Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to bs_BA translation catalogue (581 entries)

en: %1$s %2$s Views
bs_BA: %1$s %2$s pregleda

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
bs_BA: Naravno. %1$s da dodate novi tekstualni okvir, radio dugme, dugme za označavanje ili padajuću listu.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
bs_BA: %1$s - bočna traka

[ctx: %1$s = blog name, %2$s = post title]
en: %1$s %2$s
bs_BA: %1$s - %2$s

en: %1$s at %2$s
bs_BA: %1$s u %2$s

en: %1$s on %2$s
bs_BA: %1$s u %2$s

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
bs_BA: Deaktiviraj %l

en: %s Error
bs_BA: %s greška

en: %s ago
bs_BA: prije %s

en: %s is required
bs_BA: %s je neophodno

en: %s requires a valid email address
bs_BA: %s zahtjeva ispravnu email adresu

en: &laquo; Previous
bs_BA: &laquo; Prethodna

en: &larr; Older Comments
bs_BA: &larr; Stariji komentari

en: &mdash; Select &mdash;
bs_BA: &mdash; Odaberi &mdash;

en: (no title)
bs_BA: (bez naslova)

en: (required)
bs_BA: (neophodno)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
bs_BA: %1$s na %2$s

en: <b>%</b> Replies
bs_BA: <b>%</b> odgovora

en: <b>1</b> Reply
bs_BA: <b>1</b> odgovor

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
bs_BA: <strong>%s</strong> nije dozvoljena stranica za ugradnju.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
bs_BA: <strong>Jetpack je aktiviran!</strong> Administrator mora posebno povezati svaku stranicu u vašoj mreži.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
bs_BA: Nekoliko riječi kojima ćete motivirati vaše čitatelje da komentarišu

en: Activate
bs_BA: Aktiviraj

en: Activate Akismet
bs_BA: Aktiviraj Akismet

en: Active
bs_BA: Aktivna

en: Add
bs_BA: Dodaj

en: Add New
bs_BA: Dodaj

en: Add New Project Tag
bs_BA: Dodaj novu oznaku projekta

en: Add a new field
bs_BA: Dodaj novo polje

en: Add a new service
bs_BA: Dodaj novi servis

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
bs_BA: Dodaje obrazac za email registraciju kako bi se druge osobe mogle pretplatiti na vaš blog.

en: Add another option
bs_BA: Dodaj još jednu opciju

en: Add logo
bs_BA: Dodaj logo

en: Add or remove tags
bs_BA: Dodaj ili ukloni oznake

en: Add this form to my post
bs_BA: Dodaj ovaj obrazac u moj članak

en: Admin bar
bs_BA: Administratorska traka

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
bs_BA: Napredno. Ako je ova opcija uključena, ove datoteke morate ručnu ubaciti u vašu temu da bi linkovi za razmjenjivanje funkcionisali.

en: All
bs_BA: Sve

en: All Projects
bs_BA: Svi projekti

en: All pages
bs_BA: Sve stranice

en: All posts
bs_BA: Svi članci

en: Alternate text:
bs_BA: Alternativni tekst:

en: An <span>Automattic</span> Airline
bs_BA: <span>Automattic</span> Airline

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
bs_BA: Administrator ovog bloga mora postaviti Jetpack konekciju.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
bs_BA: Desila se greška prilikom kreiranja vašeg novog servisa za dijeljenje - molimo vas da provjerite da li ste unijeli ispravne informacije.

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
bs_BA: Popunite kratku anketu i napišite vaše mišljenje o pluginu i dajte nam savjet o tome na čemu da radimo u budućnosti.

en: Aperture
bs_BA: Otvor blende

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
bs_BA: Žao nam je, nema rezultata za prikaz iz zahtjevane arhive. Možda će vam pretraga pomoći u pronalasku željenog članka.

en: Archive page
bs_BA: Arhiva

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
bs_BA: Jeste li sigurni da želite zatvoriti uređivač obrasca bez snimanja? Bilo kakve promjene koje ste napravili će biti izgubljene.

en: Artist
bs_BA: Izvođač

en: Attachment Page
bs_BA: Stranici s prilozima

en: Automatically proofread content when:
bs_BA: Automatski radi lektorisanje sadržaja kada:

en: Available Services
bs_BA: Dostupni servisi

en: Background color
bs_BA: Boja pozadine

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
bs_BA: Ne zaboravite kliknuti na "Ažuriraj profil" u dnu stranice da biste sačuvali promjene.

en: Bias Language
bs_BA: Vulgaran jezik

en: Black
bs_BA: Crna

en: Blog Archives
bs_BA: Arhive bloga

en: Blog URL:
bs_BA: URL bloga:

en: Blue
bs_BA: Plava

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
bs_BA: Dobijte WordPress.com mogućnosti na vašoj samostalno hostiranoj WordPress stranici. Jetpack vam omogućava da povežete vaš blog sa WordPress.com računom kako biste mogli koristiti mogućnosti koje su dostupne samo za WordPress.com korisnike.

