, ha vissza szeretnénk állítani a beállításokat, vagy modulokat

en: Please verify your birthday.
hu: Kérlek, erősítsd meg a születésnapod.

en: Plugin %s is not installed.
hu: %s bővítmény nincs telepítve.

en: Plugin Updates
hu: Bővítmény frissítések

en: Plugin activated.
hu: Bővítmény bekapcsolva.

en: Plugin can only be Network Activated
hu: A bővítmény csak aktívált hálózatban működik

en: Plugin deactivated.
hu: Bővítmény kikapcsolva.

en: Plugin deactivation is not allowed
hu: A bővítmények kikapcsolása nem engedélyezett.

en: Plugin found.
hu: Bővítményt talált.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Popular
hu: Népszerű

en: Popular Labels
hu: Népszerű tételek

en: Popular Project Tags
hu: Népszerű feladat címkék

en: Portfolio
hu: Portfólió

en: Portfolio Items
hu: Portfólió elemek

en: Portfolio Projects
hu: Portfólió feladatok

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
hu: Portfolió oldal megjelenítéséhez legfeljebb %1$s projektnek kell lennie

en: Portrait
hu: Portré

en: Position
hu: Elhelyezés

en: Post Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Post by %s.
hu: Bejegyzést készítette: %s.

en: Post by Email
hu: Bejegyzés emailen keresztül

en: Post converted. | %s posts converted
hu[0]: A bejegyzés átalakítva.
hu[1]: %s bejegyzés átalakítva.

en: Post navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: Post type:
hu: Bejegyzés típus:

en: Post was not sent - check your email addresses!
hu: Nem sikerült elküldeni a bejegyzést - ellenőrizzük az email címet!

en: Posted by
hu: Szerző:

en: Posted by %s
hu: Szerző:: %s

en: Posted in %s
hu: Kategória: %s

en: Posts
hu: Bejegyzés

en: Posts & Comments
hu: Bejegyzések & hozzászólások

en: Posts page
hu: Bejegyzések oldala

en: Preprocessor
hu: Előfeldolgozás

en: Preprocessor:
hu: Előfeldolgozó:

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview:
hu: Előnézet:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
hu: Előnézet: a változtatásokat el kell menteni, különben el fognak veszni

en: Price
hu: Ár

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Priority support
hu: Elsőbbségi segítségnyújtás

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
hu: Adatvédelem és Cookie-k: Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ. A weboldal böngészésével hozzájárulunk a cookie-k fogadásához. 
    További részletekért és a cookie-k szabályozásához kattintsunk ide:

en: Privacy Policy Link
hu: Adatkezelési tájékoztató hivatkozás

en: Processing...
hu: Feldolgozás...

en: Profile
hu: Profil

en: Project
hu: Feladat

en: Project Tag
hu: Feladat címke

en: Project Tags
hu: Feladat címke

en: Project Type
hu: Feladat típusa

en: Project Types
hu: Feladat típusok

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hu: A feladat vázlata frissítésre került. <a target="_blank" href="%s">Feladat előnézete</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
hu: Feladat közzétéve. <a href="%s">Feladat megtekintése</a>

en: Project restored to revision from %s
hu: A feladat visszaállításra került %s állapotából

en: Project saved.
hu: Feladat mentve.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
hu: Feladat időzítés: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Feladat előnézete</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hu: A feladat beküldésre került. <a target="_blank" href="%s">Feladat előnézete</a>

en: Project type list
hu: Projekt típusának listája

en: Project updated.
hu: Feladat frissítve.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
hu: A feladat frissítve. <a href="%s">Elem megtekintése</a>

en: Projects
hu: Feladatok

en: Projects list
hu: Projektek listája

en: Proofread Writing
hu: Lektorált írás

en: Proofread when a post or page is first published.
hu: Lektorálás, amikor egy bejegyzést vagy oldalt elsőnek közzétettük.

en: Proofreading
hu: Lektorálás

en: Protect API key
hu: Védelem API-kulcsa

en: Protect is inactive.
hu: A védelem ki van kapcsolva.

en: Protect whitelist
hu: Engedélyezőlista védelme

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: Proudly powered by WordPress
hu: WordPress Magyar Közösség

en: Publication Date
hu: Publikálás dátuma

en: Publicize
hu: Népszerűsítés

en: Publicize:
hu: Népszerűsítő:

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publisher limits playback of video embeds.
hu: A közzétevő korlátozza a beillesztett lejátszások számát.

en: Purple
hu: Lila

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
hu: Egy ábrát tesz az admin sávba, amin megtekinthető az elmúlt 48 óra Adminisztrátori megtekitések adatai.

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
hu: Vigyük az egeredet a Gravatarunk fölé az adatok megtekintéséhez.

en: RSS Links
hu: RSS Linkek

en: Random Order:
hu: Véletlen sorrend:

en: Reader
hu: Olvasó

en: Receive Monitor Email Notifications.
hu: Felügyeleti Email értesítések küldése.

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi bejegyzések

en: Red
hu: Piros

en: Red Cat Badge
hu: Vörös Macska kitűző

en: Redundant Phrases
hu: Redudáns eszközök

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
hu: %s kapcsolat frissítése

en: Regenerate Address
hu: Cím újragenerálása

en: Registered users
hu: Regisztrált felhasználók

en: Related
hu: Kapcsolódó bejegyzések

en: Related Posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések

en: Related posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések

en: Remove Service
hu: Szolgáltatás eltávolítása

en: Remove logo
hu: Logó eltávolítása

en: Repeated Word
hu: Szóismétlés

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
hu: <a href="%s">Sablonok CSS</a>-nek cseréje <b>(Haladó)</b>

en: Replace selection with:
hu: Cserélje kiválasztását erre:

en: Replacement
hu: Csere

en: Reply
hu: Válasz

en: Report visibility
hu: Jelentések láthatósága

en: Request failed with code %s
hu: A kérés sikertelen, hibakód: %s

en: Require Two-Step Authentication
hu: Kétlépcsős hitelesítés

en: Required?
hu: Kötelező?

en: Resetting Jetpack Options for %s...
hu: Jetpack %s beállítás újra beállítása...

en: Resetting Jetpack options…
hu: Beállítások visszaállítása folyamatban...

en: Resetting default modules...
hu: Alapértelmezett modulok visszaállítása...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
hu: Jetpack beállítások visszaállítása itt: wp_options...

en: Response was not OK:
hu: A válasz nem volt OK:

en: Restore
hu: Helyreállítás

en: Restore this item from the Trash
hu: Ezen tétel helyreállítása a lomtárból

en: Right
hu: Jobb

en: SEO Tools
hu: SEO eszközök

en: Save
hu: Mentés

en: Save &amp; Buy Upgrade
hu: Mentés &amp; Vásárlás

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save New Order
hu: Új rendelés mentése