en: Button style
bs_BA: Stil dugmeta

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
bs_BA: Dodavanjem obrasca za kontakt, vaši čitaoci će vam moći slati komentare i druge informacije. Sve ovo će se automatski skenirati radi spama i samo će poruke koje nisu spam biti proslijeđene na vaš email.

en: CSS Revisions
bs_BA: CSS revizija

en: CSS Stylesheet Editor
bs_BA: Uređivač CSS predložaka

en: Camera
bs_BA: Kamera

en: Can I add more fields?
bs_BA: Mogu li dodati još polja?

en: Can I view my feedback within WordPress?
bs_BA: Mogu li pregledati povratne informacije unutar WordPressa?

en: Cancel
bs_BA: Poništi

en: Cancel reply
bs_BA: Poništi odgovor

en: Caption:
bs_BA: Naslov:

en: Category
bs_BA: kategorija

en: Center
bs_BA: Centrirano

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
bs_BA: Odaberite da li želite da se posjetioci mogu pretplatiti na vaše članke ili komentare.

en: Chart stats by
bs_BA: Dijagram statistika od

en: Checkbox
bs_BA: Dugme za oznaku

en: Choose from the most used tags
bs_BA: Izaberi iz najčešće korištenih oznaka

en: Clich&eacute;s
bs_BA: Klišei

en: Click here
bs_BA: Kliknite ovdje

en: Click to Press This!
bs_BA: Kliknite za objavljivanje!

en: Click to email this to a friend
bs_BA: Kliknite za slanje emaila prijatelju

en: Click to print
bs_BA: Kliknite za štampanje

en: Click to share on LinkedIn
bs_BA: Klik za razmjenu na LinkedInu

en: Click to share on Pinterest
bs_BA: Kliknite da podijelite na Pinterestu

en: Click to share on Reddit
bs_BA: Kliknite za dijeljenje na Redditu

en: Click to share on Tumblr
bs_BA: Kliknite da podijelite na Tumblru

en: Click to share on Twitter
bs_BA: Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Color Scheme
bs_BA: Šema boja

en: Comment
bs_BA: komentar

en: Comment cache problem?
bs_BA: Greška u keširanju (caching) komentara?

en: Comment navigation
bs_BA: Navigacija komentara

en: Commenting as %s
bs_BA: Komentarišete kao %s

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Comments on this post are closed.
bs_BA: Komentari su isključeni za ovaj članak.

en: Complex Phrases
bs_BA: Kompleksne fraze

en: Configure
bs_BA: Prilagodi

en: Configure %s
bs_BA: Konfiguriši %s

en: Connect to WordPress.com
bs_BA: Poveži se na WordPress.com

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
bs_BA: Povežite vaš blog sa popularnim društvenim mrežama i automatski dijelite nove članke sa vašim prijateljima.

en: Connected
bs_BA: Konektovano

en: Contact Form
bs_BA: Obrazac za kontakt

en: Contact Form URL:
bs_BA: URL obrasca za kontakt:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bs_BA: Nastavi čitati <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Count the page views of registered users who are logged in.
bs_BA: Broji preglede stranica registrovanih korisnika koji su prijavljeni.

en: Create Share Button
bs_BA: Kreiraj dugme za dijeljenje

en: Custom
bs_BA: Korisnički

en: Custom CSS
bs_BA: Korisnički CSS

en: Custom CSS Stylesheet
bs_BA: Korisnički CSS predložak

en: Custom Email Address
bs_BA: Korisnička email adresa

en: Custom Message:
bs_BA: Korisnička poruka:

en: Custom field deleted.
bs_BA: Korisničko polje obrisano.

en: Custom field updated.
bs_BA: Korisničko polje ažurirano.

en: Customize
bs_BA: Prilagodi

en: Daily Archives: %s
bs_BA: Dnevne arhive: %s

en: Dark
bs_BA: Tamna

en: Date
bs_BA: Datum

en: Deactivate
bs_BA: Deaktiviraj

en: Debug
bs_BA: Debugovanje

en: Default
bs_BA: Početno

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
bs_BA: Novo polje

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
bs_BA: Prva opcija

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Delete Permanently
bs_BA: Trajno obriši

en: Delete this item permanently
bs_BA: Trajno obriši ovu stavku

en: Description
bs_BA: Opis

en: Diacritical Marks
bs_BA: Dijakritičke oznake

en: Disable CSS and JS
bs_BA: Onemogući CSS i JS

en: Dismiss this notice.
bs_BA: Zatvori ovu napomenu.

en: Display Header Text
bs_BA: Prikaži tekst zaglavlja

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
bs_BA: Prikažite mini verziju vašeg Gravatar profila

en: Display an image in your sidebar
bs_BA: Prikažite sliku vašoj bočnoj traci

en: Display as:
bs_BA: Prikaži kao:

en: Display images in full-size carousel slideshow.
bs_BA: Prikaži slideshow preko cijelog ekrana.

en: Do I need to fill this out?
bs_BA: Moram li ovo popuniti?

en: Double Negatives
bs_BA: Dvostruka negacija

en: Drag and drop available services here.
bs_BA: Ovdje dovucite i pustite dostupne servise.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
bs_BA: Dovucite servise koje želite omogućiti u okvir ispod.

en: Drag up or down
    to re-arrange
bs_BA: Povlačite gore ili dolje
    da promijenite raspored

en: Drop down
bs_BA: Padajuća lista

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit CSS
bs_BA: Uredi CSS

en: Edit Menu Item
bs_BA: Uredi stavku menija

en: Edit Project
bs_BA: Uredi projekat

en: Edit Selection...
bs_BA: Uredi selekciju...

en: Edit Your Profile
bs_BA: Uredite vaš profil

en: Edit this new field
bs_BA: Uredi ovo novo polje

en: Email Address
bs_BA: Email adresa

en: Email check failed, please try again
bs_BA: Provjera emaila nije uspjela, molimo vas da pokušate ponovo

en: Email me whenever
bs_BA: Pošalji mi email svaki put kada

en: Email notifications
bs_BA: Email obavijesti

en: Email settings
bs_BA: Email postavke

en: Empty Spam
bs_BA: Očisti spam

en: Enable carousel
bs_BA: Omogući prikaz slika

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
bs_BA: Omogući lektorisanje za sljedeća gramatička i stilska pravila pri pisanju članaka i stranica:

en: Enabled Services
bs_BA: Omogućeni servisi

en: English Options
bs_BA: Engleske opcije

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
bs_BA: Unesite URL ikone (veličine 16x16px) koju želite koristiti za ovaj servis.

en: Enter your email address
bs_BA: Upišite vašu email adresu

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
bs_BA: Upišite vašu email adresu da biste se pretplatili na email obavijesti o novim člancima na ovom blogu.

en: Error Details: %s
bs_BA: Detalji greške: %s

en: Error in moving to Trash.
bs_BA: Greška pri slanju u smeće.

en: Error in restoring from Trash.
bs_BA: Greška pri vraćanju iz smeća.

en: Error loading profile
bs_BA: Greška pri učitavanju profila

en: Error!
bs_BA: Greška!

en: Error: please enter a valid email address.
bs_BA: Greška: molimo vas da unesete ispravnu email adresu.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
bs_BA: Greška: molimo vas da popunite neophodna polja (ime, email).

en: Example:
bs_BA: Primjer:

en: Explain...
bs_BA: Objasni...

en: Facebook Page URL
bs_BA: URL Facebook stranice

en: Featured
bs_BA: Istaknuto

en: Featured Content
bs_BA: Istaknuti sadržaj

en: Featured Images
bs_BA: Istaknute slike

en: Feed(s) to Display:
bs_BA: Kanal(i) za prikaz:

en: Feedback
bs_BA: Povratne informacije

en: Field type
bs_BA: Vrsta polja

en: First option
bs_BA: Prva opcija

en: Focal Length
bs_BA: Fokalna dužina

en: Follow Blog
bs_BA: Prati blog

en: Follow Comments
bs_BA: Praćenje komentara

en: Follow me on Twitter
bs_BA: Pratite me na Twitteru

en: Follower Settings
bs_BA: Postavke pretplatnika

en: For more information:
bs_BA: Za više informacija:

en: Form builder
bs_BA: Kreiranje obrasca

en: From
bs_BA: Od

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
bs_BA: Početna stranica, arhiva i rezultati pretrage

en: Front page
bs_BA: Naslovna stranica

en: Gallery
bs_BA: Galerija

en: Gravatar Hovercards
bs_BA: Gravatar istaknute kartice

en: Gravatar Profile
bs_BA: Gravatar profil

en: Green
bs_BA: Zelena

en: Greeting Text
bs_BA: Pozdravni tekst

en: Have feedback on Jetpack?
bs_BA: Imate komentar vezan za Jetpack?

en: Here&#8217;s what your form will look like
bs_BA: Vaš obrazac će izgledati ovako

en: Hidden Verbs
bs_BA: Sakriveni glagoli

en: Hide
bs_BA: Sakrij

en: Hide the stats smiley face image.
bs_BA: Sakrij smajli koji prikazuje statistika.

en: Home
bs_BA: Početna

en: How does this work?
bs_BA: Kako ovo funkcioniše?

en: IP Address:
bs_BA: IP adresa:

en: Icon
bs_BA: Ikona

en: Icon + text
bs_BA: Ikona + tekst

en: Icon URL
bs_BA: URL ikone

en: Icon only
bs_BA: Samo ikona

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
bs_BA: Identifikacija ignorisanih riječi i fraza prilikom lektorisanja vaših članaka i stranica:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
bs_BA: Ako je ovo prazno, mi ćemo pokušati utvrditi dimenzije slike.

en: Ignore all
bs_BA: Zanemari sve

en: Ignore always
bs_BA: Uvijek zanemaruj

en: Ignore suggestion
bs_BA: Ignoriši prijedlog

en: Ignored Phrases
bs_BA: Zanemarene fraze

en: Image
bs_BA: Slika

en: Image Alignment:
bs_BA: Poravnanje slike:

en: Image Color:
bs_BA: Boja slike:

en: Image Gallery Carousel
bs_BA: Slike iz galerije

en: Image Grid
bs_BA: Tabelu slika

en: Image Link
bs_BA: Link slike

en: Image List
bs_BA: Slikovnu listu

en: Image Settings:
bs_BA: Postavke slike:

en: Image Size:
bs_BA: Veličina slike:

en: Image URL:
bs_BA: URL slike:

en: Image title:
bs_BA: Naziv slike:

en: Inactive
bs_BA: Neaktivan

en: Invalid request
bs_BA: Neispravan zahtjev

en: Invalid security token.
bs_BA: Netačan sigurnosni token.