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Save Stylesheet
hu: Stíluslap mentése

en: Save and go back to form builder
hu: Mentés és visszalépés az űrlap készítőbe

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Save this field
hu: Mező mentése

en: Saved successfully
hu: Sikeres mentés

en: Saving…
hu: Mentése...

en: Scroll back to top
hu: Vissza a tetejére scroll

en: Search
hu: Keresés

en: Search Comics
hu: Képregények keresése

en: Search Feedback
hu: Visszajelzés keresése

en: Search Menu Item Labels
hu: Keresés menütétel mezők

en: Search Menu Items
hu: Keresés menütételek

en: Search Menu Sections
hu: Menü szekció keresés

en: Search Modules…
hu: Modulok keresése...

en: Search Project Tags
hu: Feladat címkék keresése

en: Search Project Types
hu: Feladat típusok keresése

en: Search Projects
hu: Feladatok keresése

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: Search Testimonials
hu: Vélemények keresése

en: Search for a Jetpack feature.
hu: Keresés a Jetpack funkciók között.

en: Search results
hu: Keresési eredményeknél

en: Second param must be numeric or empty
hu: A második paraméter csak számot vagy semmit ne tartalmazzon

en: Security
hu: Biztonság

en: Security Scanning
hu: Biztonsági ellenőrzés

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
hu: Válassz egy felhasználót vagy az "Egyedi" opciót és adj meg egy email címet.

en: Select feedback to download
hu: Kiválasztott visszajelzés letöltése

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
hu: Válasszuk ki azokat a szerepeket, amiknek a jelentéseit figyelemmel szeretnénk kísérni.

en: Semantic Personal Publishing Platform
hu: Szemantikus személyes közzétételi platform

en: Send Email
hu: Email küldés

en: Send to Email Address
hu: Küldés a(z) email címre

en: Sent by a verified %s user.
hu: %s által hitelesített felhasználó küldte.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
hu: Ellenőrizetlen felhasználó küldte az oldaladra.

en: Separate tags with commas
hu: Címkék vesszővel elválasztva

en: Service name
hu: Szolgáltatás neve

en: Services dragged here will appear individually.
hu: Szolgáltatás gombokat ide is húzhatjuk. Nem fognak rejtve megjelenni.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
hu: Az ide húzott szolgáltatás gombok egy lenyíló menüből választhatók ki.

en: Set as logo
hu: Logó használata

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings have been saved
hu: Beállítások elmentve.

[ctx: Settings header]
en: Sharing buttons
hu: Megosztási gombok

en: Share
hu: Megosztás

en: Share on Tumblr
hu: Megosztása a Tumblr-n

en: Share this:
hu: Megosztás:

en: Shared
hu: Megosztva

en: Shared Post
hu: Megosztott bejegyzés

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Sharing Buttons
hu: Megosztó gombok

en: Sharing Settings
hu: Megosztási beállítások

en: Sharing URL
hu: URL megosztása

en: Sharing is off. Add services above to enable.
hu: A megosztás kikapcsolva. Ennek engedélyezéséhez adjunk hozzá a fenti szolgátatások közül.

en: Sharing label
hu: Megosztási címke

en: Shelf:
hu: Polc:

en: Shield Badge
hu: Pajzs kitűző

[ctx: Shorthand for Privacy Policy.]
en: Privacy
hu: Adatvédelem

[ctx: Shorthand for Terms of Service.]
en: Terms
hu: Szolgáltatás feltételei

en: Show Account Links
hu: Hozzáférési hivatkozások megjelenítése

en: Show Cover Photo
hu: Borítókép mutatása

en: Show Excerpts:
hu: Kivonatok mutatása:

en: Show Faces
hu: Arcok megjelenítése

en: Show Featured Image:
hu: Kiemelt kép megjelenítése:

en: Show Owners
hu: Tulajdonosok mutatása

en: Show Page Posts.
hu: Honlap bejegyzések mutatása

en: Show Personal Links
hu: Személyes hivatkozások megjelenítése

en: Show Photo
hu: Fotó mutatása

en: Show Stream
hu: Hírfolyam megjelenítése

en: Show Tag Line
hu: Alcím mutatása

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
hu: Jelenítsük meg a <em>'blog követése'</em> lehetőséget a hozzászólási űrlapon

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
hu: Jelenítsük meg a <em>'hozzászólások követése'</em> lehetőséget a hozzászólási űrlapon

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
hu: A WordPress mobil alkalmazások promóciójának a megjelenítése a mobil sablon lábrészében.

en: Show all
hu: Mind mutatása

en: Show buttons on
hu: Gombok megjelenítésének bekapcsolása

en: Show date
hu: Dátum mutatása

en: Show full posts on front page and on archive pages
hu: Teljes tartalom a megjelenítése a kezdőoldalon és az archívum oldalakon

en: Show likes.
hu: Kedvelés megjelenítése.

en: Show map
hu: Térkép megtekintése

en: Show map of photo location in carousel, when available.
hu: Mutassa a térképen a fotó készítésének helyét, amikor be van kapcsolva a Körhinta galéria.

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
hu: Metaadatok mutatása a fotón (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) a körhinta kép galériában, amikor a plugin be van kapcsolva.

en: Show profile photos in the plugin.
hu: Adatlapi képek megjelenítése a bővítményben.

en: Show related content after posts
hu: Kapcsolódó tartalom mutatása a bejegyzések után

en: Show sharing buttons.
hu: Megosztás gombok megjelenítése

en: Show the Reblog button on posts
hu: Reblog gomb megjelenítése a bejegyzéseknél

en: Show top posts over
hu: A legolvasottabb bejegyzések felül

en: Show top search terms over
hu: A legkeresettebb kulcsszavak felül

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
hu[0]: Feliratkozások kijelzése (%s feliratkozó)
hu[1]: Feliratkozások kijelzése (%s feliratkozó)

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
hu: Megmutatja a látogatóknak a kapcsolódó tartalmat a honlapról a bejegyzéseink alján. Ez biztatja őket 
    		a tovább böngészésre, a honlap felfedezésére, és arra, hogy rendszeres olvasókká váljanak.

en: Show your support for the Internet Defense League.
hu: Támogassuk az Internet Defense League-t.

en: Show:
hu: Mutat:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
hu: vagy

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
hu[0]: %s bejegyzések megjelenítése betöltésenként.

en: Shows your most viewed posts and pages.
hu: Megjeleníti a legnépszerűbb bejegyzéseket &amp; oldalakat.

en: Silver
hu: Ezüst

en: Similar post
hu: Kapcsolódó bejegyzés

en: Single Sign On
hu: Egyszerűsített bejelentkezés

en: Site Logo
hu: Oldal Logo

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Site Stats
hu: Statisztika

en: Site stats, related content, and sharing tools
hu: Webhely statisztikák, hasonló tartalmak és megosztási eszközök

en: Site successfully connected.
hu: Honlap sikeresen csatlakoztatva.

en: Sitemap Interval
hu: Oldaltérkép frissítési gyakoriság

en: Sitemap URL
hu: Oldaltérkép URL

en: Sites
hu: Weboldalak

en: Skip to primary content
hu: Tovább az elsődleges tartalomra

en: Skip to toolbar
hu: Ugrás az eszköztárra

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Smiley
hu: Hangulatjel

en: Smiley face
hu: Hangulatjel arca

en: Social
hu: Közösségi

en: Social Menu
hu: Közösségi hálózat menü

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
hu: Egyes sablonok és bővítmények <a href="%1$s" target="_blank">ismert konfliktusokkal</a> rendelkeznek a Jetpack használata során – ellenőrizzük <a href="%2$s" target="_blank">a listát</a>. (HA rákattintunk a <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack támogatás oldalak</a>ra vagy a <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack támogatás fóruma</a> oldalra, elképzelhető, hogy mások tapasztalatait megtaláljuk, illetve a probléma megoldására is találhatunk útmutatót.)

en: Someone likes one of my posts
hu: valaki kedveli a bejegyzéseim

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
hu: Valaki hozzá szeretne férni a honlaphoz vagy lehet csak találkozott egy hibával. :) Zárjuk be ezt az ablakot.

en: Something Else
hu: Valami más

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
hu: Valami összekeveredett a Jetpack kapcsolatban!

en: Something went wrong:
hu: Valami elromlott:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
hu: Sajnáljuk, valami olyan hiba történt, aminek nem lett volna szabad. Próbálja újra, talán sikerülni fog.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
hu: Sajnáljuk, de hiba történt a hozzászólás küldésekor. Legyen szíves megpróbálni újra kicsit később.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
hu: Sajnos, nem lehetséges azonosítani a kérést.

en: Sorry, nothing to report.
hu: Sajnos nincsenek jelentések.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
hu: Sajnáljuk, a blog nem oszthat meg bejegyzéseket email-ben.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
hu: Sajnáljuk, az ön böngészőjét nem támogatjuk. Javasoljuk, frissítsen: browsehappy.com

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
hu: Elnézést kérünk! Nem tudjuk ezt a címet megjeleníteni a térképen. A cím formázása helyes?

en: Sort by:
hu: Sorrend:

en: Spam Protection
hu: Spam védelem

en: Spelling
hu: Helyesírásellenőrzés

en: Square Tiles
hu: Csempék

en: Start Video After
hu: Videó indítása után

en: State-of-the-art spam defense powered by Akismet.
hu: A legkorszerűbb spam védelem az Akismet támogatásával.

en: Static page:
hu: Statikus oldal:

en: Stats
hu: Statisztika

en: Status updated
hu: Állapot frissítve

en: Style:
hu: Stílus:

en: Stylesheet saved.
hu: Stíluslap elmentve.

en: Sub-site override
hu: Al-honlap felülbírálás

en: Subject
hu: Tárgy

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit &#187;
hu: Elküld &#187;

en: Submitting Comment%s
hu: Hozzászólás%s

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Subscribe Button:
hu: Feliratkozás gomb:

en: Subscribe Placeholder:
hu: Feliratkozás Placeholder:

en: Subscribe to %s
hu: Feliratkozás: %s

en: Subscribe to Blog via Email
hu: Iratkozzon fel email címével a Blogra

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Success Message Text:
hu: Sikeres üzenet szövege:

en: Summary
hu: Összegzés

en: Super Badge
hu: Szuper kitűző

en: Support
hu: Támogatás

en: Switch
hu: Kapcsoló

en: Sync Queue lag: %1$s
hu: A szinkronizációs sor késleltetése: %1$s

en: Sync Queue size: %1$s
hu: A szinkronizációs sor mérete: %1$s

en: Tag name
hu: Cimke név

en: Tagged with %s
hu: Címkék %s

en: Tags
hu: Letöltés címke

en: Take Our Survey
hu: Elállunk a felméréstől

en: Take WordPress with you.
hu: Legyen mindig velünk a WordPress

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
hu: A weboldal és a Jetpack kompatibilitásának tesztelése

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
hu: Honlap Jetpack kompatibilitás ellenőrzése.

en: Testimonial
hu: Vélemény

en: Testimonial Archive Content
hu: Vélemény archívum tartalom

en: Testimonial Archive Featured Image
hu: Vélemény archívum kiemelt kép

en: Testimonial Archive Title
hu: Vélemény archívum címe

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hu: Vélemény vázlat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
hu: Vélemény közzétéve. <a href="%s">Vélemény megtekintése</a>

en: Testimonial saved.
hu: Vélemény mentve.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
hu: Vélemény vázlat: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézet</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hu: Vélemény beküldésre került. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Testimonial updated.
hu: Vélemény frissítve.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
hu: Vélemény frissítve. <a href="%s">Vélemény megtekintése</a>

en: Testimonials
hu: Vélemények

en: Testimonials list
hu: Vélemények listája

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
hu: Weboldala kompatibilitási tesztelése a Jetpack segítségével...

en: Text
hu: Szöveg

en: Text & Image Links
hu: Szöveg & Kép hivatkozása

en: Text Link
hu: Szöveges hivatkozás

en: Text List
hu: Szöveg lista

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Textarea
hu: Szövegmező

en: That connection has been removed.
hu: A kapcsolat el lett távolítva

en: The Big Day
hu: A nagy nap

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
hu: ID/WP.com Blog ID a honlapon

en: The Jetpack Module is already activated.
hu: A Jetpack modul már be van kapcsolva.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
hu: A Jetpack modul már be van kapcsolva.

en: The Jetpack Version is %s
hu: Jetpack verzió: %s

en: The Plugin is already active.
hu: A bővítmény már be van kapcsolva.

en: The Plugin is already deactivated.
hu: A bővítmény már ki van kapcsolva.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
hu: Twitter felhasználónév. A honlap domain név tulajdonos.