en: Is this site private?
bs_BA: Je li ova stranica privatna?

en: Jargon
bs_BA: Žargon

en: Jetpack Subscriptions Settings
bs_BA: Postavke Jetpack pretplate

en: Jetpack Support
bs_BA: Jetpack podrška

en: Jetpack by WordPress.com
bs_BA: WordPress.com Jetpack

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
bs_BA[0]: Jetpack ima najnoviju verziju %l starog plugina.
bs_BA[1]: Jetpack ima najnoviju verziju %l stara plugina.
bs_BA[2]: Jetpack ima najnoviju verziju %l starih plugina.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
bs_BA: Jetpack sadrži najnoviju verziju starog &#8220;%1$s&#8221; plugina.

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
bs_BA: Jetpack je aktiviran na mreži i napomene ne mogu biti zatvorene.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
bs_BA: Jetpack zahtjeva WordPress %s ili noviji.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
bs_BA: Jetpack daje vašoj WordPress stranici vrhunske WordPress.com mogućnosti.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
bs_BA[0]: Pridružite se ostalim pretplatnicima (%s)
bs_BA[1]: Pridružite se ostalim pretplatnicima (%s)
bs_BA[2]: Pridružite se ostalim pretplatnicima (%s)

en: Label
bs_BA: Naslov

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
bs_BA: Ime i prezime

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
bs_BA: Web stranica

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
bs_BA: Opcija

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
bs_BA: Opcije

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
bs_BA: premjesti

en: Language
bs_BA: Jezik

en: Large
bs_BA: Veliko

en: Last Modified
bs_BA: Posljednja izmjena

en: Layout
bs_BA: Raspored

en: Learn More
bs_BA: Saznaj više

en: Learn more
bs_BA: Saznaj više

en: Leave a Reply
bs_BA: Komentariši

en: Leave a Reply to %s
bs_BA: Odgovori na %s

en: Leave a reply
bs_BA: Komentariši

en: Left
bs_BA: Lijevo

en: Light
bs_BA: Svijetla

en: Like
bs_BA: Volim

en: Link URL (when the image is clicked):
bs_BA: URL linka (kada se klikne na sliku):

en: Link account with WordPress.com
bs_BA: Povežite račun sa WordPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
bs_BA: uredi

en: Links to services that you use across the web.
bs_BA: Linkovi ka servisima koje koristite širom weba.

en: Links to your blog's RSS feeds
bs_BA: Linkovi ka RSS kanalima vašeg bloga

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
bs_BA: Linkovi ka vašoj web stranici, blogovima ili bilo kojim drugim stranicama koje vas opisuju.

en: Live Preview
bs_BA: Pregled uživo

en: Loading Comments...
bs_BA: Učitavam komentare...

en: Loading video...
bs_BA: Učitavam video...

en: Loading&hellip;
bs_BA: Učitavam&hellip;

en: Loading...
bs_BA: Učitavanje...

en: Location of the Ogg video file.
bs_BA: Lokacija Ogg video datoteke.

en: M j, Y @ G:i
bs_BA: j. M, Y. @ H:i

en: Main Sidebar
bs_BA: Glavna bočna traka

en: Mark this message as NOT spam
bs_BA: Ova poruka NIJE spam

en: Mark this message as spam
bs_BA: Označi ovu poruku kao spam

en: Media
bs_BA: Datoteke

en: Media File
bs_BA: Datoteci

en: Medium
bs_BA: Srednje

en: Menu
bs_BA: Meni

en: Menu Item
bs_BA: Stavka menija

en: Message
bs_BA: Poruka

en: Message Sent
bs_BA: Poruka poslana

en: Messages
bs_BA: Poruke

en: Metadata
bs_BA: Meta podaci

en: Missed schedule
bs_BA: Neispoštovani raspored

en: Missing attachment ID.
bs_BA: Nedostaje ID priloga.

en: Missing target blog ID.
bs_BA: Nedostaje ID odredišnog bloga.

en: Missing target post ID.
bs_BA: Nedostaje ID odredišnog člaka.

en: Monthly Archives: %s
bs_BA: Mjesečne arhive: %s

en: Monthly archives
bs_BA: Mjesečne arhive

en: More
bs_BA: Više

en: More information
bs_BA: Više informacija

en: Name
bs_BA: Ime

en: New field
bs_BA: Novo polje

en: Newer Comments &rarr;
bs_BA: Noviji komentari &rarr;

en: Newest
bs_BA: Najnovije

en: Next &raquo;
bs_BA: Sljedeća &raquo;

en: Next &raquo;
bs_BA: Sljedeća &raquo;

en: No
bs_BA: Ne

en: No Projects found in Trash
bs_BA: Nema projekata u Smeću

en: No comment text was submitted.
bs_BA: Niste upisali tekst komentara.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
bs_BA: Nema pronađenih podataka za VideoPress identifikator: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
bs_BA: Nema pronađenih povratnih informacija

en: No plugins found.
bs_BA: Nema pronađenih plugina.