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
hu: A VideoPress bővítmény nem tud kommunikálni a VideoPress szerverekkel. Ez a hiba legtöbbször a bővítmény nem megfelelő beállításai miatt történik. Telepítsük újra, vagy frissítsünk a beállításokon.

en: The WP.com user ID of the connected user
hu: A WP.com felhasználó ID-vel csatlakozott a felhasználó

en: The WP.com user email of the connected user
hu: A WP.com email címével csatlakozott a felhasználó

en: The WP.com username of the connected user
hu: A WP.com felhasználónevével csatlakozott a felhasználó

en: The WordAds module is not active
hu: A WordAds modul nincs bekapcsolva

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
hu: A WordPress for Android App kapott egy arculat átalakítást

en: The WordPress.com blog_id is %d
hu: WordPress.com blog_id: %d

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
hu: A bejelentkezési munkamenet lejárt. Térjünk vissza, és próbáljuk újra.

en: The big day is here.
hu: Eljött a nagy nap!

en: The default content width for the %s theme is %d pixel. | The default content width for the %s theme is %d pixels.
hu[0]: Az alapértelmezett tartalom szélessége a(z) %s témában, %d pixel.

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
hu: Az email cím érvénytelen. Kérjük, ellenőrizését és próbálja újra.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
hu: A kép segít összegyűjteni a statisztikát és <strong>a világot egy jobb hellyé teszi</strong>, de még mindig működik, ha rejtve van.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
hu[0]: A(z) %s modult nem sikerült bekapcsolni.
hu[1]: A(z) %s modult nem sikerült bekapcsolni.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
hu[0]: A(z) %s modul bekapcsolva.
hu[1]: A(z) %s modul bekapcsolva.

en: The number of sites of the connected WP.com user
hu: WP.com felhasználó csatlakoztatott honlapjainak száma

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
hu[0]: A régi verzió ki van kapcsolva, és el lehet távolítani a webhelyen.
hu[1]: A régi verziók ki vannak kapcsolva, és el lehet távolítani a webhelyen.

en: The plugin is already installed
hu: A bővítmény már telepítve van

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
hu: Az elsődleges kapcsolat a <strong>%s</strong> email címhez és WordPress.com felhasználói fiókhoz köthető.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
hu: A lektorállási vizsgálat javaslatokat ad ebben a bejegyzésben. Biztos, hogy szeretné közzétenni így?
    
    Kattintson az OK gombra, ha közzé szeretné tenni, vagy a Mégse gombra megtekintheti a javaslatokat és szerkesztheti a bejegyzést.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
hu: A lektorállási vizsgálat javaslatokat ad ebben a bejegyzésben. Biztos, hogy szeretné közzétenni így?
    
    Kattintson az OK gombra, ha közzé szeretné tenni, vagy a Mégse gombra megtekintheti a javaslatokat és szerkesztheti a bejegyzést.

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese and Spanish.
hu: A lektorálást támogatja az Angol, Francia, Német, Portugál, Spanyol nyelveket.

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
hu: A lektorálást támogatja az Angol, Francia, Német, Portugál, Spanyol nyelveket. A felhasználói felület nyelve (lásd fent), az alapértelmezett lektorálási nyelv.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
hu: A kért Jetpack modult nem lehet bekapcsolni.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
hu: A kért Jetpack modult nem lehet kikapcsolni

en: The requested Jetpack module is inactive.
hu: A kért Jetpack modul inaktív.

en: The requested Jetpack module is not active.
hu: A kért Jetpack modul nincs bekapcsolva.

en: The requested Jetpack module was activated.
hu: A kért Jetpack modul bekapcsolva

en: The requested Jetpack module was already inactive.
hu: A kért Jetpack modul már inaktív volt.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
hu: A kért Jetpack modul kikapcsolt volt.

en: The requested Jetpack module was not found.
hu: A kért Jetpack modul nem található.

en: The response parameter is invalid or malformed
hu: A válasz paraméter érvénytelen vagy hibás

en: The response parameter is missing
hu: A válasz paraméter hiányzik

en: The roles property must be a string or an array.
hu: A szerepköröknek string vagy array típusúnak kell lenniük.

en: The secret parameter is invalid or malformed
hu: A titkos paraméter érvénytelen vagy hibás

en: The secret parameter is missing
hu: A titkos paraméter hiányzik

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
hu: A tartalom kiemeléssel kapcsolatos beállítások <a href="%s">áthelyezésre kerültek a Megjelenés &rarr; Testreszabás</a> menüpont alá.

en: The specified theme was not found.
hu: A megadott sablon nem található.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
hu: A próbák eredménye és néhány egyéb hasznos információ is elküldésre került a támogató csapat számára. Az elküldendő információt itt lehet <a href="#">átnézni/módosítani</a>.

en: The theme is already installed
hu: A sablon már telepítésre került

en: The user is already connected
hu: A felhasználó már csatlakozott

en: The widget only works with Facebook Pages.
hu: A widget csak Facebook oldalakkal működik.

en: Theme
hu: Sablon

en: Theme is empty.
hu: Sablon üres.

en: Theme: %1$s.
hu: Sablon: %1$s.

en: Themes
hu: Sablonok

en: There are unsaved settings in this tab that will be lost if you leave it. Proceed?
hu: El nem mentett változások vannak ezen a lapon, amik elvesznek, ha elnavigálunk. Biztosan ezt szeretnénk?

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hu: Nincs mérési eredmény, mivel ez egy védett/magán jellegű bejegyzés.

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
hu: Úgy tűnik, hogy hiba van a webhely kommunikációs képességeivel a Jetpack kiszolgálók irányába.

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
hu: Volt egy kis probléma a kommunikációval a lektorálás szolgáltatásnál. Próbálja újra egy perc múlva.

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
hu: Probléma adódott a %s -hez történő csatlakozáskor. Bontsd meg a kapcsolatot és próbáld újra.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
hu: Próbléma adódott a Népszerűsítőhöz való kapcsolódás közben. Próbáljuk újra.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
hu: Kommunikációs hiba volt a lektorálási szolgáltatásban.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
hu: Hiba történt a Jetpack szerverekkel történő kapcsolatfelvétel közben.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
hu: Hiba történt a felhasználó létrehozásakor. Értesítsük az oldalunk adminisztrátorát a problémáról.

en: There was an error deactivating your plugin
hu: Hiba a bővítmény kikapcsolásakor

en: There was an error installing your plugin
hu: Hiba lépett fel a bővítmény telepítése közben

en: There was an error installing your theme
hu: Hiba a sablon telepítése közben

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
hu: Hiba történt a WordPress.com fiókunkkal való bejelentkezéskor. Próbáljuk újra vagy próbáljunk meg bejelentkezni a felhasználónevünkkel és jelszavunkkal.

en: There was an error updating your plugin
hu: Hiba történt a bővítmény frissítése közben

en: There was an error updating your theme
hu: Hiba történt a sablon frissítése közben

en: There was an error when subscribing. Please try again.
hu: Hiba a feliratkozás során. Kérjük, próbálja újra.