en: No suggestions
bs_BA: Nema prijedloga

en: No tags found.
bs_BA: Oznake nisu pronađene.

en: No writing errors were found.
bs_BA: Nisu pronađene greške u pisanju.

en: Nonce verification failed.
bs_BA: Verifikacija za nonce nije uspjela.

en: None
bs_BA: Ništa

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
bs_BA: Ne. Ipak, ako želite modificirati lokaciju na koju se šalju ove informacije ili naslov, onda je moguće. Ako ovdje ne napravite nikakve izmjene, povratne informacije će se slati autoru stranice/članka, a naslov će biti ime ove stranice/članka.

en: Nothing Found
bs_BA: Ništa nije pronađeno

en: Notifications
bs_BA: Obavijesti

en: Notify me of follow-up comments by email.
bs_BA: Obavijesti me o narednim komentarima putem emaila.

en: Notify me of new posts by email.
bs_BA: Obavijesti me o novim člancima pomoću emaila.

en: OK
bs_BA: Uredu

en: Official buttons
bs_BA: Oficijelna dugmad

en: Ogg File URL
bs_BA: URL Ogg datoteke

en: Older %s
bs_BA: Stariji %s

en: Older posts
bs_BA: Stariji članci

en: Omnisearch
bs_BA: Pretraga svega

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
bs_BA: Na ovoj stranici možete vidjeti module koji su dostupni u Jetpacku, saznati više o njima i aktivirati/deaktivirati ih po potrebi.

en: Open link in a new window/tab
bs_BA: Otvori link u novom prozoru/tabu

en: Opens in new window
bs_BA: Otvara se u novom prozoru

en: Optional text to display to your readers:
bs_BA: Neobavezni tekst koji će se prikazivati vašim čitaocima:

en: Options
bs_BA: Opcije

en: Orange
bs_BA: Narandžasta

en: Order
bs_BA: Redoslijed

en: Page %s
bs_BA: Stranica %s

en: Pages:
bs_BA: Stranice:

en: Passive Voice
bs_BA: Pasiv

en: Path
bs_BA: Putanja

en: Permalink to %s
bs_BA: Trajni link ka %s

en: Personal Links
bs_BA: Lični linkovi

en: Phrases to Avoid
bs_BA: Fraze koje bi se trebale izbjegavati

en: Pingback:
bs_BA: Povratni ping:

en: Pink
bs_BA: Roze

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
bs_BA: Javascript je neophodan za reprodukciju %s.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
bs_BA: Molimo vas da ne zaboravite upisati tekst vašeg komentara.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
bs_BA: Imajte na umu da su vaši servisi ograničeni jer koristite privatnu stranicu.

en: Please provide a valid email address.
bs_BA: Molimo vas da upišete ispravnu email adresu.

en: Please provide an email address to comment.
bs_BA: Molimo vas da upišete vašu email adresu.

en: Please provide an email address.
bs_BA: Molimo vas da upišete email adresu.

en: Please provide your name to comment.
bs_BA: Molimo vas da upišete vaše ime.

en: Please provide your name.
bs_BA: Molimo vas da upišete vaše ime.

en: Please verify your birthday.
bs_BA: Molimo vas da potvrdite vaš rođendan.

en: Plugins
bs_BA: Plugini

en: Popular
bs_BA: Popularno

en: Post Comment
bs_BA: Objavi komentar

en: Post by %s.
bs_BA: Članci od %s.

en: Post by Email
bs_BA: Objavljivanje pomoću emaila

en: Post navigation
bs_BA: Navigacija članaka

en: Post was not sent - check your email addresses!
bs_BA: Članak nije poslan - provjerite vašu email adresu!

en: Posted by
bs_BA: Objavio/la

en: Posted by %s
bs_BA: Objavio/la %s

en: Posted in %s
bs_BA: Objavljeno u %s

en: Posts
bs_BA: Članci

en: Posts & Comments
bs_BA: Članci i komentari

en: Posts page
bs_BA: Stranica za članke

en: Press This
bs_BA: Objavi ovo

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
bs_BA: Pregled: izmjene moraju biti sačuvane ili će biti izgubljene

en: Primary Menu
bs_BA: Glavni meni

en: Print
bs_BA: Štampanje

en: Privacy Policy
bs_BA: Polica privatnosti

en: Project Tag
bs_BA: Oznaka projekta

en: Project Type
bs_BA: Vrsta projekta

en: Project saved.
bs_BA: Projekat snimljen.

en: Project updated.
bs_BA: Projekat ažuriran.

en: Projects
bs_BA: Projekti

en: Proofread Writing
bs_BA: Lektoriši napisano

en: Proofreading
bs_BA: Lektorisanje

en: Proudly powered by %s
bs_BA: Pokreće %s

en: Publicize
bs_BA: Objaviti

en: Publicize:
bs_BA: Publikacija:

en: Publish
bs_BA: Objavi

en: Published
bs_BA: Objavljeno

en: Publisher limits playback of video embeds.
bs_BA: Objavljivač ograničava reprodukciju ugrađenih video datoteka.

en: Purple
bs_BA: Ljubičasta

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
bs_BA: Ubaci dijagram pregleda u zadnjih 48 sati u administratorsku traku.