en: There was an error while activating the module.
hu: Hiba lépett fel a modul bekapcsolása közben.

en: There was an error while deactivating the module.
hu: Hiba lépett fel a modul kikapcsolása közben.

en: There was an error while getting the update data for this site.
hu: Hiba történt, miközben az oldal adatai frissítésre kerültek.

en: There was an unspecified error registering the site
hu: Ismeretlen hiba történt az oldal regisztrálása közben

en: These settings affect all sites on the network.
hu: Ezek a beállítások hatással vannak minden honlapon a hálózaton belül.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
hu: Ezek a beállítások azokra az email-ekre vonatkoznak, amelyek a blogtól a követőkhöz mennek.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
hu: (kötelező)

en: This connection is working correctly.
hu: A kapcsolat megfelelően működik.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hu[0]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.
hu[1]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.

en: This module has no configuration options
hu: Ennek a modulnak nincsenek beállítási lehetőségei

en: This post has been shared!
hu: Bejegyzés megosztva!

en: This post is password protected.
hu: Ez a bejegyzés jelszóval védett.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
hu: Ez az adatlap jelenleg egy Wordpress.com adatlaphoz sem kapcsolódik.

en: This site has no plugins.
hu: Ez a honlap nem rendelkezik bővítményekkel.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
hu: A diavetítést nem lehet elindítani. Próbáljuk újratölteni az oldalt, vagy megtekinteni másik böngészőben.

en: This slideshow requires JavaScript.
hu: Ehhez a diavetítéshez JavaScript szükséges.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
hu: Ez a felhasználó nem jogosult tartózkodni a %s blogon.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
hu: A felhasználó nem jogosult a bővítményeket kezelni ezen a hálózaton.

en: This video is intended for mature audiences.
hu: Ez a videó csak felnőtt nézők számára ajánlott.

en: This will reset all Jetpack options, are you sure?
hu: Ezzel minden Jetpack beállítás elveszik. Biztosan folytatni szeretnénk?

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Thumbnail Grid
hu: Bélyegkép Rács

en: Tiled Columns
hu: csempe oszlopok

en: Tiled Galleries
hu: Csempe galériák

en: Tiled Mosaic
hu: Mozaik Galéria

en: Tiles
hu: Csempék

en: Time
hu: Idő

en: Time:
hu: Idő:

en: Timeline Theme:
hu: Idővonal sablon:

en: Title
hu: Cím

[ctx: Title for Reader sub-menu that contains followed sites, likes, and recommendations]
en: Streams
hu: Hírfolyamok

en: Title:
hu: Cím:

en: To infinity and beyond
hu: A végtelenbe és azon túl

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
hu: Ahhoz, hogy használni tudja az Email Bejegyzéseket az Ön %s felhasználói nevét hivatkozással kell ellátni a WordPress.com felhasználói nevéhez.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
hu: Ahhoz, hogy használhassuk a népszerűsítés modult a %s fiókunkat be kell kapcsolni a WordPress.com fiókunk használatával az alábbi hivatkozást használva.

en: Top
hu: Fent

en: Top Posts
hu: Legjobb bejegyzések

en: Top Posts &amp; Pages
hu: Legnépszerűbb bejegyzések és oldalak

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
hu: A legnépszerűbb bejegyzések &amp; oldalak kiszámítása az elmúlt 24-48 óra adataiból történik. A változásukhoz idő kell.

en: Top Searches
hu: Legjobb keresőszavak

en: Track your growth
hu: Kövesd nyomon a növekedést

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Transparent Background
hu: Átlátszó háttér

en: Trash
hu: Lomtár

en: Trouble with Jetpack?
hu: Hiba lépett fel a Jetpack használata közben?

en: Try Again
hu: Újra

en: Try again
hu: Próbálja újra

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
hu: Kapcsoljuk be a JavaScript-et, hogy a Jetpack teljes lehetőségeit fel tudjuk oldani!

en: Turned on per post
hu: Bekapcsolása bejegyzésenként

en: Tweets by @%s
hu: Twitt @%s

en: Twitter Site Tag
hu: Twitter honlap címke

en: Twitter Timeline
hu: Twitter idővonal

en: Twitter Username:
hu: Twitter felhasználónév:

en: Type
hu: Típus

en: Type of Widget
hu: Widget típusa

en: Type of gallery.
hu: Galéria típusa.

en: Types
hu: Típusok

en: Types of pages to display:
hu: Oldal típusok megjelenítése:

en: UP
hu: Fel

en: Uh oh, %(number)s threat found. | Uh oh, %(number)s threats found.
hu[0]: Uh! Sajnos, %(number)s fenyegetés található.
hu[1]: Uh! Sajnos, %(number)s fenyegetés található.

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
hu: Nem sikerült létrehozni a bejegyzést email cím segítségével. Kérjük, próbálkozzon később.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
hu: Nem sikerült kikapcsolni a bejegyzést email cím segítségével. Kérjük, próbálkozzon később.

en: Unable to fetch the requested data.
hu: Nem tudjuk lekérdezni a kért információt.

en: Unable to list plugins.
hu: Bővítményeket nem lehet felsorolni.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
hu: Nem sikerült újra létrehozni a bejegyzést email cím segítségével. Kérjük, próbálkozzon később.

en: Uncategorized
hu: Egyéb

en: Unexpected response
hu: Nem várt válasz

en: Unknown post type requested.
hu: Ismeretlen bejegyzés típust igényeltünk

en: Unlink me from WordPress.com
hu: Kapcsolat megszakítása köztem és a WordPress.com között

en: Unlinked from WordPress.com.
hu: Elválasztva a WordPress.com fiókunktól.

en: Unlinking from WordPress.com
hu: Elválasztása a WordPress.com fiókunktól.

en: Untitled Post
hu: Névtelen bejegyzés

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Update Menu Item Label
hu: Menü elem címkéjének frissítése

en: Update Menu Section
hu: Menü szekció frissítés

en: Update Project Tag
hu: Feladat címke frissítése

en: Update Project Type
hu: Feladat típus frissítése

en: Update WordPress to unlock Jetpack's full potential!
hu: Frissítsük a WordPress-t, hogy a Jetpack teljes lehetőségeit fel tudjuk oldani!

en: Update your browser to unlock Jetpack's full potential!
hu: Frissítsük böngészőnket, hogy a Jetpack teljes lehetőségeit fel tudjuk oldani!

en: Updated %(slug)s settings.
hu: %(slug)s beállítások frissítve.

en: Updating %(slug)s settings…
hu: %(slug)s beállítások frissítése...

en: Updating Post by Email address…
hu: Bejegyzés frissítése Emailen keresztül...