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
bs_BA: Naciljajte miša na Gravatara da biste pogledali vaš profil.

en: Radio
bs_BA: Radio dugme

en: Recent Posts
bs_BA: Najnoviji članci

en: Red
bs_BA: Crvena

en: Redundant Phrases
bs_BA: Suvišne fraze

en: Registered users
bs_BA: Registrovani korisnici

en: Related Posts
bs_BA: Povezani članci

en: Related posts
bs_BA: Povezani članci

en: Remove Service
bs_BA: Ukloni servis

en: Remove logo
bs_BA: Ukloni logo

en: Repeated Word
bs_BA: Ponovljena riječ

en: Replace selection with:
bs_BA: Zamijeni selekciju sa:

en: Reply
bs_BA: Komentariši

en: Report visibility
bs_BA: Vidljivost izvještaja

en: Required?
bs_BA: Neophodno?

en: Restore
bs_BA: Vrati

en: Restore this item from the Trash
bs_BA: Vrati ovu stavku iz smeća

en: Right
bs_BA: Desno

en: Save
bs_BA: Sačuvaj

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Save Stylesheet
bs_BA: Sačuvaj predložak

en: Save and go back to form builder
bs_BA: Sačuvaj i vrati se na kreiranje obrasca

en: Save configuration
bs_BA: Sačuvaj konfiguraciju

en: Save this field
bs_BA: Sačuvaj ovo polje

en: Saved successfully
bs_BA: Uspješno sačuvano

en: Scheduled
bs_BA: Zakazano

en: Search
bs_BA: Traži

en: Search Comments
bs_BA: Pretraga komentara

en: Search Feedback
bs_BA: Pretraga povratnih informacija

en: Search Media
bs_BA: Pretraga datoteka

en: Search Plugins
bs_BA: Pretraga plugina

en: Search Project Tags
bs_BA: Pretraga oznaka projekta

en: Search Results for: %s
bs_BA: Rezultati pretrage za: %s

en: Search results
bs_BA: Rezultati pretrage

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
bs_BA: Odaberite korisnika ili "ostalo" nakon čega je potrebno da upišete korisničku email adresu.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
bs_BA: Odaberite korisničke uloge koje će imati mogućnost pregleda statistike.

en: Semantic Personal Publishing Platform
bs_BA: Semantička platforma za objavljivanje

en: Send Email
bs_BA: Pošalji email

en: Send to Email Address
bs_BA: Pošalji na email adresu

en: Sent by a verified %s user.
bs_BA: Poslano od strane provjerenog %s korisnika.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
bs_BA: Poslano od strane neprovjerenog korisnika.

en: Separate tags with commas
bs_BA: Odvojite oznake pomoću zareza

en: Service name
bs_BA: Ime servisa

en: Services dragged here will appear individually.
bs_BA: Servisi dovučeni ovdje će se prikazivati samostalno.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
bs_BA: Servisi dovučeni ovdje će biti sakriveni unutar dugmeta za dijeljenje.

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Settings have been saved
bs_BA: Postavke su sačuvane

en: Share
bs_BA: Podijeli

en: Share this:
bs_BA: Podijeli ovo:

en: Shared Post
bs_BA: Podijeljeni članak

en: Sharing
bs_BA: Dijeljenje

en: Sharing Buttons
bs_BA: Dugmad za dijeljenje

en: Sharing Settings
bs_BA: Postavke dijeljenja

en: Sharing URL
bs_BA: URL za dijeljenje

en: Sharing is off. Add services above to enable.
bs_BA: Dijeljenje je isključeno. Dodajte servise kako biste ga omogućili.

en: Sharing label
bs_BA: Naslov za dijeljenje

en: Show
bs_BA: Prikaži

en: Show Account Links
bs_BA: Prikaži linkove računa

en: Show Faces
bs_BA: Prikaži lica

en: Show Personal Links
bs_BA: Prikaži lične linkove

en: Show Stream
bs_BA: Prikaži novosti

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
bs_BA: Prikaži opciju <em>'za praćenje bloga'</em> u obrascu za komentarisanje

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
bs_BA: Prikaži opciju <em>'za praćenje komentara'</em> u obrascu za komentarisanje

en: Show buttons on
bs_BA: Prikaži dugmad na

en: Show map of photo location in carousel, when available.
bs_BA: Ako je moguće, prikaži mapu lokacije fotografije u galeriji.