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
hu: Frissített beállítás: %s - "%s"

en: Updating settings…
hu: Beállítások frissítése...

en: Upgrade
hu: Előfizetés

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
hu: Fókusz frissítése: A VideoPress esküvők részére

en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
hu: Fókusz frissítése: A VideoPress esküvők részére

en: Uploaded by %s
hu: Feltöltő: %s

en: Uploading...
hu: Feltőltés...

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
hu: Google Analytics használata a Végtelen görgetéssel

en: Use Markdown for comments.
hu: Markdown használata hozzászólásoknál.

en: Use Markdown for posts and pages.
hu: Markdown használata bejegyzéseknél és oldalaknál.

en: Use a valid email address.
hu: Érvényes email címet adjunk meg.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
hu: Használja az automatikusan észlelt nyelvi lektorálást a bejegyzéseknél és oldalakon

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
hu: Használjunk régebbi Flash Player lejátszót (nem ajánlott)

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
hu: Használjuk a <kbd>TAB</kbd> billentyűt az oszlopok közötti mozgásához és az <kbd>ENTER</kbd> vagy a <kbd>RETURN</kbd> billentyűt arra, hogy az aktuális sort mentse a következőre lépve.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
hu: Ezekkel a beállításokkal megjeleníthetőek különböző típusú tartalmak a webhelyen.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
hu: Elrejt

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
hu: Mutat

en: User %s could not be disconnected. Are you sure they're connected currently?
hu: %s nem tud kapcsolatot bontani. Biztos, hogy a kapcsolat jelenleg is fenn áll?

en: User has been successfully disconnected.
hu: %s sikeresen lecsatlakozott.

en: Value
hu: Érték

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
hu: A VaultPress aktív és hamarosan elkészíti weboldalunk biztonsági mentését.

en: Verified Services
hu: Ellenőrzött szolgáltatások

en: Verify your site ownership with services like Google, Bing, Pinterest, and Yandex. This gives you access to
    		advanced features on these services and get verification badges.
hu: Igazoljuk a honlapunk tulajdonjogát olyan szolgáltatásokban, mint a Google, a Bing vagy a Pinterest. Így hozzáférést szerezhetünk
    		további, fejlett funkciókhoz ezekben a szolgáltatásokban és jelvényt is kaphatunk az ellenőrzés elismeréseként.

en: Version.
hu: Verzió.

en: Video ID
hu: Videó ID

en: Video URL
hu: Videó URL

en: Video Width
hu: Videó Szélesség

en: Video on %s
hu: %s videó

en: Video post by %s.
hu: Videó bejegyzést készítette: %s.

en: Video post.
hu: Videó bejegyzés.

en: VideoPress Shortcode
hu: VideoPress Rövidkód

en: View All
hu: Összes

en: View Comic
hu: Képregény megtekintése

en: View Full Profile &rarr;
hu: Teljes profil megtekintése &rarr;

en: View Full Site
hu: Teljes honlap megtekintés

en: View Menu Item
hu: Menü tétel megtekintés

en: View Menu Item Label
hu: Menütétel mező megtekintés

en: View Menu Section
hu: Menü szekció megtekintés

en: View Mobile Site
hu: Mobil oldal megtekintése

en: View Network Admin
hu: Hálózati adminisztrátor megtekintése

en: View Project
hu: Projekt megtekintése

en: View Project Tag
hu: Feladat címke megtekintése

en: View Project Type
hu: Feladat típus megtekintése

en: View Site
hu: Oldal megtekintése

en: View Site Stats without JavaScript
hu: Honlap statisztikák megtekintése JavaScript nélkül

en: View Testimonial
hu: Vélemény megtekintése

en: View all posts by %s
hu: %s összes bejegyzéseinek megtekintése

en: View complete profile
hu: Teljes adatlap megtekintése

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
hu: Teljes méret <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
hu: Megtekintés: Instagram

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
hu: Tekintsük meg az emberek adatlapját, kattintsunk a Gravatar képükre

en: View stats on WordPress.com right now
hu: WordPress.com statisztikák megtekintése most

en: View your security dashboard
hu: Biztonsági vezérlőpult megtekintése

en: View your spam stats
hu: Spam statisztikák megtekintése

en: View:
hu: Megtekintés:

en: Views
hu: Megtekintések

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
hu: Nézettség az elmúlt 48 óra alatt. Kattintson ide több statisztikai információért.

en: Views today
hu: Mai megtekintések

en: Views: %(numberOfViews)s
hu: Megtekintés: %(numberOfViews)s

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
hu: Nézze meg az <a href="%s">oldal statisztikát.</a>

en: Visit the post for more.
hu: Tekintsük meg a teljes bejegyzést.

en: Warning! Multibyte support missing!
hu: Figyelem! Multibyte támogatás hiányzik!

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
hu: Nem siekrült ellenőrizni, hogy a kiszolgáló ellenőrzött kérést küldött. Próbáljuk újra, és bizonyosodojunk meg róla, hogy nincs semmi zavaró a kiszolgáló és a Jetpack szerver között.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
hu: Sajnos pillanatnyilag nem tudjuk megjeleníteni a statisztikákat. Az oldal frissítése szükséges.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
hu: Sajnos pillanatnyilag nem tudjuk megjeleníteni a statisztikákat. Az oldal frissítése szükséges. Ha a hiba továbbra is fennáll, <a href="%1$s" target="_blank">szükség van arra, hogy a támogatási szolgáltatással kapcsolatba lépjünk</a>. A jelentésben az alábbi adatokat kérjük megadni.

en: Website
hu: Honlap

en: Website Verification Services
hu: Weboldal ellenőrző szolgáltatások

en: Weeks
hu: Heti

en: Welcome to %s.
hu: Üdvözöljük a %s verziójában.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
hu: Üdvözöljük az Egyedi CSS világában!
    
    Ha szeretnénk megtudni, hogyan is működik, látogassunk el ide: http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome to Jetpack
hu: Üdvözöljük a Jetpack-ben

en: Welcome to {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!
hu: Üdvözöljük a {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}} verziójában!

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
hu: Üdvözlet! Készen állunk az első bejegyzés közzétételére?
    
    Az új webképregény oldalunk elkészült. Kezdjük el a képregény <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">testreszabását</a> a cím és szlogen megadásával az olvasók tudjni fogják, hogy mi is ez az egész.
    
    Segítségre van szükség? Tekintsük meg a WordPress.com oldalán a <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">kezdő lépéseket</a> és az <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">útmutatót</a>. Merüljünk el a <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">Képregénycsíkok közzétételének rejtelmeiben!</a>
    
    Sok-sok nevetést kívánunk,
    WordPress.com Közösség

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
hu: Majd azt is tudatja email-en keresztül, amint a webhely ismét elindul és fut, így szemmel tartható a teljes leállási és újraindulási folyamat.

en: What should the subject line be?
hu: Mi legyen a tárgy mezőben?

en: What size photos would you like to display?
hu: Milyen méretű fotókat szeretnénk megjeleníteni?

en: What would you like to see on your Jetpack Dashboard?
hu: Mit szeretnénk látni a Jetpack vezérlőpultján?

en: What's a Gravatar?
hu: Mi az a Gravatar?

en: When
hu: Mikor

en: White
hu: Fehér

en: Whitelist Management
hu: Engedélyezőlista kezelés

en: Whitelist is empty.
hu: Az engedélyezőlista üres.

en: Whitelist saved.
hu: Engedélyezőlista mentve.

en: Whitelisted IP addresses
hu: Engedélyezett lista IP-címei

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
hu: Engedélyezőlista IP-címei megakadályozzák, hogy valaha is blokkolja a Jetpack ezeket az IP címeket.

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
hu: -

en: Widget title:
hu: Widget név:

en: Width
hu: Szélesség

en: With 1 comment | With %s comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: %s hozzászólás

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
hu: A Körhinta galéria engedélyezésekor, bármilyen szabványos WordPress galériával már bejegyzésekbe vagy oldalakba beágyazott gyönyörű,
    		teljes képernyős képek böngészésére alkalmas felületet ad. Megjegyzésekkel és EXIF metaadatokkal.

en: WordPress Apps
hu: WordPress Alkalmazások

en: WordPress.com Likes are
hu: WordPress.com tetszik

en: WordPress.com Likes are:
hu: WordPress.com kedvelői:

en: WordPress.com Reblog Button
hu: WordPress.com reblog gomb

en: WordPress.com Terms of Service
hu: WordPress.com szolgáltatás feltételei

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
hu: WordPress.com most nem tudja kiszolgálni a Jetpacket. Próbáld újra később.

en: Would you tell us why? Just {{a}}answering two simple questions{{/a}} would help us improve Jetpack.
hu: Megmondanánk, hogy miért? Csak {{a}}két egyszerű kérdésre kellene válaszolni.{{/a}} Ezzel segítene tökéletesíteni a Jetpackot.

en: Write a Comment...
hu: Hozzászólás...

en: XML News Sitemap
hu: XML Hír-oldaltérkép

en: XML Sitemap
hu: XML Oldaltérkép

en: XML Video Sitemap
hu: XML Videó Oldaltérkép

en: Year
hu: év

en: Yearly Archives: %s
hu: %s. év bejegyzései

en: Yearly archives
hu: Éves archívumok

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
hu: Igen. Megadható több email cím az Email cím mezőbe, és elválasztóak vesszővel. Az értesítő email-t ezután kell küldeni minden egyes email címre.

en: Yes
hu: Igen

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
hu: Minden rendben van! A honlap mostantól kezelhető a <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/plugins</a> oldalon keresztül is.

en: You are not allowed to make this change.
hu: Ez a változást nem hajthatjuk végre.

en: You are not allowed to manage this item.
hu: Nincs jogosultság a tétel módosításhoz.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
hu: Nincs jogosultság ennek a tételnek a lomtárból történő áthelyezéséhez.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
hu: Nincs megfelelő jogosultság ennek a tételnek a lomtárba helyezéséhez.

en: You are not allowed to switch to this theme
hu: Nem engedélyezett a váltás erre a sablonra

en: You are required to specify a capability to check.
hu: Be kell állítani a képességét, hogy ellenőrizhesse.

en: You are required to specify a plugin to activate.
hu: Be kell állítani egy bővítményt, hogy bekapcsolhassa.

en: You are required to specify a plugin.
hu: Be kell állítani egy bővítményt.

en: You are required to specify a theme to switch to.
hu: Be kell állítani egy sablont, hogy választhasson.

en: You are required to specify a theme to update.
hu: Be kell állítani egy sablont, hogy frissíthesse.

en: You are using an outdated version of WordPress
hu: Elavult változatát használjuk a WordPress-nek

en: You are using an unsupported browser version.
hu: A használt böngésző, nem támogatott böngésző verzió.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
hu: Bekapcsolhatja vagy kikapcsolhatja az egyes modulokat a Jetpackban, az igényeinek megfelelően.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
hu: Felvehetjük a következő változókat is az URL címbe megosztásnak:

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
hu: Létrehozhatod a kapcsolatot csak magadnak vagy az összes felhasználónak a blogodon. A megosztott kapcsolatok a (Megosztott) szöveggel vannak jelölve.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
hu: Most meg tudjuk spórolni számodra a bejelentkezéssel eltöltött időt a WordPress.com fiók és a %s honlap összecsatlakoztatásával.

en: You can see the information about security scanning in the "At a Glance" section.
hu: A biztonsági elemzésről az "Áttekintés" szekcióban kaphatunk információkat.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
hu: Nem lehet lecsatlakozni, anélkül, hogy először csatlakozott volna.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: You have JavaScript disabled
hu: A JavaScriptet kikapcsoltuk

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
hu: Azt választottuk, hogy ne csatlakoztassuk a blogunkat. Kattintsunk az "elfogadás" gombra, amikor szeretnénk csatlakoztatni a fiókunkat.

en: You have shared this post with %s
hu: A bejegyzést megosztva a következő e-mail címmel: %s

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
hu: Sikeresen csatlakoztunk a %1$s fiókunkhoz a %2$s segítségével.

en: You have successfully disconnected Jetpack
hu: Sikeres lecsatlakozás a Jetpackről.

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
hu: Hozzászólás írásához <a href="%s">bejelentkezés</a> szükséges.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
hu: Hozzászóláshoz <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">be kell jelentkezni</a>!

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
hu: Ennek a lehetőségnek a használatához a Jetpackünket csatlakoztatni kell WordPress.com-hoz.

en: You must specify a valid action
hu: Érvényes parancs megadása

en: You must specify a valid blog URL!
hu: Meg kell adnunk egy érvényes blog URL-t!

en: You must specify an option_name
hu: Meg kell adni egy option_name-t

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
hu: Be kell írni a felhasználói ID-t a <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> helyes működése érdekében. <a href="%2$s" target="_blank">Teljes használati utasítás</a>.

en: You need to register for VaultPress.
hu: VaultPress használatához regisztráció szükséges.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
hu: Be kell regisztrálni a Jetpackot csatlakoztatása előtt.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
hu: Neked kell kiválasztanod, hogy melyiket szeretnéd megjeleníteni a <a href="%s">Gravatar Adatlap widget</a>-ben.

en: You successfully logged out.
hu: A kijelentkezés sikeres.

en: Your API key is invalid
hu: Érvénytelen API kulcs

en: Your Custom Content Types
hu: Egyedi tartalom típus

en: Your Email Address
hu: Email címed

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
hu: A Jetpack telepítés rendben van!

en: Your Name
hu: Név

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
hu: A honlap statisztika jobban működik, ha a JavaScript engedélyezve van.

en: Your answer was incorrect, please try again.
hu: Helytelen válasz, próbálkozzunk újra.

en: Your blog does not currently have any published posts.
hu: Jelenleg nincs közzétett bejegyzés a blogban.