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
bs_BA: Ako su dostupni, prikaži meta podatke za fotografije (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) u galeriji.

en: Show profile photos in the plugin.
bs_BA: Prikazuje fotografije profila u pluginu.

en: Show top posts over
bs_BA: Istakni najpopularnije članke

en: Show top search terms over
bs_BA: Istakni najpopularnije pretrage

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
bs_BA[0]: Prikazati ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnik)
bs_BA[1]: Prikazati ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnika)
bs_BA[2]: Prikazati ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnika)

en: Show:
bs_BA: Prikaži

en: Shows your most viewed posts and pages.
bs_BA: Prikazuje članke i stranice s najviše pregleda.

en: Shutter Speed
bs_BA: Brzina okidanja

en: Silver
bs_BA: Srebrena

en: Site Name
bs_BA: Ime stranice

en: Site Stats
bs_BA: Statistika stranice

en: Sites
bs_BA: Stranice

en: Skip to primary content
bs_BA: Preskoči do primarnog sadržaja

en: Small
bs_BA: Malo

en: Smiley
bs_BA: Smajli

en: Smiley face
bs_BA: Smajli

en: Social Menu
bs_BA: Društveni meni

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
bs_BA: Žao nam je, desila se greška prilikom objavljivanja vašeg komentara. Molimo vas da kasnije pokušate ponovo.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
bs_BA: Žao nam je, nismo mogli izvršiti autentifikaciju vašeg zahtjeva.

en: Sorry, nothing to report.
bs_BA: Žao nam je, ništa za prijaviti.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
bs_BA: Žao nam je, vaš blog ne može dijeliti članke pomoću emaila.

en: Sort by:
bs_BA: Poredaj po:

en: Spelling
bs_BA: Provjera pravopisa

en: Stats
bs_BA: Statistika

en: Stylesheet saved.
bs_BA: Predložak je sačuvan.

en: Subject
bs_BA: Tema

en: Submit
bs_BA: Pošalji

en: Submit &#187;
bs_BA: Pošalji &#187;

en: Submitting Comment%s
bs_BA: Šaljem komentar%s

en: Subscribe
bs_BA: Pretplati se

en: Subscribe Button:
bs_BA: Dugme za pretplatu:

en: Subscribe to %s
bs_BA: Pretplati se na %s

en: Subscribe to Blog via Email
bs_BA: Pretplati se na blogu pomoću emaila

en: Success!
bs_BA: Uspjeh!

en: Support
bs_BA: Podrška

en: Tag name
bs_BA: Naziv oznake

en: Tags
bs_BA: Oznake

en: Take Survey
bs_BA: Ispunite anketu

en: Terms of Service
bs_BA: Uslovi servisa

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Text & Image Links
bs_BA: Linkovi sa tekstom i slikom

en: Text Link
bs_BA: Tekstualni link

en: Text List
bs_BA: Tekstualnu listu

en: Text only
bs_BA: Samo tekst

en: Textarea
bs_BA: Oblast za tekst

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
bs_BA: VideoPress plugin ne može komunicirati sa VideoPress serverima. Ovakva greška je obično rezultat nepravilne konfiguracije plugina. Molimo vas da plugin ponovo instalirate ili nadogradite.

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
bs_BA: Autorizacijski proces je istekao. Molimo vas da se vratite nazad i pokušate ponovo.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
bs_BA: Slika pomaže u prikupljanju statistike i <strong>čini svijet bolji mjestom</strong>, ali sve će raditi i kada je sakrivena

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
bs_BA[0]: Stare verzije su deaktivirane i mogu biti uklonjene sa stranice.
bs_BA[1]: Stare verzije su deaktivirane i mogu biti uklonjene sa stranice.
bs_BA[2]: Stare verzije su deaktivirane i mogu biti uklonjene sa stranice.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bs_BA: Postoje prijedlozi za lektorisanje ovog članka. Jeste li sugurni da ga želite objaviti?
    
    Pritisnite U redu za ažuriranje članka, ili Poništi za pregled prijedloga i uređivanje vašeg članka.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bs_BA: Postoje prijedlozi za lektorisanje ovog članka. Jeste li sugurni da ga želite ažurirati?
    
    Pritisnite U redu za ažuriranje članka, ili Poništi za pregled prijedloga i uređivanje vašeg članka.

en: Theme
bs_BA: Tema

en: Theme: %1$s.
bs_BA: Tema: %1$s.

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
bs_BA: Desio se problem pri komunikaciji sa servisom za provjeru pravopisa i gramatike. Pokušajte ponovo za par minuta.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
bs_BA: Desila se greška pri komunikaciji sa servisom za lektorisanje.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
bs_BA: (neophodno)

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
bs_BA[0]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografiju</a>.
bs_BA[1]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografije</a>.
bs_BA[2]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografija</a>.

en: This post has been shared!
bs_BA: Ovaj članak je podijeljen!

en: This post is password protected.
bs_BA: Ovaj članak je zaštićen šifrom.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bs_BA: Ovaj članak je zaštićen šifrom. Unesite šifru da biste vidjeli eventualne komentare.

en: This video is intended for mature audiences.
bs_BA: Ovaj video je namijenjen zreloj publici.

en: Thumbnail
bs_BA: Umanjeno

en: Time
bs_BA: Vrijeme

en: Time:
bs_BA: Vrijeme:

en: Title
bs_BA: Naslov

en: Title:
bs_BA: Naslov:

en: Top Posts
bs_BA: Najpopularniji članci

en: Top Posts &amp; Pages
bs_BA: Najposjećeniji članci i stranice

en: Top Searches
bs_BA: Najpopularnije pretrage

en: Transparent
bs_BA: Providno

en: Trash
bs_BA: Smeće

en: Type
bs_BA: Vrsta

en: Types
bs_BA: Tipovi

en: Uncategorized
bs_BA: Nekategorisano

en: Unpublished
bs_BA: Neobjavljeno

en: Update Project Tag
bs_BA: Ažuriraj oznaku projekta

en: Uploading...
bs_BA: Dodajem...