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Your comment is in moderation.
hu: A hozzászólás moderációra várakozik.

en: Your comment was approved.
hu: A hozzászólás jóváhagyásra került

en: Your current IP: %(ip)s
hu: Jelenlegi IP címünk: %(ip)s

en: Your current IP: %s
hu: Az aktuális IP cím: %s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
hu: A fő honlapunk nem csatlakozik a WordPress.com oldalhoz. Kapcsolódjon, hogy kaphasson egy API kulcsot.

en: Your new field was saved successfully
hu: Az új mezőt sikeresen elmentettük

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
hu: Honlapunkat a %1$s és a %2$s ellenőrizte.

en: Your site is verified with %s.
hu: Honlapunkat a %s ellenőrizte.

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
hu: A webhely nem éri el a Jetpack kiszolgálókat.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
hu: A webhely nem éri el biztonságosan a Jetpack kiszolgálókat.

en: Your site was successfully backed-up %s ago.
hu: Az oldalunk biztonsági mentése sikeresen elkészült %s ezelőtt.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
hu: A sablon támogatja a <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
hu: A sablonunk támogatja a véleményeket

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
hu: A feltöltés nem sikerült, próbáljuk meg később, vagy próbáljuk újra most, és szorítsunk érte.

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %(error_key)s
hu: A webhelyünknek nyilvánosan elérhetőnek kell lennie, a Jetpack használatához: %(error_key)s

en: a post or page is first published
hu: bejegyzés vagy oldal első közzétételekor

en: a post or page is updated
hu: a bejegyzés, vagy oldal frissítésre került.

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
hu: beállítás

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
hu: Testreszabás

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
hu: Közzététel

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
hu: Személyre szabás

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
hu: Új

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
hu: Új

en: after the user scrolls the page
hu: az oldal görgetése után

en: after this amount of time
hu: ennyi idő után

en: day
hu: nap

en: days
hu: nap

en: edit
hu: Szerkesztés

en: edit text
hu: Szöveg szerkesztése

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
hu: Hiba történt az űrlap létrehozása során. Valószínűleg meg kell próbálni újra az utolsó műveletet.

en: go back
hu: vissza

en: https://wordpress.org/
hu: https://hu.wordpress.org/

en: iCalendar Feed URL:
hu: iCalendar hírfolyam URL:

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
hu: "%s"

en: jumpstart option reset
hu: repülőrajt beállítások visszaállítása

en: month
hu: hónap

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
hu: Olvasni

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
hu: Képes navigáció

[ctx: noun]
en: Comment
hu: Hozzászólás

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
hu: Olvasott

en: pixels
hu: pixel

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
hu: %s ha a:

en: proofread
hu: korrektúrázik

[ctx: recipe]
en: Difficulty
hu: Nehézség

[ctx: recipe]
en: Directions
hu: Útvonal

[ctx: recipe]
en: Ingredients
hu: Hozzávalók

[ctx: recipe]
en: Print
hu: Nyomtatás

[ctx: recipe]
en: Servings
hu: Adag

[ctx: recipe]
en: Time
hu: Idő

en: seconds
hu: másodpercenként.

[ctx: share to]
en: LinkedIn
hu: Linkedin

[ctx: share to]
en: Press This
hu: wp.com

[ctx: share to]
en: Print
hu: Nyomtatás

en: the past day
hu: az elmúlt nap

en: the past month
hu: az elmúlt hónap

en: the past quarter
hu: az elmúlt negyed év

en: the past week
hu: az elmúlt hét

en: the past year
hu: az elmúlt év

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
hu: érték

en: this video
hu: ez a videó

en: user email is required
hu: felhasználói email megadása szükséges

en: user login is required
hu: felhasználói belépés szükséges

en: user_data is required
hu: user_data szükséges

en: user_id is required
hu: user_id szükséges

en: user_token is required
hu: user_token szükséges

[ctx: verb]
en: Copy
hu: Másolás

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
hu: Megnézték: %s

en: week
hu: hét

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
hu: Blokkolt rosszindulatú bejelentkezési kisérlet

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
hu: Akismet által blokkolt Spam hozzászólás

en: {{a}}Activate Site Stats{{/a}} to see detailed stats, likes, followers, subscribers, and more! {{a1}}Learn More{{/a1}}
hu: {{a}}Honlap statisztikák bekapcsolása{{/a}} által láthatjuk honlapunk részletes statisztikáját, kedvelőit, követőit, feliratkozóit, és így tovább egyéb statisztikai adatokat! {{a1}}További információk erről{{/a1}}

en: {{a}}Contact Support{{/a}}
hu: {{a}}Kapcsolat a támogatáshoz{{/a}}

en: {{a}}Manage Likes visibility from the Sharing Module Settings{{/a}}
hu: {{a}}A kedvelési lehetőségek láthatóságát a Megosztás modul beállításainál kezelhetjük{{/a}}

en: {{a}}Turn on plugin autoupdates{{/a}}
hu: {{a}}Bővítmény automatikus frissítésének bekapcsolása{{/a}}

en: {{a}}View backup details{{/a}}.
hu: {{a}}Biztonsági mentés további részleteinek megtekintése{{/a}}.

en: {{a}}View details at VaultPress.com{{/a}}
hu: {{a}}Részletek megtekintése a VaultPress.com honlapján{{/a}}

en: {{button}}View detailed stats{{/button}}
hu: {{button}}Régi típusú statisztikai oldal megtekintése{{/button}}

en: {{button}}View more stats on WordPress.com {{/button}}
hu: {{button}}Még több statisztika a WordPress.com oldalán {{/button}}

en: {{link}}Configure your %(module_slug)s Settings {{/link}}
hu: {{link}}%(module_slug)s modul beállításainak konfigurálása{{/link}}

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}} Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
hu: {{s}}Hiba lépett fel a Jetpack használata közben.{{/s}} Nem lehet a WordPress.com honlaphoz kapcsolódni. Ez annyit jelent, hogy valószínűleg a weboldalunk nem érhető el nyilvánosan (pl. saját gépünkről fut).