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
bs_BA: Koristi automatski detektovani jezik za lektorisanje članaka i stranica

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Value
bs_BA: Vrijednost

en: Verified Services
bs_BA: Verificirani servisi

en: View All
bs_BA: Pregledaj sve

en: View Full Profile &rarr;
bs_BA: Pregledaj cijeli profil &rarr;

en: View Mobile Site
bs_BA: Pregledaj mobilnu stranicu

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
bs_BA: Prikaži punu veličinu <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
bs_BA: Pregledajte informacije o osobama kada naciljate miša na njihove Gravatare

en: Views
bs_BA: Pregledi

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
bs_BA: Pregledi u zadnjih 48 sati. Kliknite za proširenu statistiku stranice.

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
bs_BA: Za pregled posjeta posjetite <a href="%s">statistiku stranice</a>.

en: Warning! Multibyte support missing!
bs_BA: Upozorenje! Nedostaje Multibyte podrška!

en: Website
bs_BA: Web stranica

en: What should the subject line be?
bs_BA: Šta bi trebalo upisati kao naslov?

en: What's a Gravatar?
bs_BA: Šta je Gravatar?

en: White
bs_BA: Bijela

en: Widget title:
bs_BA: Naslov dodatka:

en: Width
bs_BA: Širina

en: WordPress.com Username
bs_BA: WordPress.com korisničko ime

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
bs_BA: WordPress.com trenutno ima neke probleme i nije u mogućnosti da aktivira vaš Jetpack. Molimo vas da pokušate kasnije.

en: Write a Comment...
bs_BA: Napišite komentar...

en: Y/m/d
bs_BA: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
bs_BA: d/m/Y H:i:s

en: Yearly Archives: %s
bs_BA: Godišnje arhive: %s

en: Yes
bs_BA: Da

en: You are not allowed to manage this item.
bs_BA: Nije vam dozvoljeno upravljanje ovom stavkom.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
bs_BA: Nemate dozvolu za izbacivanje ove stavke iz smeća.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
bs_BA: Nije vam dozvoljeno prebacivanje ove stavke u smeće.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
bs_BA: Možete aktivirati ili deaktivirati bilo koji Jetpackov modul.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
bs_BA: Možete dodati sljedeće promjenjive u URL vašeg servisa za dijeljenje:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bs_BA: Nemate pravo pristupa ovoj stranici.

en: You have shared this post with %s
bs_BA: Podijelili ste ovaj članak sa %s

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
bs_BA: Morate se <a href="%s">prijaviti</a> da biste mogli objaviti komentar.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bs_BA: Morate povezati vaš Jetpack plugin sa WordPress.com stranicom da biste mogli koristiti ovu mogućnost.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
bs_BA: Morate registrovati vaš Jetpack prije nego ga konektujete.

en: Your Email Address
bs_BA: Vaša email adresa

en: Your Name
bs_BA: Vaše ime

en: Your blog does not currently have any published posts.
bs_BA: Vaš blog trenutno nema objavljenih članaka.

en: Your comment is awaiting moderation.
bs_BA: Vaš komentar čeka na moderaciju.

en: Your comment is in moderation.
bs_BA: Vaš komentar čeka na moderaciju.

en: Your comment was approved.
bs_BA: Vaš komentar je odobren.

en: Your new field was saved successfully
bs_BA: Vaše novo polje je uspješno sačuvano

en: a post or page is first published
bs_BA: članak ili stranica se objavljuju prvi put

en: a post or page is updated
bs_BA: članak ili stranica se ažuriraju

en: and
bs_BA: i

en: cancel
bs_BA: Poništi

en: day
bs_BA: dan

en: edit
bs_BA: Uredi

en: edit text
bs_BA: uredi tekst

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
bs_BA: Ups, desio se problem prilikom generisanja ovog obrasca. Najvjerovatnije biste trebali pokušati ponovo.

en: go back
bs_BA: idi nazad

en: month
bs_BA: mjesec

[ctx: noun]
en: Comment
bs_BA: Komentar

en: proofread
bs_BA: lektorisanje

[ctx: share to]
en: Press This
bs_BA: Objavi ovo

[ctx: share to]
en: Print
bs_BA: Štampaj

en: the past day
bs_BA: jučer

en: the past month
bs_BA: prošli mjesec

en: the past quarter
bs_BA: prošli kvartal

en: the past week
bs_BA: prošla sedmica

en: the past year
bs_BA: prošla godina

en: this video
bs_BA: ovaj video

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
bs_BA: Pregledaj: %s

en: week
bs_BA: sedmica
